תפריט נגישות

SAP ישראל מינתה את איטרניטי מקבוצת אמן כשותפה עסקית בתחום ה– Big Data וה–Analytics...


במסגרת שיתוף הפעולה תיישם איטרניטי את פתרונות ה – BI, ביג דאטה והאנליטיקה המתקדמים של SAP

SAP ישראל ממשיכה להרחיב את רשת השותפים העסקיים, המיישמים את מגוון פתרונות החברה בשוק הישראלי: SAP ישראל וחברת איטרניטי (Eternity) חתמו על הסכם שיתוף פעולה, במסגרתו יקדמו שתי החברות פרויקטים בעולמות ה- BI, ביג דאטה ואנליטיקה מתקדמת.  

 אסף בר, מנכ"ל איטרניטי מוסר כי: "אנו שמחים לחבור לחברת SAP המובילה בשוק היישומים הארגוניים בכלל ובתחום האנליטיקה והביג דאטה בפרט. במהלך השנה האחרונה נעשתה פעילות ענפה במסגרת מעבדת הנתונים שלנו, שאפשרה לנו לבחון את התפתחות הפלטפורמה ויכולותיה העוצמתיות. ל- SAP פתרונות רבים הפועלים על גבי פלטפורמת HANA העוצמתית והעשירה בפונקציות, כך שהחיבור בין הטכנולוגיות של SAP לניסיון והידע הרב הקיים באיטרניטי, ייצר אפקטיביות מרבית עבור לקוחותינו".  

 שרון בן ארי, מנהלת שותפים עסקיים ב – SAP ישראל: "אנו שמחים לצרף אל מערך השותפים העסקיים שלנו שותף כה מקצועי ומיומן בתחום האנליטיקה, בעל היכרות רבה עם הפתרונות של SAP הוותיקים והחדשים. אין ספק כי הפעילות המשותפת תקדם את הלקוחות בהיבט הטכנולוגי והחדשני ותוביל אותם להצלחה עסקית". 

אריאל עוז סמנכ"ל הטכנולוגיות של איטרניטי, המנהל מטעם החברה את תכנית השותפות: "מדובר בשותפות טבעית ומתבקשת, היות ואיטרניטי וצוות המומחים שלה מובילים עשרות פרויקטים משמעותיים על גבי הפלטפורמה האנליטית של SAP והטכנולוגיות המובילות של SAP בתחום תואמות לעולמות התוכן בהם איטרניטי מובילה את השוק. תחומי התמחות אלה כוללים את עולמות האנליטיקה, ה-Big Data, Predictive analysis ו-Self Service BI  המשווקים כחלק מחבילת    ה- Business Objects ופלטפורמת SAP HANA ב- Cloud ו- on premise. זו בשורה אמיתית עבור לקוחותינו המשותפים וכן עבור איטרניטי ואני מברך על כך".   

SAP ואיטרניטי תקיימנה סדנה ייחודית בין התאריכים 7-8 במרץ בנושא ניהול ושידרוג המהדורה החדשה של פתרון SAP BusinessObjects. הסדנה תתקיים במשרדי SAP ברח' התדהר 15 רעננה והיא מיועדת למנהלי פרוייקטים בתחומי ה- IT וה-BI, מנהלי וארכיטקטי מערכות ולמנהלים מסחריים העוסקים בבינה עסקית. להרשמה: https://goo.gl/FYzJqC

אודות SAP

SAP היא מובילה עולמית בפיתוח ויישומים ארגוניים וספקית היישומים העסקיים הגדולה בישראל. החברה מעצימה עובדים וארגונים בכל סדר גודל ובכל ענף ועיסוק ומסייעת להם לעבוד יחד טוב יותר ויעיל יותר, כמו גם לקבל החלטות טובות יותר באמצעות כליBack Office, כלים לניהול החלטות בחדר ישיבות, ניהול מפעלים, ניהול מרכזים לוגיסטיים ועד חנויות. היישומים והשירותים של SAP משמשים 3,400 לקוחות גדולים ועד קטנים בישראל וכ- 320,000 עסקים ולקוחות, להם היא עוזרת לעבוד ברווחיות, להתחדש ללא הרף ולצמוח בהתמדה. בין לקוחות SAP בישראל נמנים: ממשלת ישראל, צה"ל, רוב החברות הגדולות במשק, ומאות רבות של ארגונים אחרים. למידע נוסף בקר באתר החברה: www.sap.com/israel

אודות איטרניטי

איטרניטי מקבוצת אמן הינה חברת ה-BI  המובילה בישראל. החברה מתמחה בפרויקטים ובמתן שירותים מקצועיים בתחומי ה BI  הקלאסי, ביג דאטה ו- Predictive Analysis  עם דגש ובהתאמה לעידן הדיגיטלי. החברה הוקמה בשנת 2008, מעסיקה למעלה מ- 160 מומחים ומהווה גוף מייעץ ואובייקטיבי שאינו Reseller של מוצרים.איטרניטי מתמחה באספקת פתרונות עסקיים משלב הייזום, האפיון, הפיתוח, ההדרכה ועד שלב ההטמעה וההשקה. כמו כן מגישה ללקוחותיה את Digger -מעבדת הנתונים הראשונה בישראל המשמשת פלטפורמה מושלמת לייזום ותכנון הפתרונות.