תפריט נגישות

mxHERO מכריזה על שותפות אסטרטגית עם חברת CloudCom

mxHERO Inc הכריזה היום על שותפות אסטרטגית עם חברת CloudCom  הישראלית. במסגרת שיתוף הפעולה תאיץ CloudCom את פעילותה של mxHERO  במגזר הפרטי והציבורי בישראל, כמו גם במסגרת לקוחות גלובליים תוך מתן גישה לטכנולוגיית הגשר הדיגיטלי  Mail2Cloud של mxHERO .

CloudCom המשרתת מאות חברות באמצעות עשרות פתרונות ענן ,תציע מהיום גם את הפלטפורמה הטכנולוגית של  mxHERO בכל הקשור לניתור ואבטחת סייבר סביב מערכות הדואר הארגוניות  ותיוקם אוטומטים של כל המיילים ישירות לתיקיות מאובטחות על בסיס מערכת חוקים והגדרות חכמה.  


"אנו נרגשים להודיע על שותפות זו עם mxHERO, הלקוחות שלנו פונים  אלינו כדי לספק חבילה חזקה של שירותים מקצועיים ופלטפורמות טכנולוגיות שיענו על צרכיהם הנוכחיים והמתעוררים. עם שותפות חדשה זו, אנו מרחיבים עוד יותר את היכולת שלנו לתמוך בטרנספורמציה הדיגיטלית של הלקוחות שלנו, בתחומי אבטחת סייבר ופרודקטיביות ארגוניתאמר דוד אלוש - המנכ"ל  והמייסד של CloudCom. "דוא"ל הוא יישום IT מרכזי ומוביל בעולם התוכן דיגיטלי בכל ארגון, זהו גם איזור החשוף לאיומים קריטיים המחייב התייחסות פרטנית. באמצעות השותפות הזו, לא רק נרחיב את ערך ההשקעות שהלקוחות שלנו מבצעים בפלטפורמות התוכן שלהם, אלא גם נשפר את היכולת שלנו לספק פתרונות בהתאמה אישית ללקוחותינו כדי לשפר את אבטחת התוכן הדיגיטלי שלהם "

הגשר הדיגיטלי Mail2Cloud של mxHERO מספק יכולת יישומית ייחודית המבוססת על ענן, מאפשרת לקוחות ללכוד כל תוכן דוא ובכלל זה את כל המסמכים המצורפים אליו ולתייקו אוטומטית למרבית  פלטפורמות אחסון הענן הארגוניות המוכרות כמו , Google Drive  Box OneDrive. היישום עובד עם כל מערכות הדוא"ל כולל Microsoft Exchange/Outlook, Office365  ו-GMAIL. באמצעות היכולת הייחודית שלה ללכוד דוא"ל וקבצים מצורפים אליו, לקוחות מרחיבים את ערך ההשקעות בפלטפורמת התוכן שלהם ומפיקים בתוך כך גם שיפור היגיינה דיגיטלית ובתוצאות אבטחה.

"השותפות שלנו עם דוד וצוותו ב- CloudCom  ישמשו כמאיץ עבור mxHERO  לא רק בישראל, אלא בתוך האקו-סיסטם העולמי, וכפי שאנו רואים הלקוחות ממשיכים לבצע השקעות באסטרטגיות פלטפורמת התוכן הדיגיטלי הרחב שלהם, כולל בתוכן של דוא"ל ובכך לא רק מייעלים דרמתית את תפישת העבודה של המשתמשים בתכני המייל אלה מסירים איומים סייבר. זאת הצלחה גדולה במיוחד כאשר ניתן ליישם את כל היתרונות הללו בתוך שעות ספורות אמר דון האמונס - סגן נשיא ומנהל לקוחות ראשי ב-mxHERO.

במסגרת שיתוף הפעולה, תשווק CloudCom את פתרונות mxHERO בתחומי הדוא"ל תוך התמקדות בשיתוף פעולה עם Box המיוצגת גם היא בישראל על ידי CloudCom מזה כעשור. השילוב של mxHERO+Box המיוצגות שניהם על ידי CloudCom, מבטיח ללקוחות שרשרת אספקה מאובטחת מהמובילות בעולם בתחומי התוכן ובעולמות הסייבר.

mxHERO - זוכה פעמיים Astors Award  בשנים 2019 ו -2020  עבור יישומי אבטחת הדוא"ל הטובים ביותר בארה"ב  וכן כשותף השנה של Box. מוצר הדגל של החברה Mail2Cloud, הינו שירות ענן המאפשר לכידה וניתוב אינטליגנטי של דוא"ל וקבצים מצורפים לפלטפורמות לניהול תוכן מוכרות.

mxHERO  לוכד באופן חכם ואוטומטי את כל הודעות הדוא"ל, תעבורה נכנסת ויוצאת, מכל סוג מכשיר, מערכת הפעלה או פלטפורמה, ללא כל התערבות של משתמש קצה או הפרעה לזרימת עבודה. הגשר הדיגיטלי של החברה מספק אוטומציה מלאה משולבת בתובנות תוכן מבוססות דוא"ל ומדיניות שמירה תוכן ארגונית ובכלל זה  חילוץ תוכן רגיש בדוא"ל והסרת איומי אבטחה פוטנציאלים.  

יישומים שפותחו עבור פלטפורמת Mail2Cloud של mxHERO עובדים עם כל תוכנית ניהול דוא"ל, כולל Gmail, Office365 ו- Microsoft Exchange. יותר מ-13,000 חברות וכ-1,000,000 משתמשים שיפרו את יכולת הדוא"ל שלה עם הפתרונות של mxHERO.

CloudCom - נציגה רשמית של מספר חברות בינלאומיות המספקת פתרונות ענן בתחומים הכוללים בין היתר שיתוף תוכן מאובטח ,שירות, תמיכה, פורטלים ארגוניים ,ניהול שותפים, חיתום דיגיטלי, FTP מאובטח בענן ,ניהול מסמכים, פתרונות SSO ,ניהול טפסים, פתרונות תמיכה ושירות פנים וחוץ ארגוניים,פתרונות ניהול למידה LMS, גיבויים, פתרונות שליטה מרחוק, ניידות ארגונית ,ניהול לידים CRM עוד. באמצעות אוסף עשיר זה של פתרונות ומוצרים המיוצגים על ידנו בישראל, אנו מספקים שירותים למאות חברות בישראל בהם עושים שימוש אלפי משתמשים בישראל.  www.cloudcom.co.il

פרסום באתר