תפריט נגישות

Commvault ו-SAP משלבות כוחות: הגנה מתקדמת על נתונים גם ב- SAP HANA...

Commvault Data Platform קיבלה הסמכת אינטגרציה עם SAP HANA על IBM Power Systems

 תאפשר הרחבת התמיכה עבור לקוחות Commvault ברמת אנטרפרייז, הגנה אוטומטית על נתונים, Snapshots וניהול של סביבות בחינה ופיתוח עבור SAP HANA

 Commvault, מובילה גלובלית בגיבוי, אחזור, ארכיב וענן עבור ארגונים, הכריזה כי הגרסה ה- 11 של מערך הפתרונות שלה (V11) – Commvault Software ו- Commvault Data Platform – קיבלה את הסמכת האינטגרציה של SAP עבור פלטפורמת SAP HANA על גבי IBM Power Systems. פלטפורמת הנתונים של Commvault מספקת ללקוחות תשתית לניהול נתונים, הגנה משופרת, ניהול ועיבוד נתונים רבים יותר, במהירות גדולה יותר, תוך הפחתת עלויות תפעול, מניעת שיבושים בפעילות העסקית והגברת מהירות החדשנות. כתוצאה מכך, לקוחות יכולים לשפר יעילות ב- IT ולקבל ערך עסקי גבוה יותר מהנתונים הרצים על SAP HANA.

 כשותפה ותיקה של SAP, Commvault מספקת גיבוי ואחזור אוטומטי של נתונים ב- SAP HANA, כולל SAP S/4HANA ותרחישי הפעלה נוספים. לקוחות המריצים SAP HANA יכולים לעשות שימוש ב- Commvault Data Platform להתאוששות מהירה, אחזור של נקודה בזמן, ספין-אפ מהיר, וכן לצורך רענון סביבות פיתוח ומבחן עבור SAP HANA, או שכפול של בסיס נתונים מתוך Snapshot - ללא השפעה על סביבת הייצור. Commvault Data Platform פועלת באינטגרציה הדוקה עם פתרונות ה- Studio וה- Cockpit של SAP HANA, כדי לתמוך ב- DBA פשוט בשירות עצמי לצורך ניטור משימות הגנה על נתונים.

 "מאז ש- SAP HANA הושק לראשונה, Commvault קידמה את ההבטחה כי לקוחות SAP HANA יוכלו לישון בשקט, בידיעה כי נתוני ה- SAP HANA שלהם מגובים עם אחזור מהיר, במקרה הצורך", אמר בריאן ברוקווי, סמנכ"ל טכנולוגיה ב- Commvault. "ההישג המוצלח של הסמכת SAP עבור Commvault Data Platform עם SAP HANA על גבי מערכות IBM Power מחזק אף יותר את השותפות שלנו עם SAP, ומראה כיצד Commvault עובדת עם SAPכדי לסייע ולהבטיח ללקוחות כי נתוני SAP HANA שלהם מוגנים".

 Commvault Data Platform, עם יכולות Snapshot נייטיב עבור הטווח הרחב ביותר של מערכי אחסון, פלטפורמות וירטואליזציה ואפליקציות ארגוניות, מובילה את הלקוחות להפעלת תשתיות מודרניות לניהול נתונים. תשתיות אשר משיגות אופטימיזציה של השקעות IT קיימות, והופכות נתונים לערך עסקי אסטרטגי ולתובנות.  

 אודות Commvault

הגרסה ה- 11 של מערך פתרונות Commvault ממוצבת באופן ייחודי כדי לסייע ללקוחות לבנות את המידע שלהם, עם האצה של המעבר מניהול מידע מסורתי לסביבת נתונים מודרנית. זאת, תוך כדי שהם מחלצים תובנות עסקיות ומייצרים ערך חדש מההשקעה שלהם בטכנולוגיה. תוכנת Commvault מורכבת מהמערך הרחב בתעשייה של מוצרים בתחום הגנת המידע ואחזור, ענן, וירטואליזציה, ארכיב, סנכרון, חיפוש מידע, ושיתוף קבצים. אלה עונים על המגמות המתפתחות בתעשייה, אזורי הצמיחה, ותרחישי שימוש ומכאן האימוץ המסיבי של הטכנולוגייה ע"י לקוחות רבים בארץ ובעולם.