תפריט נגישות

One1 הטמיעה מערכת Sentrigo לאבטחת מסדי נתונים בצים...


חטיבת המוצרים בקבוצת One1 ביצעה פרויקט רחב היקף להטמעת מערכת Sentrigo לאבטחת נתונים בחברת הספנות הבינלאומית צים ( ZIM ). הפרויקט מגן על 150 סניפיה של החברה ו-3 המרכזים הגדולים שלה בעולם. הפרויקט אשר מגן על בסיסי הנתונים של החברה מתקיפה חיצונית או פנימית, עלה לאוויר בתחילת החודש. הערכות השוק הן כי מדובר בפרויקט בהיקף של מאות אלפי שקלים.

רוני רויטמן, מנהל חטיבת המוצרים ב- One1 : "חברת One1 מובילה כיום את השוק במוצרי אבטחת מידע ומייצגת מספר רב של מוצרים בתחום. מרבית לקוחותינו בישראל הינם לקוחות אינטרפייז שהפיתרון שאנו מטמיעים עבורם נותן מענה לצרכים בחשיבות עליונה בארגון. יתרונה של מערכת סנטריגו שהוטמעה בצים הוא יכולת המניעה שלה בפגיעה ובגישה למסדי הנתונים. המערכת מגנה גם מפני שינויים לא מורשים ובאופן זה שומרת על מידע השייך לארגון וללקוחותיו. בנוסף, יתאפשרו זיהוי מלא של משתמשים בתוך מסד הנתונים הארגוני והפקת דו"חות על פעילויות חריגות בתחום מסדי הנתונים. הפתרון של סנטריגו מוסיף עוד שכבת הגנה מהותית ומשמעותית בסביבת בסיסי הנתונים, שלעיתים רבות לא מאובטחת כלל. הפתרון יעניק לחברת צים הגנה מרבית מבחוץ ומבפנים, בכל שעות היממה."

צחי זילברמן, מנהל אבטחת מידע בחברת צים : "המערכת שהוטמעה תאפשר לצים את ההגנה המרבית על בסיסי הנתונים שלה מפני תקיפה חיצונית או פנימית שיתבצעו במזיד או בשוגג. הנתונים בבסיסי הנתונים של צים מהווים חלק מהיתרון התחרותי והיכולות שלנו להציע שירות מצוין ללקוחות, על כן חשוב לחברה להגן על הנתונים ופרטיות לקוחותיה בצורה הטובה ביותר. כחברה בינלאומית הפרוסה בשש יבשות היה לנו חשוב לבחור ב One1 ליישום הפרויקט, שהיא חברה מובילה במוצרי אבטחת המידע ובהגנה על בסיסי נתונים, דבר המאפשר למנף את יכולותינו בשוק".

מערכת Hedgehog של סנטריגו נבחרה לתת מענה על הצורך בהגנה, באמצעות ניטור בזמן אמת ויכולת חסימה של פעילויות חשודות. התקנתה של המערכת מהירה וההסתגלות לשימוש בה קל במיוחד. המערכת מגנה על נתוני לקוחות מפני פריצות ומפני שימוש לא נאות על ידי משתמשים מורשים. בנוסף, היא מאפשרת זיהוי מלא של משתמשי קצה של יישומים בתוך מסד הנתונים, אפילו כאשר הפעילות במסד הנתונים מתבצעת תחת pooled connection או super-user . בעזרת המערכת ניתן גם להפיק דו"חות למעקב שוטף ובקרה על פעילות חריגה במסדי נתונים.

קבוצת One1 הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום שירותי התוכנה והאינטגרציה. לחברה הכנסות שנתיות מוערכות של כמיליארד שקל. One1 מספקת פתרונות בתחומי ה- IT ללמעלה מ- 1,000 לקוחות בארץ ובעולם.