תפריט נגישות

כאן בהקמה, תאגיד השידור הישראלי, יטמיע את פתרון ה-ERP, מערכת SAP Business One ...

 

Menahel4u תטמיע את SAP Business One לניהול הארגון בסכום מוערך של מיליוני שקלים 

בתום הליך מכרז פומבי נבחרה מערכת ה- ERP (ניהול משאבי הארגון) של חברת SAP על ידי תאגיד השידור הישראלי ("כאן") המתהווה. פרוייקט היישום וההטמעה של מערכת SAP Business One במודל הענן יבוצע על ידי חברת Menahel4U – שותפה עסקית של SAP.

 במסגרת הפרוייקט, אשר אמור להימשך על פני 3 חודשים, תוטמע המערכת אשר תנהל ותרכז פעילות פיננסית ולוגיסטית ארגונית, כדוגמת: הנהלת החשבונות, ניהול כספים, ניהול תקציב מורחב, ניהול רכש, הסכמים, מכרזים, ניהול מלאי, ניהול רכוש קבוע ועוד. היקף הפרוייקט ליישום המערכת נאמד במיליוני שקלים.

 המערכת תשרת 60 משתמשים, כולל כל יחידות הכספים, הרכש, התקציב, המלאי, ועדת מכרזים וקניינים בכל מחלקה. היא תחליף את מערכת "זום פריוריטי.

 לדברי אודי הלמן-הכהן סמנכ"ל הנדסה וטכנולוגיות בתאגיד השידור הציבורי: "הבחירה ב- SAP ו- Menahel4U להקמת מערכת המידע החדשה של כאן בהקמה, תאגיד השידור הישראלי, נבעה מיכולות המערכת והתאמתה לארגון. מדובר בפתרון פשוט לשימוש, גמיש מבחינת גידול וקיטון בכמות המשתמשים, פתרון מוכר שלא דורש פיתוח מאפס וניתן להתאמה לצורכי הארגון. פעולת המערכת בענן מאפשרת לכאן לחסוך משאבים והוצאות רבות בהקמת מערך תשתית ורכישת ציוד. בנוסף, מודל הענן מתאים לנו בזכות האפשרות לשלם לפי היקף השימוש וכמות המשתמשים בפועל. אין ספק כי השירות והתמיכה של חברה בסדר גודל של SAP יעניקו לנו פתרון אופטימלי".

 

 לדברי גדי רחלזון, מנהל פעילות SAP Business One ב- SAP: "אנו גאים להיות החברה שנבחרה לאחר מכרז מדוקדק, להקים את מערכת המידע המרכזית של תאגיד השידור הישראלי החדש. השימוש בפתרון SAP Business One מבוסס ענן יאפשר לתאגיד להתבסס על מערכת אחת אחידה לכל התהליכים בארגון ולמנהלי הארגון להתחבר אל הנתונים מכל מקום ובכל זמן. בנוסף, כוללת המערכת מודולים ייעודים לארגון ציבורי דוגמת מערכת לניהול מכרזים, מערכת הסכמים וכדומה. SAP ו- מייחסות חשיבות אדירה לתרומתנו בהקמת מערכת מידע בארגון שידור ציבורי במדינת ישראל".

לדברי אסף סולל, סמנכ"ל שירותים מקצועיים ב-Menahel4U : "אנחנו רואים יותר ויותר ארגונים המעבירים את האפליקציות הארגוניות שלהם לענן, וזה כולל גם את מערכות ה-ERP הארגוניות. הפרדיגמה הישנה לפיה מערכת ERP צריכה להיות מסורבלת וקשה להטמעה ותפעול מפנה את מקומה למערכת גמישה וידידותית בענן. בנוסף המעבר לענן מייתר את הצורך לבצע התקנת תשתיות ייעודיות, מה שמייצר חסכון מיידי בעלויות רכישת תשתיות ושרתים ובטווח הארוך בתחזוקתן של התשתיות הללו. לצד יתרונות אלו, תספק המערכת לתאגיד השידור הישראלי פתרון שלם לניהול המשאבים בארגון – בדגש על התהליכים הנוגעים לתחומי הפיננסים, הכספים והלוגיסטיקה בארגון."

אודות SAP

SAP היא מובילה עולמית בפיתוח ויישום יישומים ארגוניים. החברה מסייעת לארגונים בכל סדר גודל ובכל ענף ועיסוק להתנהל טוב יותר. SAP מעצימה ארגונים ואנשים על מנת לעבוד יחד טוב יותר ויעיל יותר ולקבל החלטות טובות יותר באמצעות כלי Back Office, כלים לניהול החלטות בחדר ישיבות, ניהול מפעלים, ניהול מרכזים לוגיסטיים ועד חנויות. היישומים והשירותים של SAP משמשים כ- 320,000 עסקים ולקוחות על מנת לעבוד ברווחיות, להתחדש ללא הרף ולצמוח בהתמדה.

SAP היא ספקית היישומים העסקיים הגדולה בישראל. ל- SAP 3,400 לקוחות גדולים ועד קטנים בישראל ולמעלה מ- 220,000 משתמשים. בין לקוחות SAP בישראל נמנים: ממשלת ישראל, צה"ל, רוב החברות הגדולות במשק, ומאות רבות של ארגונים אחרים. למידע נוסף בקר באתר החברה:
www.sap.com/israel

אודות Menahel4U

Menahel4U הינה השותף היחיד בישראל המורשה במתן שירותי SAP מנוהלים בענן, ובעלת הסמכת Managed Cloud as a Service – McaaS. הסמכה זו באה בנוסף להסמכת International SAP Gold Partner. אנחנו מביאים התמחות בענן של סאפ – SAP Cloud, ובנוסף ניסיון רב ועשיר בתחום של יישום SAP Business One עם למעלה מ-1,400 לקוחות, כולל הובלה של פרויקטים מקומיים ובינלאומיים. החברה זכתה בתואר שותף מצטיין של SAP ברצף ב-11 השנים האחרונות. אנחנו מפעילים מרכז תמיכת SAP הגדול בארץ לתחומו, הכולל מנהלי פרויקטים ומיישמים מומחי מערכת SAP, מגוון של פתרונות משלימים, ומומחיות ביישום פתרונות בילינג. למידע נוסף בנושא ERP בקר באתר www.sapbusinessone.co.il