תפריט נגישות

קבוצת One1 ממשיכה להתרחב בענן: תפיץ את פתרונות Kyriba Global Treasury Management בישראל ...

 קבוצת One1 חתמה על הסכם עם חברת Kyriba, מובילה עולמית בתחום ניהול הגזברות בארגון. במסגרת ההסכם תפעל One1 לשיווק, מכירה, יישום, הדרכה ותמיכה של פתרונות Kyriba בענן, בקרב ארגונים בישראל.

כמי שמספקת את פתרון הענן המוביל בעולם לניהול הגזברות והסיכונים הפיננסיים, Kyriba תומכת ב-1,300 ארגונים בעולם וכ-40,000 משתמשים, הכוללים ארגונים בכל גודל. בין לקוחותיה חברות בינלאומיות וחברות פורצ'ן 500 עם פעילות Global Treasury, וארגונים ממגוון תעשיות כגון בתחום הקמעונאות, ביטוח, בנקאות ופיננסים, IT, מוצרי צריכה, ייצור ועוד.

הפתרון המוביל של Kyriba מוצע כשירות בענן (SaaS) והוא זמין בכל רגע ומהווה מקור אחיד ואמתי לנתוני הגזברות בארגון, כולל עמידה בתקני SOC 2, אבטחת מידע ורגולציה. הפתרון כולל אינטגרציה מובנית למערכות ERP בענן דוגמת NetSuite ולפתרונות ERP אחרים כגון SAP ו- Oracle.

פתרונות ניהול המזומנים והסיכונים של Kyriba מבטיחים שקיפות רבה יותר לתוך מצב הנזילות של הארגון, ומספקים להנהלת הארגון ולמנהלים הפיננסיים את הכלים הדרושים כדי לבצע החלטות אסטרטגיות טובות יותר, וכן ניהול גזברות כולל ובקרה תזרימית בארגונים גלובליים, מרובי אתרים בעולם ועבודה עם מאות בנקים בעולם.

 רומן מיטשל, מנהל חטיבת One1UP בקבוצת One1: "פתרונות ה-Global Treasury Management של חברת Kyriba משמשים בהצלחה עשרות אלפי משתמשים ברחבי העולם ומספקים מענה טכנולוגי המבוסס לחלוטין על מחשוב ענן. בכך הם מאפשרים לארגונים להטמיע מערכת גזברות חדשנית בזמן קצר ולחסוך את הצורך בשדרוגים ובתשתיות מחשוב כבדות ויקרות. כיום אין בארץ פתרון לניהול גזברות וסיכונים פיננסיים בענן. מנהלי כספים בארגונים נדרשים לכלים לניהול סיכונים וגזברות אך נמנעים מליישם פתרונות ישנים בגלל מורכבות, טכנולוגיה מיושנת והצורך בפרויקט יקר וארוך. בשל כך, הפתרון של Kyriba מהווה הזדמנות לאותם ארגונים אשר מעוניינים לנהל את נושא התזרים והגזברות במקום אחד, על בסיס טכנולוגיה מתקדמת ואחידות בנתונים. Kyriba מוטמע ברחבי העולם בשילוב עם מערכות ה-ERP המובילות כגון NetSuite, Oracle ו-SAP וההסכם שחתמנו עמם יאפשר ל-One1 לספק מענה למגוון לקוחות בהתאם לצורכיהם, תחת קורת גג אחת".

ג'ון קמבל, מנהל השותפים של Kyriba באזור EMEA: "קבוצת One1 מובילה את תחום ה-ERP בישראל ובעקבות ההסכם האסטרטגי שחתמנו עמה יוכלו לקוחותיה ליהנות מפתרון הענן המוביל בעולם לניהול מזומנים וסיכונים. בשוק הישראלי אין כיום פתרון שנותן שירות דומה לשלנו בענן, ואני בטוח שגם בישראל, כמו במדינות אחרות, מנהלי כספים רוצים להשתחרר מהמערכות הישנות שכבר לא עומדות בקצב השינוי של יתר הארגון, ולהתקדם למערכות SaaS שתומכת בצרכים המשתנים שלהם. ישראל היא מובילה טכנולוגית ואין לי ספק שרבים יבחינו ביתרונות הייחודיים של הפתרון ויצטרפו ללקוחות Kyriba ו-One1 במסגרת פעילותנו המשותפת בישראל".

 

אודות קבוצת One1
One1 היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסת תל אביב, ונמנית על חברות ה- IT המובילות בישראל בתחומי התוכנה ואינטגרציית המערכות. החברה מעסיקה כ-3,500 עובדים מקצועיים בארץ ובחו"ל ומספקת פתרונות מחשוב מקצה לקצה ושירותי מיקור חוץ ליותר מ- 2,000 לקוחות במגזרי הטלקום, תעשיה, היי-טק, בנקאות ופיננסים, ביטוח, קמעונאות, מסחר ועוד. מניית One1 נכללת במדד ת"א יתר 50 והכנסותיה השנתיות הן כמיליארד שקל. מנכ"ל קבוצת One1 הוא שי אוזון.