תפריט נגישות

SAP מכריזה על ארגז כלים ומתודולוגיות ליישום מהיר ופשוט של פתרון ניהול ההון האנושי בענן...

חברת SAP הכריזה על ארגז כלים ומתודולוגיות חדשות (Best Practices) ליישום קל ומהיר יותר של  פתרון ניהול הון אנושי בענן עם פתרון SuccessFactors. הכרזה זו היא חלק ממחויבותה וחזונה של SAP לפשט עבור לקוחות וארגונים יישום פתרונות מבוססי ענן.

ה-Best Practices מבוססים על ניסיון רב השנים שצברו החברות ממוקדות-הענן של SAP, דוגמת  SuccessFactors ו- Ariba, לצד הידע הרב של SAP בפתרונות ענן ופתרונות באתר עבור חברות וארגונים. כלים ושיטות חדשים אלו משולבים עתה כחלק מחבילת הפתרונות ש-SAP מציעה ללקוחותיה, וזאת במטרה לספק להם חווית לקוח פשוטה יותר במעבר לענן, תוך צמצום עלויות ו-Time To Market מהיר יותר.

מערך שיטות ה-Best Practices מאפשר ללקוחות להתמקד ביצירת חדשנות וליהנות עד כמה שניתן מהיתרונות הרבים הגלומים ביישום פתרונות ניהול ההון האנושי בענן. בנוסף, הוא מסייע לאלו המתקשות לעשות את המעבר בין מערכות ה- on-premise לסביבת הענן, על ידי שילוב בין המערכות (זו שבאתר וזו שבענן). שילוב זה מאפשר לשמר את ההשקעה הקיימת ונותן מענה לקושי באינטגרציה והעברת נתונים בין המערכות.

לדברי אלבירה וואליס, סגן נשיא בכיר ב-SAP לפתרונות למידה וידע, "המעבר לענן מסביבות המערכות המנוהלות באתר מתרחש בקצב מואץ ולקוחות רבים נדרשים לארגז כלים ושיטות עבודה מומלצות שיאפשרו להם ללמוד ולהבין איך לבצע את המעבר ו/או האינטגרציה בין המערכות בצורה המהירה והטובה ביותר. באמצעות מערך ה-Best Practices החדש אנו מאפשרים להם לעשות זאת באופן מהיר, יעיל יותר וגמיש בהתאם לצרכים והתהליכים העסקיים שלהם".

אודות פעילותה של SAP בישראל

SAP היא ספקית יישומי התוכנה העסקיים הגדולה בישראל. SAP מציעה פתרונות לתחומי פעילות הליבה של ארגונים, והיא היחידה הפועלת בארגונים בכל סדר גודל ובכל תעשיה. ל-SAP ישראל כ-220,000 משתמשי-קצה, והיא ספקית יישומי התוכנה העסקיים המובילה בכל מגזרי התעשייה במשק.  מרכז הפיתוח SAP Labs  ישראל הוא חלק ממערך הפיתוח הבינלאומי של SAP ומשמש כאחד מארבעת מרכזי הפיתוח האסטרטגיים של SAP ברחבי העולם. המעבדה, הממוקמת ברעננה, מעסיקה כ-700 עובדים. היא מגייסת לשורותיה עובדים מנוסים, בוגרי אוניברסיטאות וסטודנטים ממיטב המוחות בישראל.  SAP Labs Israel מובילה את דגל החדשנות ב-SAP בין השאר על ידי רכישה ומיזוג של חברות טכנולוגיה בארץ.