תפריט נגישות

סקירת מוצר: DMEXPRESS של חברת Syncsort - האצת תהליכי ETL

באמצעות DMExpress ניתן לחלץ נתונים עסקים מנפחי מידע גדולים ומורכבים, לבצע עליהם מניפולציות ולטעון אותם לבסיס הנתונים.

האתגר

כמויות המידע הנצברות בארגונים הולכות וגדולות באופן מתמיד, היקף המידע שייצבר בשנת 2020 יהיה פי 44 ביחס להיקפו בשנת 2009 (מחקר IDC ). תופעה זו מציבה אתגרים בעיבוד המידע: שליפות מידע, טרנספורמציה (סיכומים, מיונים וכד') וטעינות. ארגונים שלא יערכו כהלכה עלולים להיפגע בתחומים שונים כגון:

  • תגובתיות ללקוחות – זמני עיבוד ארוכים
  • תהליכי קבלת החלטות - החמצת הזדמנויות עסקיות / כשל במניעת סיכונים
  • השקעות בחומרה
  • ועוד

הפתרון

חברת Syncsort האמריקאית, הפועלת בשוק העולמי משנות ה-60 , החלה את דרכה בפיתוח Sort utility אשר מהיר יותר אפילו מהמיונים של מערכות הלינוקס השונות. בשנת 2006 הציגה החברה לראשונה את כלי האצת הנתונים DMExpress עבור המערכות הפתוחות. כלי זה מסוגל להאיץ את ביצועי כלי האינטגרציה כגון Datastage, Informatica, SSIS וכדומיהן בכ-פי 5 ויותר תוך שימוש במשאבים מועטים יותר (כ50% פחות משאבי זיכרון וכ75% פחות משאבי מעבד). כתוצאה מכך, ניתן להריץ מספר תהליכים רב יותר במקביל וללא השקעה נוספת בחומרה.

בגרפים הבאים ניתו לראות את ניצול משאבי המערכת של DMExpress (מימין) לעומת כלי DI סטנדרטי (משמאל)

השוואה בין ניצול משאבי המערכת בין כלי DI לבין DMX

בניגוד לכלי ETL רגילים, DMExpress יש מנגנון כיוונון אוטומטי אשר דוגם באופן רציף את התשתית החומרתית וכן את התשתית האפליקטיבית ( Database ). הוא דוגם את הזיכרון, קצב קריאות\כתיבות ומעבדים ברמת החומרה וכן את סוג המידע, סוג הרשומות, קרדינליות, אינדקסים וכמות רשומות ברמת בסיס הנתונים. כתוצאה מכך, יעילותו של הכלי עולה על הכלים האחרים והביצועים שהוא מקנה עולים במספר מונים על ביצועי הכלים הסטנדרטים.

התועלות

  • מהירות : צמצום זמני עיבוד בשיעור של כ-פי 5 עם טכנולוגית אינטגרצית נתונים המהירה ביותר בשוק ( 1.6 GB לשניה).
  • יעילות : ניצול של 75 % פחות משאבי מעבד , ניצול הזיכרון ב 50% פחות, וניצול ישיר של כתיבה\קריאה. זהו חסכון מיידי בהוצאות על רכש חומרה ותוכנה.
  • פשטות: הטמעת ה DMXPRESS מהירה, אין צורך ב כוונון מתמשך ומשתמשים הופכים מיומנים תוך מספר ימים.
  • חיסכון : שיא עולמי בכלכלה - $ 46 TB/hr : 97 % זול יותר מאשר שימוש ב- Informatica , 93 % זול יותר מאשר שימוש ב- Microsoft SSIS ).

בין לקוחות הפתרון

מעוניין לקבל מידע נוסף אודות הפתרון – לחץ כאן

ליצירת קשר: גיא סלמן, סמנכ"ל תשתיות טכנולוגיות בליעם-וואן

guys@one1.co.il
054-5588944

הסקירה בוצע על ידי מומחי היישום של ERP.OR.IL בשיתוף מנהל המוצר