תפריט נגישות

Forescouot וסייברארק משתפות פעולה לאבטחה דינאמית של התקנים ברחבי הארגון כדי לצמצם את השטח המועד למתקפה...

 

  • השותפות החדשה מציעה נראות אוטומטית ושליטה בזמן אמת של חשבונות פריבילגיים שלא היו מוכרים קודם לכן על מכשירים המחוברים לרשת.
  • הפיתרון המשותף אוכף אמצעי בקרת אבטחה, מספק מאגר מרכזי ועדכני של חשבונות פריבילגיים ומאפשר אוטומציה של תגובת האבטחה לאיומים.

חברת ForeScout Technologies, Inc., חברה מובילה לאבטחת האינטרנט של הדברים (IoT), וסייברארק (נסד"ק: CYBR), החברה המגנה על ארגונים מפני התקפות סייבר שחדרו לרשת הארגונית, הודיעו היום על שותפות חדשה ופתרון משותף. הפיתרון המשותףForeScout® Extended Module for CyberArk® , מספק יכולות אבטחה ארגוניות מעמיקות המשפרות את הנראות והתובנות של חשבונות פריבילגיים בהתקנים (devices) שהיו בלתי מוכרים קודם לכן, אוכף אמצעי בקרה נוקשים יותר על האבטחה וממכן את זיהוי האיומים והתגובה להם.

חשבונות פריבילגיים ממשיכים להתרבות ברשתות ארגוניות, במאגרים ובהתקנים מחוברים תוך שהם מרחיבים את השטח המועד להתקפות באופן משמעותי. חשבונות פריבילגיים מספקים גישה רבת עוצמה למידע הרגיש ביותר של הארגון דרך יישומים עסקיים ותשתיות מחשוב קריטיות. מאחר שהרשאות פריבילגיות שנפרצו משמשות ברוב המקרים של מתקפות סייבר, ארגונים זקוקים לפתרון אבטחה המסוגל להגן על הרשאות אלה מניצול על ידי תוקפים.

לקוחות משותפים יכולים לצמצם עוד יותר את שטח ההתקפה באמצעות שילוב מתוחכם של הפתרונות של ForeScout וסייברארק באופן המגביר את אבטחת החשבונות הפריבילגיים והאחריות. חברת ForeScout פיתחה גישה חדשנית ללא סוכן המספקת נראות, סיווג, הערכה וניטור של התקנים המחוברים לרשת בזמן אמת. על פי התחזיות, יותר מ-28 מיליארד התקנים יהיו מחוברים לאינטרנט עד [1]2020 ורובם לא יהיו ניתנים לניהול בשיטות אבטחה המבוססות על סוכן. ForeScout סורקת את הרשת בזמן אמת וממכנת את בקרת הגישה מבוססת המדיניות ואת אכיפת המדיניות על התקנים אלה בהתאם לרגישותם להתקפות ולהתנהגותם, וכל זאת ללא סוכן.

סייברארק מספקת שכבה קריטית של אבטחת IT המגינה מפני מתקפות סייבר מתקדמות ואיומים פנימיים ברחבי הארגון – בשרתי החברה, בענן ובנקודות הקצה. פתרון האבטחה המקיף של סייברארק לחשבונות פריבילגיים משלב הגנה פרו-אקטיבית וזיהוי איומים המתוכנן מתוך מחשבה על אבטחה בראש ובראשונה.

"היעדר הנראות של חשבונות פריבילגיים בלתי מוכרים ברחבי הרשת, בשילוב עם מספר גדל והולך של התקנים המחוברים לארגונים יוצרים פרצות גדולות אשר התוקפים יכולים לחדור אליהן בקלות מבלי לעורר חשד," אמר פדרו אבראו, סגן נשיא בכיר ומנהל האסטרטגיה הראשי של ForeScout. "ForeScout משתפת פעולה עם סייברארק בכדי להעניק ללקוחותינו המשותפים יתרון ברור המרחיב את הנראות והבקרה בתשתיות על מנת לצמצם את סיכוני האבטחה ולסייע בבלימת התוקפים לפני שהם גורמים נזק רציני." 

פתרון ForeScout Extended Module for CyberArk מסייע ללקוחות:

  • לגלות ולאבטח חשבונות פריבילגיים לא מנוהלים: ידע ויכולת לראות את ההתקנים הלא מנוהלים והחשבונות הפריבילגיים המקומיים במערך מגוון של התקנים המחוברים לרשת משפר את הנראות ומפחית את הסיכון. יכולות נוספות כוללות כיסוי מורחב של חשבונות פריבילגיים ארגוניים ויכולת לזהות חשבונות יתומים על מנת להקטין את משטח ההתקפה.

  • זיהוי ותגובה לפעילות בחשבונות פריבילגיים עתירי סיכון: פעולות אוטומטיות המבוססות על מדיניות מאפשרות בידוד ותיקון התקנים מחוברים על סמך מודיעין לגבי איומים ממקורות רשת שונים העובר הצלבה ואימות, לרבותCyberArk Privileged Threat Analytics, המנצל את עמדת האבטחה של ההתקן, פעילות המשתמש בחשבון הפריבילגי והחשיפה הכוללת לאיומים כדי להפעיל תגובה מהירה לאיום.

  • אבטחה וניהול של הרשאות פריבילגיות המשמשות את CounterACT: ארגונים משפרים את יכולתם להתחברות, ניטור וניהול מאובטח של נקודות הקצה על-ידי שימוש בהרשאות פריבילגיות המנוהלות והמאובטחות על-ידי הפיתרונות של סייברארק."פורסקאוט וסייברארק מספקות מודיעין על איומים בארגונים ותובנות מובילות לגבי מצב האבטחה של הרשת והאזורים הפגיעים ביותר להתקפה," אמר אדם בוסניאן, סגן נשיא בכיר לפיתוח עסקי גלובלי בסייברארק. "זוהי שותפות חזקה שתועיל ישירות ללקוחותינו באמצעות שילוב של מספר רב של פתרונות אבטחה בתחומים קריטיים כגון גילוי, אנליטיקה וניהול הרשאות, ובכך נאפשר ללקוחותינו לקבל הקשר רב ערך המאפשר לתעדף את התגובה."

פתרון ForeScout Extended Module for CyberArk זמין כעת. למידע נוסף, בקרו ב-ForeScout Technology Partner או ב- CyberArk Technology Partners.

אודות ForeScout

פורסקאוט טכנולוגיות הופכת את הבלתי נראה לנראה. החברה מספקת לארגונים גלובליים מרשימת גלובל 2000 ולסוכנויות ממשלתיות נראות ובקרה ללא סוכן להתקנים מסורתיים והתקני האינטרנט של הדברים מהרגע שבו הם מתחברים לרשת. הטכנולגיה שלנו משלבת כלי אבטחה נפרדים בכדי לסייע לארגונים להאיץ את תגובתם לתקריות, לפרוץ איזורים מבודדים, למכן זרמי עבודה ולטייב השקעות קיימות. למידע נוסף, בקרו ב- www.forescout.com.

אודות סייברארק

סייברארק תוכנה (NASDAQ: CYBR)היא חברת אבטחת מידע המתמחה בהגנה על ארגונים מפני איומי הסייבר המתקדמים ביותר – אלה המשתמשים לרעה בחשבונות פריבילגיים מתוך הרשת הארגונית כדי לתקוף את לב הארגון. החברה ממוקדת בהגנה פרואקטיבית כנגד איומי סייבר ובעצירת המתקפות בטרם הן עוצרות את העסק וגורמות נזק בלתי הפיך. בין לקוחותיה ארגונים מובילים ברחבי העולם, בהם יותר מ-50% מחברות ה- Fortune 100. בישראל החברה מאבטחת את רוב הארגונים הגדולים במשק וכן גופי תשתיות רבים.

כחברה גלובלית, סייברארק פעילה מהמטה ומרכז הפיתוח בישראל, מהמטה בניוטון, ארה"ב ומשרדים נוספים באירופה, אסיה פסיפיק ויפן.www.cyberark.com

[1] ABI Research, Internet of Everything Market Tracker