תפריט נגישות

מגדל ביטוח בחרה ב-CloudBuzz מקבוצת ONE וב- AWS להרחבת פעילותה בענן

ההסכם מוערך במעל מיליון וחצי שקלים לשנה;

המערכת הראשונה שתעבוד ב-AWS היא מערכת ליבה של SAP בתחום הפיננסי

CloudBuzz מקבוצת ONE טכנולוגיות, מחברות ה-IT המובילות בישראל, נבחרה על ידי מגדל ביטוח להרחבת פעילות הענן שלה לסביבת Amazon Web Services (AWS). במסגרת ההסכם, CloudBuzz תעניק שרותי מומחה ותוביל את המיגרציה לסביבת AWS. ההסכם בין מגדל ל-CloudBuzz מוערך ביותר ממיליון וחצי שקלים לשנה, עם אופציה להארכה לשנים נוספות וכן להרחבת התכולה בכפוף לצורכי מגדל בעתיד.

המערכת הראשונה של מגדל שתעבוד ב-AWS היא מערכת ליבה של SAP מסוג FPSL, אשר תומכת בתהליכים פיננסים הנדרשים על פי תקינת IFRS 17 החדשה לענף הביטוח. הפתרון מתבסס על Best Practices של SAP on AWS ומאפשר הקמה מהירה של המערכות השונות וכן יעילות גבוהה בתחזוקה, תוך שמירה על גמישות מרבית בסביבות הענן.

תמי אוחנה, משנה למנכ"ל, מנהלת חטיבת טכנולוגיות, מגדל: "השימוש בענן הולך ותופס תאוצה גם בענף הביטוח, וחברת מגדל מובילה ביישום החדשנות הטכנולוגית במטרה להגביר את היעילות ולשפר את איכות השירות. לאחר בחינה ארוכה בחרנו ב-AWS בשיתוף פעולה עם CloudBuzz מבית ONE טכנולוגיות. התחלנו את הפרויקט בתחום הכספים, עם מערכת SAP ליישום תקן חשבונאי חדש (IFRS17) אשר דורשת גמישות גבוהה ואבטחת מידע היקפית. בהמשך נבחן אפשרויות להרחיב את עבודתנו על גבי AWS". (צילום: באדיבות מגדל)

נתי נחמיאס, משנה למנכ"ל CloudBuzz מקבוצת ONE טכנולוגיות: "הבחירה של מגדל ב-CloudBuzz למימוש פרויקט בסביבת AWS מדגישה את היתרונות הרבים של הפלטפורמה הן בהיבט עולמות הביטוח והן בעולמות הרגולציה ואבטחת המידע. הפתרון של AWS מאפשר לנו להציע למגדל מעטפת כוללת המתחשבת בכל ההיבטים הנחוצים לחברת מגדל, החל מאבטחת המידע וכלה בגמישות, חסכון בעלויות, ביצועים וזמינות גבוהה". (קרדיט צילום: רגב ארט)

CloudBuzz מקבוצת ONE טכנולוגיות המתמחה בפתרונות AWS ומעניקה שירותי מומחה ואינטגרציה בענן. היא הוסמכה על ידי AWS העולמית כשותפה ומעניקה שירותי ייעוץ, אפיון, ארכיטקטורה, מיגרציה ויכולות פיתוח מתקדמות בסביבת AWS ללקוחות מכל מגזרי התעשייה, ביניהם: תנובה, TEOCO, כתר, OpenLegacy, טאואר ג'אז, Smart Eye Technology, LabTech ואחרות. 

אודות CloudBuzz

CloudBuzz מקבוצת ONE טכנולוגיות מתמחה בפתרונות AWS ומעניקה שירותי מומחה ואינטגרציה בענן. CloudBuzz מהווה שותף מקצועי קרוב ונאמן לארגונים המעוניינים להפיק ערך עסקי מרבי מתוך נתוני הארגון באמצעות כלים ופתרונות מתקדמים וטרנספורמציה דיגיטלית. CloudBuzz הוסמכה על ידי אמזון העולמית כשותפה והיא מעניקה שירותי ייעוץ, אפיון, ארכיטקטורה, מיגרציה ויכולות פיתוח מתקדמות בעולם פתרונות AWS ללקוחות מכל מגזרי התעשייה. CloudBuzz מנוהלת על ידי שני אנקוריון, חברת הנהלה בכירה ב-ONE טכנולוגיות, ונתי נחמיאס, משנה למנכ"ל.

אודות ONE

ONE (וואן טכנולוגיות תוכנה בע"מ) היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסת תל אביב, ונמנית על חברות ה-IT המובילות בישראל. החברה מעסיקה כ-4,000 עובדים מקצועיים בארץ ובחו"ל ומספקת פתרונות ליותר מ-2,000 לקוחות במגזרי התעשייה, היי-טק, בנקאות, פיננסים, ביטוח, קמעונאות, מסחר ועוד. מניית ONE נכללת במדד ת"א 90 והכנסותיה השנתיות הן כ-1.4 מיליארד שקל. מנכ"ל קבוצת ONE הוא עדי אייל.

חברת ONE מציעה פתרונות טכנולוגיים ושירותי תוכנה ואינטגרציה לארגוני העתיד. עם ניסיון עשיר והבנה עמוקה של הצרכים והאתגרים העסקיים בפתח, ONE מלווה את לקוחותיה בהטמעת השינוי ופיתוח המיומנויות הדרושות לעולם העסקי של מחר. ONE מתפתחת יחד עם לקוחותיה, והיא מעדכנת ומחדשת את שירותיה בהתאם לצורכי השוק.