תפריט נגישות

נס רוכשת את השליטה בפעילות דנאל פתרונות תוכנה תמורת 54 מיליון ש"ח...

פעילות דנאל, העוסקת במתן פתרונות תוכנה לניהול נכסים פיננסיים ותיקי ניירות ערך, תהווה הרחבה לזרוע הפתרונות הפיננסים של נס

שחר אפעל, מנכ"ל נס: "הרכישה תהווה מכפיל כוח משמעותי לפעילותינו במגזר הפיננסי בישראל"

חברת נס, ספקית שירותים ופתרונות בתחומי טכנולוגיות המידע (IT), הודיעה היום על רכישת 60% מפעילות חברת דנאל פתרונות תוכנה מתקדמים, לטובת כך תוקם חברה ייעודית אליה תועבר הפעילות. פעילות זו תהווה חיזוק משמעותי למערך הפתרונות ללקוחותיה הפיננסיים של נס. דני גז, הבעלים והמנכ"ל של דנאל, יישאר בתפקידו וישמש כמנכ"ל הפעילות.

דנאל, מספקת משנת 1994 פתרון כולל לניהול הנכסים הפיננסיים ותיקי ניירות ערך באמצעות מערכות ניהול השקעות ומסחר מתקדמות המשולבות עם מערכות ה- Back Office הנפוצות ביותר. נכון להיום, משרתת דנאל את המוסדות הפיננסיים המובלים בישראל. מערכות דנאל מאפשרות ללקוחותיה תפעול, ניהול, בקרה וצפייה בהשקעות הארגון, באמצעות פלטפורמה אחת. לקוחות דנאל מנהלים באמצעות מערוכתיה כ-1 טריליון ש"ח של נכסים והשקעות.

 שחר אפעל, מנכ"ל חברת נס, אמר: "הרכישה של פעילות דנאל תהווה מכפיל כוח לפעילות של נס במגזר הפיננסי בישראל תוך התאמה לשינויים המתגבשים בשווקים הפיננסיים. פתרונות דנאל, הם מהטובים והמובילים לעולם הפיננסי ושילובם עם הפתרונות למגזר הפיננסי של נס, יתרום רבות ללקוחות הוותיקים והחדשים של שתי החברות בעידן של שילוב טכנולוגיה חדשנית בשוק ה-FINTECH".    

דני גז, מנכ"ל ובעלים של חברת דנאל פתרונות תוכנה מתקדמים, אמר: "נס היא ממובילות שוק שירותי מערכות המידע והערך המוסף בישראל ובעלת השפעה רבה בתעשייה בכלל ובמגזר הפיננסי בפרט, אני מאמין שהחיבור בין החברות ייצר ערך מוסף משמעותי ללקוחות שתי החברות. זאת ועוד, החיבור לנס יעניק לדנאל פלטפורמה להרחבת שירותיה באמצעות יצירת פתרונות מתקדמים וחדשניים אשר יעניקו מענה אופטימאלי ללקוחות". 

אודות נס

נס הינה חברה המספקת שירותים ופתרונות בתחומי טכנולוגיות המידע (IT) ומתמחה באספקת שירותי מיקור חוץ, פיתוח תוכנה, שילוב מערכות, פיתוח יישומים, הדרכות, בדיקות והפצת תוכנה. לנס כ- 2500 עובדים, עם פעילות בכל מגזרי המשק. לחברה שותפים עסקיים רבים בתחומי החומרה והתוכנה ברחבי העולם. נס הינה חברה בת בבעלות קבוצת חילן. פרטים נוספים ניתן למצוא באתר החברה: www.ness-tech.co.il

אודות דנאל

דנאל הינה חברה פרטית שהוקמה בשנת 1994 על ידי דני גז ועוסקת במתן פתרונות תוכנה לניהול נכסים פיננסיים ותיקי ניירות ערך עבור לקוחות המגזר הפיננסי והעסקי בישראל, באמצעות מערכות תוכנות פרי פיתוחה. מערכות דנאל מהוות פתרון כולל ואינטגרטיבי לניהול, מעקב ובקרה של זירות מסחר במגוון רחב של נכסים פיננסיים המשולבות עם מערכות ה-Back Office של לקוחותיה. כמו כן, מאפשרות מערכות דנאל ללקוחותיה ניהול השקעות ומסחר בניירות ערך, בקרה על הבנקים והברוקרים, בקרה על ההשקעות, טיפול חשבונאי ומיסוי והפקת דיווחים שונים לרגולטורים בהתאם לצורכי לקוחותיה.

http://www.danel-fc.co.il/Hebrew/