תפריט נגישות

ONE טכנולוגיות תפתח עבור מכון וולקני מערכת חדשה לניהול תהליכים בהיקף של 1.5 מיליון ש"ח

חטיבת מערכות עסקיות של ONE טכנולוגיות, מחברות ה-IT המובילות בישראל, זכתה במכרז של מכון וולקני לפיתוח והסבת מערכות ליבה. הפרויקט אשר צפוי לצאת לדרך בחודש ינואר, יפותח בטכנולוגיות Microsoft .Net וימחשב את כל תהליכי העבודה הקשורים לניהול ההיבטים התקציביים והלוגיסטיים של מכון וולקני בתחום המחקר, כגון ניהול תקציב, ניהול הסכמים, הקצאות סעיפים תקציביים ועוד. היקף פעילות המחקר השנתית של המכון הוא כ-500 מיליון ₪.

היקף ההתקשרות עומד על כ- 1.5 מיליון ש"ח ומשך הפרויקט הצפוי הוא כשנה וחצי. הפרויקט יכיל את כל שלבי מחזור החיים של פרויקט פיתוח: גיבוש ארכיטקטורה, אפיון, עיצוב, פיתוח המערכת והקמת בסיס הנתונים, פיתוח ממשקים, הסבת נתונים הדרכה הטמעה ותקופת אחריות.

במסגרת הפרויקט יפותחו מספר ממשקים קריטיים למערכת שונות כגון: מרכבה, מערכות השכר, מערכות חיוב, מערכות גבייה. את צוות הפרויקט יוביל ראובן כהן, מנהל אגף הפיתוח בחטיבת מערכות עסקיות של ONE.

אורן הנר, מנהל אגף בכיר מערכות דיגיטליות ומידע, מכון וולקני: "זהו פרויקט בעל חשיבות עליונה מבחינת מכון וולקני. במהלך הפרויקט יוחלפו מערכות ישנות בטכנולוגיות עדכניות, יונגש מידע הקיים במערכות אלה לצוותי המחקר ויתאפשר להם לנהל את תהליכי העבודה הכספיים והלוגיסטיים ביעילות. השלמת הפרויקט תוביל לפיתוח מגוון שירותים דיגיטליים נוספים ותאפשר לנו ליישם חדשנות עסקית וטכנולוגית".

רונן בנבניסטי, מנכ"ל חטיבת מערכות עסקיות, ONE טכנולוגיות: "הצעתה של ONE טכנולוגיות גברה על ההצעות המתחרות בזכות הניסיון והידע שצברנו במשך שנים בפיתוח מערכות Tailor Made מורכבות בטכנולוגיית Microsoft. אין לי ספק שיחד עם הצוות הבכיר והמיומן של מכון וולקני, נביא את הפרויקט להצלחה במועד המתוכנן ולשביעות רצונם של אנשי המכון". (קרדיט צילום: רפאל בן משה)

אודות ONE

ONE (וואן טכנולוגיות תוכנה בע"מ) היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסת תל אביב, ונמנית על חברות ה-IT המובילות בישראל. החברה מעסיקה כ-4,000 עובדים מקצועיים בארץ ובחו"ל ומספקת פתרונות ליותר מ-2,000 לקוחות במגזרי התעשייה, היי-טק, בנקאות, פיננסים, ביטוח, קמעונאות, מסחר ועוד. מניית ONE נכללת במדד ת"א 90 והכנסותיה השנתיות הן כ-1.4 מיליארד שקל. מנכ"ל קבוצת ONE הוא עדי אייל.

חברת ONE מציעה פתרונות טכנולוגיים ושירותי תוכנה ואינטגרציה לארגוני העתיד. עם ניסיון עשיר והבנה עמוקה של הצרכים והאתגרים העסקיים בפתח, ONE מלווה את לקוחותיה בהטמעת השינוי ופיתוח המיומנויות הדרושות לעולם העסקי של מחר. ONE מתפתחת יחד עם לקוחותיה, והיא מעדכנת ומחדשת את שירותיה בהתאם לצורכי השוק.