תפריט נגישות

פלטפורמת המסחר הדיגיטלית Ariba SAP תשמש את ספקי Expo 2020

תערוכת אקספו 2020 דובאי יישמה את פתרונות SAP Ariba כדי לספק פלטפורמת רכש ותשלום מאוחדת ודיגיטלית עבור יותר מ -25,000 ספקים מקומיים ועולמיים.

פתרונות SAP Ariba הופכים את תהליך הרכש לדיגיטלי ואוטומטי באופן מלא, מפשטים את התהליך ומסייעים בכל הנוגע לשקיפות ויעילות ברחבי שרשרת האספקה. פתרונות הרכש מבוססי הענן פועלים על מרכז הנתונים של איחוד האמירויות מבית SAP ומתחברים לרשת של Ariba בה הקונים והספקים מנהלים עסקאות.

פלטפורמת Ariba היא פלטפורמה שיתופית שעובדת היטב גם במכשירים ניידים. דרכה ספקים רשומים יכולים לקבל הזמנות למכרז, לנהל משא ומתן ולחתום על חוזים, להגיש חשבוניות ולעקוב אחר תשלומים בזמן אמת. תערוכת אקספו 2020 דובאי כבר ביצעה עסקאות ביותר ממיליארד דירהאם (המטבע של איחוד האמירויות) בפלטפורמה, ובכך הדגישה את מחויבותה להנעת צמיחה עסקית ארוכת טווח באזור, עם דגש מיוחד על ארגונים קטנים ובינוניים (SME).

"אקספו 2020 היא השקעה ארוכת טווח שמטרתה להגדיל את ההזדמנויות לקישוריות עסקית וצמיחה בכלכלות מקומיות ובינלאומיות", אמר סמנכ"ל הטכנולוגיות של אקספו 2020, מוחמד אלשמי. "העבודה שלנו עם SAP היא דוגמה למה שניתן להשיג בעזרת תמיכה של השותפים הטכנולוגיים שלנו - אירוח אחת מהתערוכות הדיגיטליות ביותר בעולם. היישום של פתרונות SAP Ariba אפשר את ביצוע הטרנספורמציה בתהליך הרכש וסייע בקביעת סטנדרטים חדשים של אוטומציית רכש לפרויקטים בסדר גודל כזה."

תערוכת אקספו 2020 דובאי תפתח ב -1 באוקטובר 2021 ותמשך עד ליום 31 במרץ 2022. אקספו 2020 היא תערוכת אקספו העולמית הראשונה שתחלק פרס הצטיינות בתחום הרכש מטעם Chartered Institute of Procurement & Supply.

רוית הדר, מנהלת תחום פתרונות רכש ב- SAP ישראל מוסיפה: "גם בישראל אנו מזהים בשנים האחרונות עלייה בביקוש לפתרונות רכש אוטומטיים ודיגיטליים, עם דגש על צורך בשיתופיות עם הספקים . פלטפורמת SAP Ariba זמינה בישראל וכבר מוטמעת במגוון ארגונים גדולים גלובליים ובינוניים".

אודות SAP 

SAP היא מובילה עולמית בפיתוח ויישום יישומים ארגוניים. החברה מסייעת לארגונים בכל סדר גודל ובכל ענף ועיסוק להתנהל טוב יותר, יעיל יותר ולקבל החלטות טובות יותר באמצעות כלי Back Office, כלים לניהול החלטות בחדר ישיבות, ניהול מפעלים, ניהול מרכזים לוגיסטיים ועד חנויות. היישומים והשירותים של SAP משמשים כ- 320,000 עסקים ולקוחות על מנת לעבוד ברווחיות, להתחדש ללא הרף ולצמוח בהתמדה. SAP היא ספקית היישומים העסקיים הגדולה בישראל. ל- SAP 3,400 לקוחות גדולים ועד קטנים בישראל ולמעלה מ- 220,000 משתמשים. בין לקוחות SAP בישראל נמנים: ממשלת ישראל, צה"ל, רוב החברות הגדולות במשק, ומאות רבות של ארגונים אחרים. למידע נוסף בקר באתר החברה: www.sap.com/israel

פרסום באתר