תפריט נגישות

SAP הכריזה ב- TechEd ברצלונה על SAP HANA 2...

פלטפורמת HANA  מסייעת לארגונים לחולל מהפך דיגיטלי תוך איזון בין גמישות ויציבות. ברנד לוקרט, חבר מועצת המנהלים של SAP ואחראי המוצרים והחדשנות בחברה: השינויים בגירסה החדשה יאפשרו
לארגוני IT להתמודד עם כמויות המידע האינסופיות
בזמן אמת, ולסייע בטרנספורמציה הדיגיטלית 

SAP הכריזה בכנס TechEd המתקיים בברצלונה על פלטפורמת SAP HANA 2, הדור הבא של SAP HANA אשר תוכננה ועוצבה על מנת ליצור חדשנות. SAP HANA 2 מרחיבה את היכולות של טכנולוגית In-Memory הקיימת בפלטפורמה כשהיא מספקת יסודות ויכולות חדשות על מנת לחולל מהפך דיגיטלי בארגונים. בנוסף, שירותי מיקרו חדשים בענן של SAP HANA המאפשרים לשלב תובנות עשירות יותר ביישומים מודרניים, זמינים דרך SAP Hybris as a Service.  

 "SAP הייתה החלוצה של מחשוב עתיר הביצועים in-memory עם ההשקה של SAP HANA ב- 2010, ולאורך הדרך שעשינו קידמנו חדשנות פורצת דרך עבור לקוחותינו על גבי פלטפורמה מרכזית עם יציבות גבוהה ביותר", אמר ברנד לוקרט, חבר מועצת המנהלי ואחראי המוצרים והחדשנות ב- SAP. "ההשקה של SAP HANA 2 היא אבן דרך בתעשייה, כשהיא מייצגת את הדור הבא של SAP HANA אשר תניע לקוחות אל עבר עתיד דיגיטלי מוצלח ועשיר".  

SAP HANA 2 תושק רשמית ב- 30 בנובמבר, 2016. גרסת ה- express של SAP HANA 2 תהיה זמינה מעט לאחר מכן כדי לסייע לארגונים להוציא לדרך פרויקטים חדשים. כפלטפורמת חדשנות, SAP HANA 2 תספק שדרוג טכנולוגי פעמיים בשנה כדי לתמוך ב- IT גמיש ומהיר. בכנס TechEd שהתקיים לאחרונה בלאס וגאס הכריזה SAP על גירסת Express של SAP HANA המאפשרת לפתח יישומים מבוססי נתונים במהירות רבה באמצעות פלטפורמת In Memory, ללא עלות, על גבי מחשב נייד או נייח, או בענן 

מאפיינים ושיפורים עיקריים חדשים המתוכננים כדי לסייע למהפך ב- IT, כוללים תכונות כגון: ניהול בסיסי נתונים מתקדם – גופי IT יוכלו לספק המשכיות עסקית וזמינות גבוהה ומורחבת, אבטחת מידע, ניהול עומסי עבודה ושיפור ממשק ניהול. האפשרות החדשה ל- active/active read enabled מאפשרת לארגוני IT למנף מערכות משניות – שבעבר שימשו אך ורק לרפליקציה – כדי להסיר עומסי קריאה גבוהים לשיפור ביצועי הפעילות.

תכונה משופרת נוספת באה לידי ביטוי בניהול נתונים – הגירסה החדשה של SAP Enterprise Architecture Designer Web שפועלת על SAP HANA מאפשרת לארגוני IT לנהל ארכיטקטורות מורכבות של מידע, לבצע בדיקת ויזואליזציה המציגה את ההשפעה האפשרית של טכנולוגיות חדשות לפני שהן מוטמעות.  

גם בתחום הכלים האנליטיים הוצגו שיפורים - מפתחים יכולים לשלב כלי בינה עסקית עשירים ביישומים שהם מפתחים עם מנועים משופרים לעיבוד הנתונים. אלגוריתמים חדשים לסיווג, ייחוס, בניית סדרות זמן ורגרסיה, נוספו לספרייה החיזוי האנליטי, על מנת לסייע למדעני נתונים לחשוף דפוסים חדשים ולאפשר להם לשלב Machine Learning ביישומים; בנוסף, פיתוח יישומי הדור הבא מתבצע עם יכולות מתקדמות של שרתי אפליקציות. כך למשל ניתן לבחור בחבילות חיצוניות לבינה והרצת היישומים בתוך של שירות האפליקציות המורחבות של HANA SAP.  

משתמשים בשירותי ענן, המבוססים על SAP HANA, יכולים לשדרג אפליקציות עם תובנות אנליטיות באמצעות API פשוט וכל שפה או פלטפורמת פיתוח. מיקרו שירותים חדשים של SAP HANA בענן כוללים יכולות כגון ניתוח טקסטים על בסיס מרכיבים שונים, שפה טבעית ועוד.  

"החידושים של SAP HANA 2 באים לידי ביטוי בתחומים רבים", הוסיף לוקרט. "אחד מהם הוא ניהול בסיסי הנתונים. גופי IT יוכלו לספק לארגון ניהול עומסים, אבטחה וזמינות טובה יותר וכן שיפורים בניהול המערכת. לדוגמא, יכולות הקריאה מן הדיסק active/active

 "SAP HANA 2 מייצגת את החדשנות המתמשכת שמספקת SAP, כשהיא מאפשרת לארגונים לטפל בצרכים השונים של הארגון הדיגיטלי המשתנים במהירות", אמר קארל אולופסון, סגן נשיא מחקר, IDC. "SAP HANA 2 מציגה יכולות מתקדמות וחדשות אשר יכולות לשפר את ניהול הנתונים, ולהאיץ פיתוח אפליקציות למהפך דיגיטלי. בנוסף, שירותי  MicroServices החדשים של SAP HANA בענן, הנגישים כשירות דרך SAP Hybris, צפויים להגביר חדשנות באפליקציות המבוססות על תובנות, ולספק יתרון תחרותי ללקוחות SAP".

 אודות SAP

SAP היא מובילה עולמית בפיתוח ויישום יישומים ארגוניים. החברה מסייעת לארגונים בכל סדר גודל ובכל ענף ועיסוק להתנהל טוב יותר. SAP מעצימה ארגונים ואנשים על מנת לעבוד יחד טוב יותר ויעיל יותר ולקבל החלטות טובות יותר באמצעות כלי Back Office, כלים לניהול החלטות בחדר ישיבות, ניהול מפעלים, ניהול מרכזים לוגיסטיים ועד חנויות. היישומים והשירותים של SAP משמשים כ- 320,000 עסקים ולקוחות על מנת לעבוד ברווחיות, להתחדש ללא הרף ולצמוח בהתמדה.

SAP היא ספקית היישומים העסקיים הגדולה בישראל. ל- SAP 3,400 לקוחות גדולים ועד קטנים בישראל ולמעלה מ- 220,000 משתמשים. בין לקוחות SAP בישראל נמנים: ממשלת ישראל, צה"ל, רוב החברות הגדולות במשק, ומאות רבות של ארגונים אחרים. למידע נוסף בקר באתר החברה: www.sap.com/israel