תפריט נגישות

הענן של אורקל: יותר אוטומציה, פחות עלויות...


אורקל חושפת תוכניות חדשות המשנות את האופן שבו לקוחות
רוכשים וצורכים שירותי ענן

החברה הכריזה על מחירי מחירון נמוכים יותר, ביצועים משופרים, ויותר אוטומציה על מנת לספק ללקוחות את העלות הכוללת הנמוכה ביותר

לארי אליסון, יו"ר מועצת המנהלים ומנהל טכנולוגיות ראשי בחברת אורקל הכריז על תוכניות חדשות אשר מקטינות עלויות באמצעות הגברת האוטומציה והגמישות, תוך מתן אפשרות ללקוחות להפיק ערך רב יותר מהשקעותיהם הקיימות במוצרי התוכנה של אורקל. תוכניות הענן החדשות של אורקל כוללות את: 'הבא את הרישיון שלך' ל- PaaS (Bring Your Own License to PaaS), וכן מודל קרדיט אוניברסלי UNIVERSAL CREDITS.

"אנו משנים לחלוטין את האופן שבו כל החברות רוכשות וצורכות שירותי ענן, באמצעות מתן גמישות ואפשרויות בחירה", אמר אליסון. " שילבנו בין המחירים הנמוכים ביותר, הביצועים הגבוהים ביותר, ויותר אוטומציה על מנת לאפשר ללקוחותינו עלות כוללת נמוכה יותר".

למרות שארגונים מאוד מעוניינים לעבור לענן, רבים מהם טרם עשו זאת בשל מכשולים שחייבו אותם לבחור בין גמישות לבין עלויות נמוכות. הם עמדו בפני קשיים בשל מורכבות הענן וחוסר היכולת לאזן בין ההוצאות עבור שירותים שונים. כמו כן, ארגונים הוגבלו על ידי הגבלת הנראות והשליטה בהוצאות בתחום הענן. עד היום, לא היה באפשרותם למנף באופן מלא את השקעותיהם בתוכנה באתר הלקוח (0n-premises) לשימוש בתחום הענן, והם היו מוגבלים לשירותים מסוג IaaS או לוויתור על תכונות מרכזיות של בסיס הנתונים בשכבת ה-PaaS. תוכניות הענן החדשות של אורקל מהוות מענה לאתגרים העומדים בפני לקוחות באימוץ הענן, באמצעות שיפור ופישוט האופן שבו הם רוכשים וצורכים שירותי ענן.

הבא את הרישיון שלך ל- Oracle Database PaaS: ניידות רישיונות מביאה ערך גבוה יותר

במצב הנוכחי, לקוחות יכולים להביא את רישיונות ה-0n-premises ל- IaaS של אורקל. מעכשיו, אורקל מרחיבה את ההצעה ומאפשרת ללקוחות לעשות שימוש חוזר ברישיונות התוכנה הקיימים שלהם עבור Oracle PaaS, כולל Oracle Database, Oracle Middleware, Oracle Analytics ועוד. לקוחות בעלי רישיונות 0n-premises קיימים יכולים למנף השקעה זו לשימוש ב-Oracle Database Cloud במחיר נמוך משמעותית ממחיר PaaS בעבר. הפעלת Oracle Database במסגרת Oracle IaaS היא מהירה יותר ומציעה יותר אפשרויות מאשר אמזון, יחד עם עלות כוללת הנמוכה ביותר בענף!! כמו כן, לקוחות יכולים להקטין עוד יותר את עלויות הניהול והתפעול הנדרשות עבור תחזוקה באתר הלקוח, באמצעות ניצול האוטומציה של PaaS.

Universal Credits: אפשרויות גמישות לרכישה וצריכה של שירותי PaaS ו- IaaS של אורקל

אורקל משיקה את Universal Credits, המודל הגמיש ביותר בענף לרכישה ולצריכה של שירותי ענן. באמצעות Universal Credits, ללקוחות יש חוזה פשוט אחד, המספק גישה בלתי מוגבלת לכל השירותים הקיימים והעתידיים של Oracle PaaS וכן IaaS, כולל Oracle Cloud וגם Oracle Cloud at Customer.  לקוחות מקבלים גישה על-פי-דרישה לכל השירותים וכן נהנים מעלות נמוכה יותר של שירותים בתשלום מראש. כמו כן, הם נהנים מגמישות בשדרוג, הרחבת או העברת שירותים בין מרכזי נתונים, על פי צורכיהם. באמצעות Universal Credits, לקוחות נהנים מהאפשרות לעבור בין שירותי PaaS או IaaS בהם הם משתמשים, ללא צורך להודיע על כך לאורקל. לקוחות נהנים גם מהשימוש בשירותים חדשים, כאשר אלה זמינים, באמצעות האוסף הקיים של זיכויי ענן שלהם.

התוכניות החדשות של אורקל, Universal Credit וכן Bring Your Own License to PaaS, זמינות מעכשיו. תוכניות אלה כוללות את Oracle Cloud וכן את Oracle Cloud at Customer.

לצפיה בידאו של ההכרזה - לחץ/י כאן