תפריט נגישות

משלחת של כ-150 אנשי IT והייטק מישראל ישתתפו בכנס המחשוב הגדול בעולם,Oracle Open World 2016 בסן פרנסיסקו (22-18 בספטמבר)...


חברות סטארטאפ ישראליות יציגו בפני 60,000 באי הכנס

חברת אורקל תקיים את כנס Oracle Open World, כנס ה-IT השנתי הגדול בעולם, בסן פרנסיסקו, בין 18-22 בספטמבר. בין 60,000 המשתתפים, מומחים טכנולוגיים ומנהלים שצפויים להשתתף השנה בכנס, תגיע גם משלחת ישראלית של כ-150 אנשי IT, מקצוענים ומנהלים, שמכירים ביתרונות האירוע כהזדמנות נדירה ללמוד ולהתפתח, כדי להתאים את ארגוניהם למגמות המובילות בעולם ה-IT המשתנה במהירות. בראש המשלחת יעמוד עוזי נבון, מנכ"ל אורקל ישראל. 

החברות הישראליות ששולחות נציגים ל-Oracle Open World השנה כוללות ארגונים גדולים, סטארטאפים, יצרני תוכנה ((ISV, ושותפים עסקיים, כולם משתמשים בטכנולוגיות אורקל, ובאים ממגוון סקטורים במשק, בהם: בזק בינלאומי, תנובה, אורבוטק, אמדוקס, מלאנוקס, Stratasys, Verint, בנק לאומי, כאל, סרגון, DSPG, דל, אמת מחשוב, אלביט מערכות, אינטל, מלם שכר, Moovit, המרכז האקדמי רופין, ורבים אחרים.

לסטארטאפים הישראלים תהיה נציגות מכובדת בכנס השנה, עם חברות ישראליות כמו: Axxana, Kaminario, Ravello, JFrog ו-Attunity. גם חברת בריליקס ((Brillix הישראלית בראשות עמי אהרונוביץ' המנכ"ל, ונשיא iLOUG, ארגון משתמשי אורקל בישראל תשתתף ותשלח מרצים.

 לדברי אילן שפיגלמן, סמנכ"ל השיווק של אורקל ישראל, "בשנים האחרונות Open World שומר על מגמת גידול במספר המשתתפים מישראל, שחוזרים מהכנס עם כלים ותובנות שאי אפשר להשיג בשום מקום אחר. זוהי הזדמנות נדירה לבוא ולהיפגש עם המומחים שמתכננים ומפתחים את המוצרים, לפיכך הם אלה שיכולים להסביר אותם טוב מכל אחד אחר. השנה הכנס רלוונטי מתמיד לאור האימוץ המואץ של טרנד פתרונות והתשתיות בענן, עולם הדיגיטל, הביג דאטה, ה-IOT והמובייל - על ידי ארגונים בעולם בגדלים שונים. זה מחייב את אנשי ה-IT להתעדכן ולקבל מידע עדכני מטובי המומחים בעולם ולשמוע מנסיונם של ארגונים שהטמיעו טכנולוגיות כאלה בהצלחה." עוד הוסיף: "אנו שמחים על הנוכחות של חברות סטארטאפ ישראליות מוכוונות ענן לצד הארגונים הגדולים בכנס".

חברת קמינריו Kaminario תציג פיתוחים פורצי דרך בתחום האחסון, בהם אינטגרציה ייחודית של איכות שירות (QoS) לסביבות אורקל, תכונה אשר שתגביר את הערך המוסף הקיים של יישום סביבות אורקל על פיתרון האחסון all-flash של קמינריו. מערך Kaminario K2 all-flash מספק את האג'יליות, הסקלאביליות, הביצועים והיתרונות הכלכליים אותם דורשים מרכזי נתונים כדי להתמודד עם העולם מוכוון-ענן הדינאמי של היום, ומספק גישה לנתונים בזמן אמת – בכל מקום ובכל זמן.

חברת אקסנה Axxana תציג את המוצר שלה בשם "פניקס" אשר מציע פתרון של אפס אובדן מידע (zero data loss) לכל מרחק, לכל סוג של אחסון או רפליקציה עבור בסיסי נתונים ואפליקציות אורקל. המוצר מאפשר לחברות להתאושש מאסון באפס אובדן מידע עד הטראנזאקציה האחרונה שנעשתה לפני האסון, כך שההתאוששות מדוייקת ומלאה, ללא תקלות ונעשית במינימום זמן. כל זאת תוך כדי חיסכון משמעותי בעלויות קווי התקשורת. מוצר חדש של החברה, בשיתוף עם קבוצת ה- Active Data Guard Far Sync של אורקל, חוסך משמעותית את עלות התשתית הנדרשת ל-Far Sync ובה בעת משפר דרמטית את יכולת ההתאוששות מאסון.

חברת Ravello הישראלית, שנרכשה על ידי אורקל בפברואר השנה, תציג את הפתרון שלה, המאפשר העברה של יישומים ומערכות שפותחו בארגונים לענן הציבורי ובחזרה בצורה פשוטה, ללא צורך בשכתוב או בהתאמות כפי שנדרשים עד היום, וגוזלים זמן וכסף. אנשי ראבלו ישתתפו כמרצים בשישה מושבים שונים וגם יציגו הדמיה חיה של הטכנולוגיה בשטח ה-demo-ground בכנס.

חברת אטיוניטי Attunity הינה ספקית מובילה של מוצרי תוכנה ארגונית לשילוב נתונים וזיהוי אירועים עסקיים בזמן אמת. פלטפורמת ניהול ה- Big Data של אטיוניטי מאיצה העברה וזמינות נתונים, תוך אוטומציה של הכנת מידע לצורך ביצוע אנליזות ואופטימיזציה של ניהול מידע כולל תובנות וניתוח. החברה תציג את Attunity Compose , תוכנה חדשנית ומתקדמת לאוטומציה של מחסני נתונים.  

חברת JFrog פיתחה פלטפורמה המשנה את הדרך בה ארגונים בעולם מפיצים תוכנה באמצעות מוצרים להאצת תהליכי ניהול, אחסון והפצת תוכנה. בין היתר תציג את Bintray, פלטפורמת ענן שתוכננה ונבנתה עבור מפתחים לאחסון, הפצה, הורדה, קידום ושיתוף קוד. מדובר בפתרון מלא (Distribution as a Service) המאפשר לארגונים לעמוד בקצב הפצת התוכנה הנדרש בעידן הענן.

הישראלי שמציין שיא של השתתפות בכנס Oracle Open World הוא עמי אהרונוביץ', מנכ"ל חברת Brillix ונשיא ilOUG, ארגון משתמשי אורקל בישראל. זוהי הפעם התשיעית שלו בכנס והשמינית שבה הוא מרצה. עמי ירצה הפעם על המלצות מעשיות (Best Practices) למימוש הארכיטקטורה החדשה של בסיס הנתונים של אורקל בגרסת 12c – Oracle Multitenant וכיצד ניתן להשתמש בה בצורה הטובה ביותר כדי לממש קונסולידציה של מספר בסיסי נתונים עבור סביבות ענן פרטי/ציבורי.

זהר אלקיים, CTO בחברת בריליקס, ירצה בכנס על טכניקות מתקדמות בכתיבת שאילתות SQL ועל טיפים לשימוש נרחב בפונקציות אנליטיות. לדברי אהרונוביץ': "ההרצאות של בריליקס נבחרו לאחר תהליך בחירה קפדני וממושך מבין אלפי מועמדים מכל רחבי העולם. מעבר לערך הלימודי העצום שבכנס, זהו גם מפגש נטוורקינג מאוד ייחודי של משתמשים מכל רחבי העולם, שמה שמאחד את כולם זה טכנולוגיות אורקל."

************

Oracle Open World נחשב לאחד מכנסי המיחשוב הגדולים והמעניינים בעולם. הכנס כולל הצגת המתווה האסטרטגי של אורקל ומפת הדרכים שלה לשנה הקרובה, הכרזות והודעות שונות על ידי קברניטי החברה – לארי אליסון, צפרה כץ ומארק הרד, וכן הרצאות של מנהלי חברות גלובליות רבות – לקוחות או שותפי אורקל, שיציגו מקרי מבחן בארגונים שלהם כמשתמשים בטכנולוגיות אורקל.

במישור המקצועי, יתקיימו מספר מושבים מרכזיים, הכוללים כל אחד מאות הרצאות מגוונות בנושאים השונים המובילים את התעשייה כיום: מובייל, Social, ביג דאטה, קלאוד, IoT ועוד.שטח עצום של עמדות הדגמה חיה ((Demo Ground יאפשר למבקרים להתרשם ו"לשחק" עם הטכנולוגיות החדשות שאורקל ושותפיה מציגים במהלך הכנס, וגם לשוחח ישירות עם מי שעומדים מאחורי פיתוח הטכנולוגיות.

לצד הכנס הגדול יתקיים גם כנס Oracle JavaOne, הארוע המקיף ביותר למפתחי Java, שפת התכנות מס' 1 בעולם, המושך אליו מומחי Java ומשתמשים לשבוע יוצא דופן של שכולו לימודים ונטוורקינג בתחום.