תפריט נגישות

נס טכנולוגיות חתמה על הסכם עם עיריית תל-אביב-יפו להרחבת מערכת חיוב וגביית הארנונה לישומים נוספים...

הפרויקט הינו ל- 7 שנים ועלותו עשרות מיליוני שקלים - כולל תחזוקה

 נס טכנולוגיות חתמה על הסכם עם עיריית תל-אביב-יפו להרחבת מערכת חיוב וגביית  הארנונה והמים (מערכת מחו"ג – חיוב וגביה) לישומים נוספים. בשלב ראשון תורחב המערכת לתחומי אגרת השילוט, גביית תשלומי חינוך וגביית אגרות שונות. ההסכם כולל גם תחזוקה ל - 7 שנים של מערכת מחו"ג.

 מערכת מחו"ג, שהופעלה בתחילת 2009, משלבת פתרונות מתוצרת חברת  SAP בתחום ניהול האוכלוסייה, נכסים וחיוב (פתרון ה- IS-U), הגבייה והאכיפה (מודול FI-CA)  בשילוב התאמות ופיתוחים שבוצעו ע"י צוות חברת נס והעירייה. כמו כן הוטמעו במחו"ג פתרונות לניהול מסמכים המבוססים על מערכת Documentum מתוצרת EMC אשר משווקת בישראל ע"י נספרו (קבוצת מוצרי התוכנה של נס טכנולוגיות) וכן על פיתוח מקומי שהותאם לצרכי העיריה. נס טכנולוגיות יחד עם עובדי עיריית תל-אביב (מינהל הכספים ואגף המיחשוב) ביצעו במשותף את הפיתוח והיישום של הפרויקט.

 מערכת מחו"ג מספקת את התשתית הנדרשת בהיבט המידע ובהיבט תהליכי העבודה בעירייה, תוך יצירת סביבת עבודה מלאה.

 הרחבת מערכת מחו"ג הינה נדבך נוסף בתפיסה האסטרטגית של העירייה ליצירת מערכת גבייה אחודה המספקת מידע אינטגרטיבי לתושב.

 "הרחבת מערכת מחו"ג תשפר ותייעל את השירות שעיריית תל-אביב-יפו מעניקה לתושב, תוך יישום של שקיפות וקלות הצגת המידע, בזמן אמת" ציינה ליאורה שכטר מנהלת אגף המחשוב בעיריית תל-אביב-יפו. 

 "הפרויקט החדש הינו פרק נוסף בשיתוף הפעולה ההדוק ורב-השנים בין נס לעיריית תל-אביב, שיתוף פעולה שהביא לפיתוחה ויישומה של מערכת מוניציפלית חדשנית ופורצת דרך בתחומי החיוב והגביה" אמר אפי קוטק, נשיא נס ישראל. "מערכת מחו"ג הינה ייחודית בקנה מידה בינלאומי ומשקפת את מומחיותה של נס במיגזר הציבורי, ואת תרומתה לקידומו ולהגברת יעילותו של מגזר זה".

 אודות נס טכנולוגיות

נס טכנולוגיות הינה חברה גלובלית המספקת שירותים ופתרונות בתחומי טכנולוגיות המידע (IT). נס טכנולוגיות מתמחה באספקת שירותי פיתוח תוכנה, שילוב מערכות, פיתוח יישומים, ייעוץ והפצת תוכנה. נס מספקת את מגוון פתרונותיה ושירותיה תוך שימוש במודל אספקה גלובלי המשלב בין offshore, near-shore וצוותים מקומיים. לנס כ- 7,000 עובדים, פעילויות בצפון אמריקה, אירופה, ישראל והודו, ולקוחות בלמעלה מ- 20 מדינות. לחברה שותפים עסקיים רבים בתחומי החומרה והתוכנה ברחבי העולם. פרטים נוספים ניתן למצוא באתר החברה: www.ness.com