תפריט נגישות

SAP הוכרזה כבחירת הלקוחות בתחום מחשוב ענן בסקר של גרטנר

ענקית התוכנה SAP הוכרזה כ"בחירת הלקוחות" לשנת 2020 בתחום Cloud ERP לארגונים ממוקדי-מוצר בסקר שנערך על ידי Gartner Peer Insights. Gartner Peer Insights היא פלטפורמת ביקורות ודירוגים המיועדת למקבלי החלטות בתחום התוכנה והשירותים הארגוניים.

SAP הוכרזה כמצטיינת בקטגוריות הבאות:

  • Cloud ERP for Product-Centric Enterprises, Europe, the Middle East and Africa
  • Cloud ERP for Product-Centric Enterprises, Manufacturing Industry
  • Cloud ERP for Product-Centric Enterprises, Midsize Enterprise (50M – 1B USD)

בדו"ח שלה, גרטנר מגדירה את חבילת ERP Cloud כחבילת פתרונות הכוללת: ERP תפעולי - שרשרת אספקה וייצור, כגון ניהול ביקוש, ניהול הזמנות, תכנון דרישות חומר (MRP), ניהול מלאי, שרשרת אספקה, רכש ישיר, יכולות בקרת ייצור והפצה / לוגיסטיקה; פונקציונליות של ניהול פיננסי; רכישה המתמקדת בסחורות עקיפות, שירותים וציוד הוני; HCM - לניהול עלויות וכן כוח אדם למשאבים תפעוליים; ומודולים או יישומים מיוחדים, ספציפיים לתעשייה.

"אנו גאים מאוד להיות הבחירה של הלקוחות שלנו", אמר יאן גילג, נשיא SAP S/4HANA. "המחויבות העמוקה שלנו ללקוחות שלנו ולאסטרטגיית cloud-first מהדהדים היטב. ההשקעות המתמשכות שלנו ב- SAP S/4HANA Cloud עוזרות לספק תהליכים עסקיים חכמים מקצה לקצה המסייעים למשתמש הקצה בקבלת החלטות, משפרות את הביצועים בזמן אמת, ומאפשרות אוטומציה של תהליכים בתוך מערכות ולרוחבן. עם התמקדותנו בעקרונות המפתח של ה- AI הארגוני ובתוצאות עסקיות קונקרטיות, אנו נפעל להמשיך לשפר את הערך והחוויה שאנו מספקים ללקוחותינו."