תפריט נגישות

חברת פלרם בחרה בפתרון ניהול קשרי הלקוחות בענן של SAP. עלות הפרוייקט מוערכת בכחצי מיליון שקל...


פתרון SAP Hybris Cloud for Customer ישמש ככלי מרכזי לניהול פעילות אנשי המכירות בארגון, הפרוייקט ינוהל וייושם על ידי חברת Value Plus, שותפה עסקית של SAP

חברת Value Plus תיישם את פתרון ניהול קשרי הלקוחות בענן של SAP-SAP Hybris Cloud for Customer בחברת פלרם, יצרנית רב-לאומית של לוחות תרמופלסטיים, מערכות לקירוי אדריכלי ומוצרים מוגמרים להרכבה עצמית.

עד כה לא היה בידי אנשי המכירות כלי שיסייע להם לנהל את תהליך המכירה מקצה לקצה, לקבל מידע רלוונטי ותמונת לקוח בשטח. פתרון SAP Hybris Cloud for Customer ישמש ככלי המרכזי לניהול פעילות אנשי המכירות בארגון. הוא יהווה כלי תומך מכירה ושירות בשווקים הבינלאומיים, אשר יסייע במימוש תהליכים מובנים בארגון, כולל מדדי ביצועים למכירות. הפתרון יסייע לאיש המכירות להגיע בכל עת, בקלות ובמהירות למידע רלוונטי, לקבל תמונת 360° אודות הלקוח וישמש את הארגון לניהול תהליך המכירה משלב יצירת הליד ועד שלב חיוב הלקוח. מערכת ה- CRM בענן תתממשק למערכת ה- ERP של SAP המיושמת בארגון וכן לכלי הדיווח האנליטיים של SAP BusinessObjects. 

 אורון גילאור, מנהל תחום קשרי לקוחות וחווית לקוח ב- SAP ישראל מרחיב: פתרון SAP Hybris Cloud for Customer הוא פתרון חדשני המהווה כרטיס כניסה לכל חברה לעבודה בעידן הדיגיטלי – קישורויות לרשתות חברתיות, רשת חברתית שיתופית פנימית מובנית, יכולות אנליטיות מתקדמות בזמן אמת, ממשק עבודה אחיד וידידותי מכל מכשיר (טאבלט, נייד, מחשב), אינטגרציה חזקה לאי-מייל (מיילים, אנשי קשר, יומן), אפשרות לסריקת כרטיסי ביקור ויצירת לידים באופן אוטומטי, שילוב עם Google Maps ועוד.  

בשלב ראשון ייושם הפתרון בסניף החברה בארה"ב, שם הוא ישרת כ- 50 אנשי ומנהלי מכירות ולאחר מכן יבוצעו הטמעות ביתר אתרי החברה בעולם. הפרויקט צפוי להימשך כ- 4 חודשים ולעלות לאוויר באמצע הרבעון הראשון של 2017. היקף ההשקעה לתקופה של 3 שנים מוערך בכחצי מיליון שקל.  

אבישי זמיר, סמנכ"ל מערכות מידע בפלרם מציין כי "בחרנו בפתרון SAP Hybris Cloud for Customer בענן בשל היכולות המתקדמות שלו, המתאימות לצרכים של ארגון גלובלי בעידן הנוכחי, ממשק משתמש רספונסיבי מתקדם וידידותי, יכולת לקבל דוחות ונתונים בזמן אמת ואינטגרציה מובנית עם המערכות הקיימות בארגון. פתרון SAP Hybris Cloud for Customer נמצא מתאים לפלרם כיוון שהוא מאפשר לאנשי המכירות בשטח לראות את כל המידע הנדרש, גם כשהם ב- offline, בשביל לקבל את ההחלטה הטובה ביותר ללקוח ולתהליך המכירה. למנהלים שלנו, הפתרון יאפשר לקבל את התמונה המלאה של מדדי המכירות השונים בזמן אמת ובחתכים שונים ועוד. פלרם צפויה להתייעלות במערך המכירות ובעקבות כך גידול בהכנסות החברה".  

"שקלנו מספר פתרונות בתחום זה ובחרנו בסופו של דבר ב- SAP Hybris Cloud for Customer בשל היותו מתקדם, ידידותי, תואם לצרכי השיווק, המכירות והשירות של ארגונים גלובליים, עם יכולות מובייל מובנות ומתקדמות. הפונקציונליות והתהליכים המובנים המגיעים Out of the box במערכות SAP מספקים מענה מיטבי לצרכים של פלרם ולכן הפרוייקט כמעט ואינו כולל פיתוח והתאמות", הוסיף אבישי.  

לדברי שרון בצלאל, מנכ"ל משותף בחברת Value Plus, "פלרם פועלת בשוק הבינלאומי התחרותי שבו היא חייבת להשיג יתרונות משמעותיים ולהפיק את המקסימום מכל הזדמנות מכירה. פתרון SAP Hybris Cloud for Customer צפוי לשדרג משמעותית את היכולות של הנהלת הארגון ואנשי המכירות לנהל בצורה יעילה ונוחה את כל הלידים והזדמנויות המכירה ולספק שירות ללקוחות ברמה גבוהה. הוא יאפשר למנהלי המכירות לנהל את ההזדמנויות והקשר עם הלקוחות מן השטח ולקבל דוחות ותובנות בזמן אמת. הכלי כולל כבר את כל הפונקציות הדרושות לפלרם ולכן הפרוייקט כולל פיתוח מינימלי".    

אודות פלרם
פלרם תעשיות נוסדה ב- 1963 בקיבוץ רמת יוחנן והינה יצרנית רב לאומית מובילה מהגדולות בעולם לייצור לוחות תרמופלסטיים מפיויסי, פוליקרבונט ואקריל. היא חברה ציבורית בשוק ההון הישראלי משנת 1994.

מוצרי החברה בלוחות גליים, שטוחים, מוקצפים, שקופים ואטומים משמשים למגוון יישומים רחב בתחום הבניה ופרוייקטים ארכיטקטונים, חקלאות, פרסום, ועיבוד. בנוסף משווקת החברה מגוון מוצרים רחב בתחום הגינון והבניה לשוק ה- DIY.

לחברה 8 מפעלי ייצור בארה"ב, גרמניה, אנגליה וישראל ומערך מחסנים ופריסה שיווקית בכל העולם. 

אודות Value Plus
חברת  Value Plus הוקמה ע"י מומחי SAP ומתמחה ביישום והטמעת פתרונות SAP במגוון תחומים כמו: ERP, CRM בענן, Digital Marketingועוד תוך מתן דגש על תחומים חדשניים. הידע הרב והמקצועיות של צוות החברה מאפשרים לה להתאים את הפתרונות הטובים ביותר העונים לצרכים העכשוויים של ארגונים במגוון ענפי עיסוק. ל-Value Plus  סניפים בישראל ואוסטרליה – יכולת מתן שירות ללקוחותיה בצפון אמריקה, אסיה, אירופה ובכך יכולת תמיכה בסניפי פלרם בעולם. 

אודות SAP
SAP היא מובילה עולמית בפיתוח ויישום יישומים ארגוניים. החברה מסייעת לארגונים בכל סדר גודל ובכל ענף ועיסוק להתנהל טוב יותר. SAP מעצימה ארגונים ואנשים על מנת לעבוד יחד טוב יותר ויעיל יותר ולקבל החלטות טובות יותר באמצעות כלי Back Office, כלים לניהול החלטות בחדר ישיבות, ניהול מפעלים, ניהול מרכזים לוגיסטיים ועד חנויות. היישומים והשירותים של SAP משמשים כ- 320,000 עסקים ולקוחות על מנת לעבוד ברווחיות, להתחדש ללא הרף ולצמוח בהתמדה.

SAP היא ספקית היישומים העסקיים הגדולה בישראל. ל- SAP 3,400 לקוחות גדולים ועד קטנים בישראל ולמעלה מ- 220,000 משתמשים. בין לקוחות SAP בישראל נמנים: ממשלת ישראל, צה"ל, רוב החברות הגדולות במשק, ומאות רבות של ארגונים אחרים. למידע נוסף בקר באתר החברה: www.sap.com/israel