תפריט נגישות

One1 מודיעה על רכישת חברת Julius IT הישראלית...

One1 מודיעה על רכישת חברת Julius IT Boutique הישראלית, אשר מתמחה ביישום פתרונות ומתן ייעוץ ושירותים לארגונים גדולים בסביבת SAP. בעקבות הרכישה, פעילות Julius IT Boutique תשולב בחטיבת ה-SAP של One1 - Xact, בניהולה של שני אנקוריון, סמנכ"לית בקבוצה.

Julius IT Boutique הוקמה בשנת 2008 על ידי עמית טל, יועץ בכיר ומנהל פרויקטים מנוסה המשמש כמנכ"ל החברה מיום הקמתה. בעקבות הרכישה, טל יכהן כסמנכ"ל יישום ופיתוח עסקי בחטיבת Xact מקבוצת One1. החברה מעסיקה כ-20 יועצים מומחים בסביבת SAP והיא בין השותפים המובילים של SAP ביישום ואחד השותפים הבודדים של פתרון SAP Success Factors לניהול המשאב האנושי בארגונים.

החברה צברה מומחיות וידע רב בתחום פתרונות התוכנה לניהול HR והיא השותפה הבלעדית בישראל של Nakisa, ספקית בינלאומית של פתרונות לניהול המשאב האנושי והפיננסי בארגונים בסביבת SAP. פתרונות תוכנה לניהול המשאב האנושי מהווים תחום צומח וחדש יחסית בישראל, הדורש מומחיות וניסיון מקצועי רב. Julius IT Boutique מתמחה בתחומים אלה ובאחרונה מתמקדת גם במיגרציות ל-SAP S/4HANA.

 שני אנקוריון, מנהלת חטיבת ה-SAP של One1: "אנו בוחנים כל העת מהלכים אסטרטגיים של רכישות ושיתופי פעולה במטרה לשמור על חדשנות מתמדת בכל תחומי פעילות הקבוצה. רכישת Julius IT Boutique הנה נדבך משמעותי נוסף בביסוס One1 כחברה מובילה במתן שירותי SAP בישראל. שילוב הניסיון והידע שצברה Julius IT בתחום היישום עם המומחיות של Xact בתחום הטכנולוגי, יוצר מכפיל כוח משמעותי ומוסיף לחיזוק מיצובה של One1 כחברת המומחים המובילה בתחום ה-SAP בישראל".

עמית טל, מנכ"ל Julius IT Boutique: "אנו שמחים להשתלב בתוך חברה כמו One1 ולהתמזג עם חטיבת ה-SAP המובילה שלה Xact. יחד נספק ללקוחות SAP בישראל שירות ומומחיות ברמה הגבוהה ביותר. התרבות הארגונית בשתי החברות מבוססת על ערכים דומים של מקצועיות ללא פשרות ומשפחתיות, ואני מאמין שהמיזוג יאפשר לנו להרחיב יחד את מעגל הלקוחות ולהעמיק את המקצועיות בשוק המתפתח של יישומי SAP לעולמות ה-HR ו-S/4HANA". 

אודות קבוצת One1
One1 היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסת תל אביב, ונמנית על חברות ה- IT המובילות בישראל בתחומי התוכנה ואינטגרציית המערכות. החברה מעסיקה כ-3,500 עובדים מקצועיים בארץ ובחו"ל ומספקת פתרונות מחשוב מקצה לקצה ושירותי מיקור חוץ ליותר מ- 2,000 לקוחות במגזרי הטלקום, תעשיה, היי-טק, בנקאות ופיננסים, ביטוח, קמעונאות, מסחר ועוד. מניית One1 נכללת במדד ת"א יתר 50 והכנסותיה השנתיות הן כמיליארד שקל. מנכ"ל קבוצת One1 הוא שי אוזון.