תפריט נגישות

ענקית התוכנה SAP ו- Razor Labs הישראלית ישתפו פעולה בתחום פתרונות AI בענן

חברת הבינה המלאכותית הישראלית Razor Labs, המפתחת פתרונות בינה מלאכותית לשיפור תהליכי ייצור, חתמה על הסכם שיתוף פעולה בינלאומי עם ענקית התוכנה SAP. בשלב הראשוני, שיתוף הפעולה מכוון לתעשיית הכרייה העולמית (Mining), שחלק גדול מהחברות המובילות בתעשייה זו הן לקוחות SAP.

אחד האתגרים המשמעותיים בתעשיית הכרייה הוא הצורך לוודא שמכונות הכרייה פועלות באופן רציף ואופטימלי, ללא השבתה שיכולה להביא להפסד של מיליוני דולרים בשנה.

DataMind AI, מוצר הדגל של רייזור לאבס, הופך מכונות ייצור כבדות לחכמות, ופועל בתצורת SaaS בענן. המוצר מתממשק לסנסורים הקיימים של המכונה מרחוק, ללא צורך בחומרה ייעודית, ומנתח בזמן אמת את המידע המכני באמצעות בינה מלאכותית. בדרך זו המוצר יודע לחזות השבתות ייצור ימים עד שבועות מראש, ולהמשיך ללמוד את המכונה באופן אוטונומי מה שמשפר את איכות החיזוי שלו באופן תמידי. בכך המוצר מאפשר הגברת תפוקה, חיסכון עצום במשאבים, הפחתת זיהום אוויר ועמידה ביעדים רגולטוריים.

כחלק משיתוף הפעולה בין החברות, תנגיש SAP לרייזור לאבס שירות מבוסס ענן שיאפשר פיתוח של אינטגרציה ותהליכי אוטומציה בין מוצר החברה (DataMind AI) לבין מידע רלוונטי שנמצא במערכות SAP של לקוחות SAP. הפיתוח יאפשר ללקוחות SAP פתרון אינטגרטיבי והוליסטי על פני תהליכי ייצור, תחזוקה יעילה יותר לאורך זמן של ציוד, חיזוי של גורמים העלולים להביא לתקלות ולהשבתה של ציוד מכני (Predictive Maintenance) וכן מתן התראות מראש שיאפשרו תיקון ומניעת תקלות אלו מבעוד מועד.

חברת רייזור לאבס עובדת עם חברות הכרייה הגדולות בעולם וגופים תעשייתיים מובילים באוסטרליה, אירופה ובישראל.

רז רודיטי, יו"ר ומנכ"ל Razor Labs:  "אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם SAP העולמית. SAP עובדת עם רוב חברות הכרייה העולמיות ונמצאת בפריסה משמעותית בחברות תעשייתיות ברחבי העולם. אנו רואים בהסכם זה צעד חשוב במימוש אסטרטגיית החברה לאחר ההנפקה, וחלק מהחזון להפוך אלפי מכונות תעשייתיות לחכמות בשנים הקרובות."

אריק לב, מנהל שותפי תוכנה גלובליים ב-SAP ישראל: "SAP שמחה להוסיף את רייזור לאבס הישראלית למעגל שיתופי הפעולה המתרחב של החברה בארץ ובעולם. שיתוף הפעולה עם רייזור לאבס הוא גם טכנולוגי וגם מסחרי. רייזור לאבס מפתחת פתרון ייעודי לתעשיות הכרייה, הכימיקליים והמזון, שיתממשק לסל הפתרונות המתקדמים של SAP ויאפשר ללקוחות שלנו לקבל פתרון רחב יותר בכל מה שקשור ליכולות אנליטיקה מתקדמות, ניתוח, ניהול וחיזוי שימנעו זמן השבתה."

_______________________________________

אודות SAP 

SAP היא מובילה עולמית בפיתוח ויישום יישומים ארגוניים. החברה מסייעת לארגונים בכל סדר גודל ובכל ענף ועיסוק להתנהל טוב יותר, יעיל יותר ולקבל החלטות טובות יותר באמצעות כלי Back Office, כלים לניהול החלטות בחדר ישיבות, ניהול מפעלים, ניהול מרכזים לוגיסטיים ועד חנויות. היישומים והשירותים של SAP משמשים כ- 320,000 עסקים ולקוחות על מנת לעבוד ברווחיות, להתחדש ללא הרף ולצמוח בהתמדה. SAP היא ספקית היישומים העסקיים הגדולה בישראל. ל- SAP 3,400 לקוחות גדולים ועד קטנים בישראל ולמעלה מ- 220,000 משתמשים. בין לקוחות SAP  בישראל נמנים: ממשלת ישראל, צה"ל, רוב החברות הגדולות במשק, ומאות רבות של ארגונים אחרים. למידע נוסף בקר באתר החברה: www.sap.com/israel

אודות Razor Labs

Razor Labs (TASE: RZR) היא חברת בינה מלאכותית המפתחת סדרת מוצרים שהופכים מכונות תעשייתיות מסורתיות למכונות חכמות ובכך מממשת את בשורת המהפכה התעשייתית הרביעית.

DataMind AI, מוצר הדגל של החברה, מתממשק מרחוק לאלפי הסנסורים הקיימים במכונות כבדות ומאפשר חיזוי תקלות ומניעת השבתות ייצור שבועות מראש, וזאת תוך שימוש בחומרה הקיימת במפעל. המוצרים והכלים של החברה מאפשרים הגברת תפוקה, חיסכון עצום במשאבים, הפחתת זיהום אוויר ועמידה ביעדים רגולטוריים. Razor Labs נבחרה לאחת מ-100 החברות המבטיחות בעולם בתחום הבינה המלאכותית ע"י CBInsights ולשותף הראשון של Nvidia במזרח התיכון (SDP). בין לקוחותיה נמצאות חברות הכרייה הגדולות בעולם וגופים תעשייתיים מובילים באוסטרליה, אירופה ובישראל. למידע נוסף על אודות החברה: www.razor-labs.com

פרסום באתר