תפריט נגישות

CloudZone זכתה בתואר שותף השנה של AWS בתחום DevOps APN

חברת הענן של מטריקס, CloudZone, שהיא שותף ייעוץ בכיר של Amazon Web Services (AWS) משנת 2014, הודיעה אתמול כי זכתה בתואר "שותף השנה בתחום DevOps APN" (Amazon Partner Network) לשנת 2020. פרסי "שותף השנה" של APN מוקירים את החברות ברשת השותפים של AWS (AWS Partner Network) המובילות בתחומן, אשר מהוות גורמי מפתח בסיוע ללקוחות בתהליכים לשיפור החדשנות ולבניית פתרונות ב-AWS.

כשלרשותה מעל עשור של ניסיון בייעוץ, אספקה ותמיכה בכל הקשור לשירותי ופתרונות ענן, CloudZone מספקת ללקוחותיה חבילת שירות הכוללת שירותים מקצועיים מתקדמים, שירותים מנוהלים וייעוץ בתחום ה-FinOps. הכרזה זו מהווה הכרה בכך שחברת CloudZone שמה את לקוחותיה במרכז, מספקת ביצועים טובים ומביאה חדשנות בתהליכי DevOps.  CloudZone זכתה בפרס לאחר שהוכיחה ניסיון וידע רבים בעבודה עם AWS בביצוע פרויקטים מורכבים וסומנה על ידי לקוחותיה כמקור המספק ייעוץ מהימן. כמו כן, מאז קיבלה את הסמכת AWS DevOps Competency, בינואר 2019, החברה הציגה צמיחה בפעילות ומומחיות בתחום ה-DevOps ותרמה לפעילות של AWS בישראל.

פרס ה-APN ניתן ל-CloudZone גם בשל יכולתה לסייע ללקוחותיה למקד את הפעילות שלהן במשימות המגדילות צמיחה ורווחיות. כחברת CNCF (Cloud Native Computing Foundation) בדרגת SILVER וחברה המוסמכת לתת שירות סביב Kubernetes, בימים אלו ממשיכה CloudZone לפתח ולשפר כלים לאוטומציה, הקצאה ובקרה של תשתיות AWS  בהתאם לדרישות הלקוח, ולבנות תצורות ניהול ואינטגרציה CI/CD כדי למקסם את יעילות הפיתוח.

"אנו גאים לקבל את הפרס הזה, אשר מכיר במחויבות שלנו ל-AWS ולחדשנות מתמדת בתחום ה-DevOps, המאפשרת ללקוחות שלנו להעצים את ההצלחות העסקיות שלהם", אמר עדי הייניש, מנהל CloudZone. "כמי שמחזיקים בהסמכת DevOps Competency ומהווים שותפי Premier  של AWS, באפשרותנו לספק פרויקטי DevOps מצוינים, שמאיצים באופן דרמטי כל פעולה ב-AWS וממקסמים את העסקים של לקוחותינו. אנחנו סבורים כי המשך שיתוף הפעולה הפורה עם AWS יתרום עוד רבות להצלחת ארגונים רבים במשק".

בתמונה: צוות CloudZone מימין לשמאל - מגי שניידר, אולג גוחמן, אורי טבצ'ניק, יפתח שונבאום, רן בלומנפלד, עדי הייניש, אורטל נחום. צילום: עומר ברש.

אודות CloudZone
CloudZone
, חברת הענן של מטריקס, המספקת פתרונות ושירותים מתקדמים סביב הפלטפורמות של הענן הציבורי ופתרונות היברידיים, הינה Premier Consulting Partner ו-Managed Service Provider של AWS, שותף Gold של Microsoft Azure ושותף של Google Cloud Partner עם למעלה מ-10 שנות ניסיון בתחום. החברה מספקת ללקוחותיה שירותים בנושאים: ייעוץ, תכנון ארכיטקטורה,DevOps, Big ,Data ניהול מיגרציות של תשתיות הארגון לענן ותמיכה שוטפת בסביבות אלו. את CloudZone מובילים שני דגשים עיקריים: חדשנות טכנולוגית – שימוש בכלים המתקדמים ביותר, וחיסכון משמעותי בעלויות החודשיות.

על ידי בניית Ecosystem של שותפויות אסטרטגיות, CloudZone נמצאת בחזית הטכנולוגית ומובילה את שוק הענן בישראל. הדבר בא לידי ביטוי בכלים ופתרונות שאותם היא מספקת ללקוחותיה המאפשרים להם ליהנות מעליונות טכנולוגית בעלויות נמוכות.
למידע נוסף ניתן לבקר באתר החברה -
https://cloudzone.io/ , וברשתות החברתיות - לינקדאין ופייסבוק.