תפריט נגישות

הסתיים פרויקט שידרוג מערכות מידע בתעש מערכות...

חברת SIT , הנציגה הבלעדית של חברת QAD האמריקאית בישראל, השלימה בימים אלו בהצלחה את פרוייקט השדרוג בתעש מערכות למערכת ה-ERP המתקדמת ביותר – QAD EE Enterprise Edition.

הפרוייקט, שעלותו הכספית מוערכת במיליוני שקלים, חל לפני כשנתיים וכלל שדרוג ב-7 אתרים והעברתם למערכת אחת תוך בניית ממשקים למערכות נוספות המשרתות את כלל אנשי תעש.

תעש מערכות היא חברת ביטחונית המתמחה בטכנולוגיה ביטחונית מתקדמת, חימושים מדויקים ופתרונות לחימה יחודיים במענה לצרכים המבצעיים של צה"ל וצבאות מתקדמים בעולם.

הפרוייקט כלל הכנסת מערכות חדשות:

  • מערכת Ctrl-It לדרישות רכש ובקרה תקציבית שהחליפה ישום מערכת PRS.
  • מערכת QMS לניהול איכות כולל שהחליפה פיתוחים מקומיים ומנהלת את כל פעילויות האיכות בתע"ש קרי: ניהול חריגים ואי-התאמה (Nonconformance), מבדקים, כיול מכשירים, ניהול ספקים ועוד.
  • שימוש ב BPM לניהול סבבי אישורים ממוחשבים
  • שימוש בטכנולוגית ה Qxtend לניהול הממשקים בתוך הארגון.

ליאת סטשובר, ראש אגף מערכות מחשוב בתעש מערכות ציינה:

תעש מערכות השלימה תהליך של קונסולידציה ואינטגרציה בין המפעלים השונים על מנת לתת מענה תהליכי טוב יותר לחברה. איחוד זה מאפשר לחברה להתנהל ביעילות תוך מקסום הפקת התועלת ממערכות מידע חדשניות שקיימות היום ובשוק ומסייעים למערך התפעולי והניהולי של החברה.

לדברי אבנר אברהם, מנכ"ל SIT: חברתנו ביצעה במסגרת פרוייקט השדרוג, עדכון לתהליכי העבודה והתאמתם למבנה הארגוני החדש של תעש מערכות. המורכבות נבעה הן ממעבר של כמה דורות טכנולוגיים מגירסה ישנה בת 20 שנה לגירסה מתקדמת והן מהצורך בהתאמת התהליכים בכל מפעל לתהליכים מרכזיים וכל זאת ללא פגיעה בפעילות השוטפת.  

רקע:

חברת SIT הינה המפיצה הבלעדית כבר משנת 1996 של מערכת ה ERP של חברת QAD בישראל. בנוסף לפעילות זו עוסקת חברת SIT בשיווק מערכות כגון: Tableau BI, Alteryx וData Robot , מערכות הנותנות מענה נרחב בתחום האנליטי. בין הלקוחות ניתן למצוא את חברת VPG, AL Filter, HP Indigo, משרד הבריאות, אמדוקס, Intel, Verint, AVT, Home Skinovations Ltd. ועוד.