תפריט נגישות

אקרוניס מקימה מרכז נתונים ראשון בישראל

מרכז הנתונים המקומי יוקם כחלק מפרויקט ענק של החברה להקמת 111 מרכזי נתונים ברחבי העולם

תל-אביב, שניים במארס 2021 – אקרוניס, מובילת תחום אספקת פתרונות אבטחת ענן כשירות, מכריזה היום על הרחבת הפריסה העולמית של שירותיה על ידי הקמת 111 מרכזי נתונים (Data Centers) מסביב לעולם, כולל אחד שיוקם לראשנה על ידי החברה בישראל. מרכז הנתונים שייבנה בארץ יוקם בסיוע חברת מטריקס, המייצגת הרשמית של חברת אקרוניס בישראל. כחלק מהגדילה של פריסת שירותי אקרוניס בארץ, החברה תרחיב את נוכחותה ותגייס כמאה עובדים למשרדי הפיתוח בישראל. 

באמצעות הקמת מרכזי הנתונים החדשים שותפי ולקוחות אקרוניס בישראל יוכלו מעתה לקבל גישה לכלל המוצרים והשירותים של אקרוניס, על בסיס גישה מקומית ומהירה לשרותי אקרוניס. השירותים כוללים גיבוי מקומי ומהיר ושחזור ואבטחת מידע עסקי ופרטי, כשהם מכילים סל שירותי סייבר מלא תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים ותאימות לסטנדרטים מקומיים לפרטיות ואבטחת סייבר. ישראל מצטרפת ליעדים נוספים בהם מציעה אקרוניס את מוצריה ושירותיה על בסיס מרכזי נתונים מקומיים בארה״ב, אנגליה, קנדה, שוויץ, צרפת, גרמניה ,יפן, אוסטרליה, ניו-זילנד, ליכטנשטיין וספרד.    

הוספת מרכזי נתונים בישראל וביעדים אחרים בעולם היא חלק ממהלך שיאפשר לאקרוניס שליטה גלובלית טובה יותר על כל מרכזי הנתונים שלה ברחבי העולם, תוך מתן מענה לפתרונות שרידות וניהול מתקדמים בסביבה מרובת שכבות-הפצה ושימת דגש על נגישות לכלי אבטחת המידע – והכל במחירים אטרקטיביים ביחס למתחרים. פתרונות החברה מתאימים לארגונים מרמת משתמש הקצה ועד לרמת מנהל מערכות המידע (CISO), ומרמת ספק השירות לרמת המפיץ.

בהתייחסו להוספת מרכז הנתונים בישראל, סרגיי בלאוסוב, מנכ״ל ומייסד אקרוניס, אמר: ״התרחבות זו תאפשר לנו לספק לשותפינו ולקוחותיהם בישראל שרותיי סייבר יעילים יותר מבחינת עלות, רוחב-פס, וזמן תגובה ובנוסף תיתן מענה לדרישה שעולה מארגונים ממשלתיים ומוסדיים לקבלת גישה מקומית. כמו כן, התרחבות זו מדגימה את מחויבותנו לאספקת שרותי ומוצרי אבטחת מידע איכותיים ללקוחותינו״. (קרדיט צילום: אקרוניס)

בנוגע לשותפות עם אקרוניס והקמת מרכז הנתונים הישראלי, ציין יונה בקלצ'וק, דירקטור לקוחות אסטרטגיים במטריקס מוצרי תוכנה, כי  "מטריקס רואה יותר ויותר ארגונים המעבירים את ניהול המידע שלהם ואבטחתו לענן ולשם כך, הם נשענים על שירותים המסופקים על יד מטריקס. כחלק משירותים אלו, חבילת מוצרי אבטחת המידע של אקרוניס והגישה למרכז הנתונים המקומי, יספקו מענה לגידול בצורך זה תוך אבטחת גישה מקומית ויעילה. אנו מברכים על הבחירה של אקרוניס לבסס את מעמדה בישראל, אנו שמחים על השותפות רבת השנים וצופים גידול משמעותי בשימוש בפתרונות החברה אצל הלקוחות הישראליים". (קרדיט צילום: עמירם אורן)

מוצרי אבטחת המידע של אקרוניס שיסופקו ממרכז המידע הישראלי יכללו גיבוי ושיחזור מידע לסביבות שונות, הגנה על נתונים ושחזור לאחר אסון, ניהול וניתוח של סיכונים לסביבת הלקוח, וכן כלים להגנה כנגד הנדסה חברתית, דיוג וסוגיו השונים, מתקפת כופרה (Ransomware) ועוד, והכול באמצעות פורטל אחד. שרותי ומוצרי אקרוניס נבדקו ואושרו על ידי VB100 ולאחרונה יכולותיהם אף זכו להוקרה על ידי Frost & Sullivan

אודות מטריקס מוצרי תוכנה

למעלה מ-30 שנה חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס מייצגת בבלעדיות בישראל חברות תוכנה בינלאומיות מובילות וחברות תוכנה ישראליות. בנוסף מספקת החטיבה שירותי שיווק, PRE/POST SALE, ניהול מוצר, יישום ותמיכה מלאה לפתרונות של החברות הללו. פתרונות התוכנה שמספקת החטיבה פועלות במגוון רחב של תחומי פעילות ה-IT, ביניהם Data Platform, Big Data, Predictive Analytics, ITSM, AI, IoT, קוד פתוח, אבטחת מידע, שליטה ובקרה, ניטור חווית משתמש, אינטגרציה, גיבויים, תקשורת ועוד.
חטיבת מוצרי התוכנה פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם חטיבותיה השונות של מטריקס בתחומי ייעוץ, ביצוע פרויקטים משולבים, הדרכה והטמעה, הגשה למכרזים ומספקת סיוע מול היצרנים איתם עובדת החברה בחו"ל.  כמו כן, לחטיבה רשת שותפי יישום ואינטגרציה מובילים אשר מתמחים, מיישמים ומשלבים את מוצרי החטיבה בפרויקטים בהם היא פועלת. הידע, הותק והניסיון הרב של עובדי החטיבה, מאפשרים לה ללוות במשך שנים את הארגונים המובילים בכל מגזרי השוק – פיננסיים, ממשלה, גופי הביטחון, רפואה, תשתיות לאומיות, הייטק ועוד.
החטיבה נחשבת כיום למרכז הידע הגדול ביותר בארץ ובעל הניסיון הנרחב ביותר בכל הנוגע לפתרונות בינלאומיים בתחומי ה-
IT השונים. חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס מדורגת ראשונה בתחום בדירוג האנליסטים של STKI.