תפריט נגישות

Infor מעמיקה את אחיזתה בשוק הישראלי ומגייסת שותפים עסקיים

אודות Infor

Infor, מובילה עולמית במחשוב ויישומים עסקיים בעולמות הענן וגם ב-On Premise, מפתחת ומשווקת פתרונות לארגונים בינוניים וגדולים, בתחומי ייצור, פרויקטים, הפצה, תכנון פיננסי ואיחוד דוחות כספיים, ניהול חיי מוצר PLMניהול ביקושים ואופטימיזציה של שרשרת האספקה.    

ל-Infor כ-17,300 עובדים, למעלה מ-68,000 לקוחות ברחבי העולם ביותר מ-170 מדינות. בנוסף להשקעה בטכנולוגיה מתקדמת, משקיעה Infor בפונקציונאליות הנדרשת לוורטיקליים שונים כגון: חברות ייצור אלקטרוניקה והייטק , תעשיות ביטחוניות , מזון ומשקאות, כמיה, פלסטיקה, אופנה, פארמה, אוטומוטיב ועוד . Infor הנמצאת הינה בבעלות מלאה של "תעשיות קוךהתאגיד הפרטי הגדול בארה"ב.

 Infor בישראל

בישראל מבצעת Infor העולמית פעילות פרוייקטלית ישירה או עקיפה באמצעות שותפים עסקיים כגון: מטריקס, אינטנטיה, גיב סולושנס , יעל תוכנה, BDO, דובר אפליקיישנס ועוד. 

מוצרים בשוק הישראלי 

Infor LN
פתרון
ERP מתקדם לתעשיות המייצרות באופני ייצור שונים: ייצור למלאי, ייצור להזמנה, הרכבה להזמנה, ייצור פרויקטאלי. בין התעשיות לדוגמא: הייטק ואלקטרוניקה, ביטחון ותעופה, אוטומוטיב, ועוד. לקוחות מובילים בישראל – אלביט מערכות, פלקסטרוניקס, חברת גון דיר ישראל, אומן יציקות, מדי-מור, יו אס אר אלקטרוניקה ועוד. 
 

Infor M3
פתרון ERP מתקדם לחברות ייצור והפצה עם התמחות ענפית בתחומים שונים כגון: אופנה, מזון ומשקאות, כימיקלים ותרופות ועוד. הפתרון מותקן בישראל בעשרות רבות של ארגונים. לקוחות מובילים בישראל : הום סנטר, עמינח, דלתא גליל, תפרון, אגמו-ורגוס, ביו-לב, דקסל-פרמה ועוד

Infor EAM
פתרון מוביל בעולם לניהול, אחזקה מונעת ותפעול ציוד, תשתיות ונכסים. מאפשר ממשקים לעולם ה IOT עם רכיבים של AI ו ML  .  מאפשרת לחברות לשפר את ביצועי הנכסים והתשתיות, לצמצם עלויות ולהגדיל את ההכנסות. מותקנת בישראל בעשרות רבות של ארגונים. לקוחות מובילים בישראל : פוליסיטי, עיר הבהדים, סודה סטרים, טבע , מי אביבים

Infor S&OP
אינפור S&OP מסנכרנת את הישויות הארגוניות הפיננסיות, התפעוליות והשיווקיות תחת אותם היעדים האסטרטגיים. מקלה על אותם ארגונים לפשט את ההתאמה בין היצע לביקוש. הפתרון לומד בצורה חכמה את התנהגות הביקושים בהתאם לתחזיות, עונתיות, מצב פוליטי, חופשים ועוד. באמצעות המודלים יכול הארגון להחליט על אסטרטגיית Push  ו-Pull לסוגי מוצרים שונים. באמצעות המוצר הזה כל המחלקות מדברות בשפה אחידה : מלאי, שיווק ומכירות, ייצור וכספים תחת מערכת ענן מולטי-טננט. 

אינפור נקסוס Nexus - The intelligent Supply Chain Network

המערכת מבוססת על ההבנה כי 80%  מהמידע הארגוני נמצא מחוץ לגבולות הארגון בשרשרת האספקה. המערכת מאפשרת לראות את כל שרשרת האספקה הארגונית דרך ספקים, חברות שילוח, לקוחות וגם לחזות מה יקרה להם על ידי מנגנון Predictive Supply chain. המערכת מנטרת בזמן אמת את הזרימה של ההזמנות והאספקות, את המסלול הימי , אווירי ויבשתי.  המערכת מאפשרת לנטר את שרשרת האספקה לצפות מראש אירועים בלתי צפויים,  ומאפשרת לקבל החלטות תוך כדי תנועה ולהוזיל עלויות ולקצר זמנים. תוך כדי הבנה כוללות כמה תעלה כל שרשרת האספקה בכל ציר שנבחר.

ממשק משתמש מודרני סביבת ענן מולטי טננט שנמצאים עליה מעל 74 אלף ארגונים, 36 אלף ספקים, מעל ארבעים בנקים שונים, ומעל 15 אלף משלחים


.

מני דוידוב, מנהל פעילות עסקית ושותפים עסקיים של INFOR ישראל: "המטרה אותה הציבה INFOR לגבי השוק הישראלי הינה: להרחיב את הנוכחות שלה, באמצעות שותפים עסקיים ולאפשר לארגונים בישראל ליישם פתרונות ERP, EAM ו-SCM מתקדמים, הפועלים בהצלחה רבה בארץ ובעולם."

ליצירת קשר: Meni.Davidov@infor.com

פרסום באתר