תפריט נגישות

ג'ון ברייס הדרכה עורכת כנס ראשון מסוגו בישראל עם 30 סמינרים לקהילת SAP בשם SAPGeekWeek

ג'ון ברייס, זרוע ההדרכה של מטריקס ושותפת ההדרכה הבלעדית והרשמית של SAP בישראל, תקיים כנס ראשון מסוגו בישראל, SAPGeekWeek, אשר יתמקד כולו בתוכן לימודי ושיתוף ידע. הכנס יערך בפורמט מקוון ויכלול 30 סמינרים מקוונים שונים שיתקיימו בתאריכים 27-29 בדצמבר. האירוע מיועד לקהילת משתמשי SAP בישראל כשהוא מותאם לדרישות ולצרכים העכשוויים בתעשייה.

כנסים רבים בעולם התוכן של SAP מתמקדים בפתרונות ומוצרי החברה: חושפים אותם, מציגים את יכולותיהם, מעודדים שימוש בהם ועוד. מתוך צורך שהתעורר בקרב משתמשי פתרונות SAP הוחלט לקיים כנס לימודי בעברית שיעסוק כולו באופן שבו ניתן לייעל את השימוש בפתרונות SAP במערך העבודה הקיים ולשפר באמצעותם את ביצועי הארגונים. במהלך הכנס לרשות המשתתפים עומדת ההזדמנות לשתף בתובנות העסקיות ובסיפורי הצלחה בעקבות השימוש בפתרונות על מנת לסייע לקולגות מן התעשייה לעשות שימוש מושכל ומיטבי בפתרונות חברת התוכנה הגלובאלית ולשלב אותם במערכות מידע נוספות שקיימות בארגון. משתתפי הכנס יצאו עם ארגז כלים משופר לעבודה עם פתרונות SAP השונים ולהתממשקות עם מערכות מידע נוספות הקיימות בארגון.

את הסמינרים המקצועיים יעבירו בכירים ומומחים מהחברות המובילות בארץ. הם ישתפו בידע המקצועי שלהם, יכוונו את המשתתפים ויסייעו להם בדרך לעליית מדרגה בשימוש בתוכנות SAP, תוך מתן טיפים, פתרונות ומענה מקצועי לסוגיות איתם מתמודדים הארגונים על בסיס יומי. את מובילי הסמינרים ניתן יהיה למצוא בשישה מסלולים ייעודיים: Development Tools, S/4 Movement, SAP Security, Business Analytics Applications, כאשר הכנס יכלול גם מסלול Workshop Seminars – סדנאות תרגול מעשי המאפשרות לחוש וליישם את הטכנולוגיה בזמן אמת.

באירוע ישתתפו אנשי קהילת משתמשי SAP ממגוון תפקידים כמו מנהלים, מפתחים, מיישמים, משתמשים ועוד, והוא מהווה הזדמנות לתקשר עם יועצים וארגונים מובילים ומנוסים בענף, להכיר את המרצים והמומחים בתחומם ולדבר, בין היתר, גם על טכנולוגיה. בין הפתרונות של SAP בהם ידון הכנס נכללים SAP ECC, SAP S/4HANA , ABAP, UI5 ועוד. משך סמינר יומי הינו שמונה שעות אקדמיות והמשתתפים יקבלו חומרי הדרכה לשימוש עתידי ותעודת השתתפות.

למידע נוסף והרשמה לאירוע ניתן לבקר בלינק כאן.  


בתמונה: מוטי חדד, מנהל ג'ון ברייס הדרכה
קרדיט: יח"צ ג'ון ברייס

אודות ג'ון ברייס הדרכה

חברת ג'ון ברייס הדרכה מקבוצת מטריקס הינה חברת ההדרכה המובילה בישראל ומהמובילות באירופה בתחום הדרכת המחשוב וטכנולוגיית המידע ובתחום הדרכת מיומנות הניהול, השירות והמכירות. לג'ון ברייס הדרכה 3 מרכזי הדרכה בישראל: בתל אביב, ירושלים וחיפה ומרכזים נוספים באירופה.

למכללה שני קהלי יעד מרכזיים: אנשי מקצוע מנוסים מהתעשייה בכלל ומתעשיית ההי-טק בפרט ותלמידים העושים את צעדיהם הראשונים בעולם ההי-טק במסגרת קורסי הסבה והכשרה ייחודיים המועברים בשעות הבוקר והערב. מדי שנה ג'ון ברייס מכשירה למעלה מ- 10,000 אנשי הי-טק הלוקחים חלק ביותר מ-500 קורסים מקצועיים, החל ממסלולי הכשרה להזנקת הקריירה ועד להתמחות בטכנולוגיות מתקדמות עבור אנשי מקצוע מנוסים.

כזרוע ההדרכה של מטריקס, ג'ון ברייס מספקת מספר רב של יתרונות וערכים מוספים ללקוחותיה ומציעה לארגונים פתרון שלם מקצה לקצה, החל מרמת היישום הטכנולוגי והפונקציונאלי ועד לרמת ההדרכה של אנשי המקצוע ומשתמשי הקצה.