תפריט נגישות

שנתיים לאחר הרכישה על ידי SAP: פתרון ניהול ההון האנושי בענן SuccessFactors משיג צמיחה יוצאת דופן עבור SAP...

 SuccessFactors, חברת בת של SAP, אשר נרכשה לפני כשנתיים, הכריזה על צמיחה משמעותית בבסיס הלקוחות שלה במהלך 2013, המצביע על ביקוש גבוה ליכולות מקיפות של ניהול הון אנושי (HCM) בענן.

 ל-23 מיליון המנויים ב-3,700 חברות שונות, השנה התווספו ל-SuccessFactors לקוחות בינלאומיים ממגוון תעשיות בהן בנקאות, כימיקלים ומיכון תעשייתי. תוספות אלו  מרחיבות  את ההובלה של החברה בתחום ה-HCM, ומסייעות ל-SAP להפוך לאחד מסיפורי הצמיחה המהירים ביותר בענן של עולם התוכנה הארגוני. לקוחות בינלאומיים חדשים של חברת הבת ברבעון השלישי של 2013, כוללים את: EMC, Nationstar Mortgage, Kaeser Kompressoren AG, Evonik Industries, Granol Indústria e Comércio. יתרה מכך, במהלך שנת 2013 SuccessFactors קיבלה הכרה כמובילה ביותר מ-10 דוחות אנליסטים בנושא ניהול כישרונות (Talent Management).

 גם בישראל מדווחת חברת SAP, על סגירת עסקה משמעותית לניהול המשאב האנושי של אלפי עובדים באחת מהחברות הגלובאליות בעלות הנהלה בישראל.

 לדברי ג'ניפר אורלב, מנהלת תחום HCM ב-SAP ישראל: "בימים בהם חברות מבינות כי גיוס אסטרטגי, פיתוח עובדים, שיתוף פעולה ותכנון המשכיות, הם נושאים קריטיים לפעילות העסקית, הן מחפשות את הטכנולוגיה שתשפר באופן ישיר את תהליכי משאבי האנוש ותגדיל את השורה התחתונה. לכן, הן פונות לפתרון SuccessFactors של SAP, אחד מהפתרונות החדשניים בעולם ה-HCM וניהול ההון האנושי, מפאת היתרונות הברורים של העבודה בסביבת הענן – חסכון בעלויות הקמה, נגישות מכל מקום ובכל זמן, חסכון במשאבי תשתית, גמישות במספר העובדים, שדרוגים ועדכונים מתמידים ועוד".

 "על פי מחקר של ארנסט אנד יאנג, ל-9% בלבד מן החברות הפועלות בזירה הגלובאלית יש עובדים הנמצאים אך ורק במדינה בה ממוקמים המשרדים הראשיים של הארגון. מאחר וחברות מנהלות כוח עבודה בשווקים מקומיים, קיים ביקוש לפתרונות שגם עונים על דרישות של ניהול מחזור חיי העובד מקצה אל קצה, וגם על צרכים בינלאומיים של עסקים", אמר שון פרייס, נשיא SuccessFactors, חברת הענן של SAP. "אני מאמין כי SuccessFactors ממוצבת בנקודה ייחודית כדי לענות על שתי דרישות אלה. הפתרונות שלנו הם בינלאומיים, ומפותחים כדי לסייע לענות על דרישות מורכבות וייחודיות עבור אזורים ספציפיים. הפתרונות שלנו מתוכננים עבור הדרך בה אנשים עובדים כיום – לרוחב גבולות ודרך מובייל – והם פועלים בדך המקשרת בין עובדים הנמצאים בתנועה".

 כדי ללמוד יותר על החברה והערך שהיא מספקת חברות מסביב לעולם: www.successfactors.com

 אודות פעילותה של SAP בישראל

SAP היא ספקית יישומי התוכנה העסקיים הגדולה בישראל. SAP מציעה פתרונות לתחומי פעילות הליבה של ארגונים, והיא היחידה הפועלת בארגונים בכל סדר גודל ובכל תעשיה. מבין 3,400 לקוחות SAP, כמאתיים הם ארגונים גדולים והשאר ארגונים בגודל בינוני וקטן. ל-SAP ישראל כ-220,000 משתמשי-קצה, והיא ספקית יישומי התוכנה העסקיים המובילה בכל מגזרי התעשייה במשק: המגזר הציבורי, בטחון, בנקאות וביטוח, אנרגיה ותשתיות, בריאות, תעשייה מסורתית, תעשיית הטכנולוגיה, קמעונאות וסיטונאות, נדל"ן. בין לקוחות SAP בישראל נמנים ממשלת ישראל, צה"ל, רוב החברות הגדולות במשק, ומאות רבות של ארגונים אחרים.

למידע נוסף בקר באתר החברה: www.sap.com/israel