תפריט נגישות

ONE טכנולוגיות הטמיעה תשתיות מחשוב של Nutanix ב-HIT, המכון הטכנולוגי חולון

היקף הפרויקט מוערך ברבע מיליון שקל

ONE, מחברות ה-IT המובילות בישראל, השלימה בהצלחה פרויקט להקמת תשתית מחשוב חדישה ב- HITמכון טכנולוגי חולון. הפרויקט, שהיקפו מוערך ברבע מיליון שקלים, נמשך כחודש והסתיים לאחרונה.

HIT מכון טכנולוגי חולון הינו מוסד אקדמי המבוסס על רב-תחומיות המשלבת מדעים, הנדסה, טכנולוגיה, רפואה ועיצוב. בחמישים שנות קיומו, הצליחו בוגרי המכון להשתלב בחוד החנית של התעשיות עתירות הידע והטכנולוגיה בישראל, והמכון פועל בשיתוף פעולה הדוק עם תעשיית ההייטק והרפואה לפיתוח תחומי לימוד חדשניים. ב-HIT לומדים כיום מעל 4,500 סטודנטים לתואר ראשון ולתואר שני עם תיזה. למכון יש שיתופי פעולה עם כ-100 מוסדות אקדמיים מ-32 מדינות בעולם.

הפרויקט שביצעה ONE נועד לפשט את מערך הניהול של תשתיות ה-IT במכון ולאפשר ניהול תשתית אחודה ממקום אחד באמצעות מערכת Prism של Nutanix. לשם כך הקימה ONE תשתית מחשוב חדישה ומתקדמת המבוססת על פתרון תשתית היפר-אחודה (HCI) של חברת Nutanix על גבי שרתי HPE.

הפרויקט בוצע בידי ONE Systems, חטיבת התשתיות והאינטגרציה של ONE, וכלל הגירה של הסביבה הישנה לסביבה החדשה באמצעות כלי ההגירה MOVE של Nutanix. הווירטואליזציה של הפתרון כולו מבוססת על Nutanix AHV Virtualization.

גל שטיינהרט, סמנכ"ל מחשוב ומערכות, המכון הטכנולוגי חולון: "HIT מכון טכנולוגי חולון נמצא בתנופת פיתוח הכוללת הרחבה של תשתיות אקדמיות, פיסיות, ובניה חדשה. בהתאם לכך, גדל גם הצורך במשאבי מחשוב מתקדמים עבור המכון. לאחר בחינת מספר פתרונות, מצאנו כי הקמת המערכת של Nutanix בשילוב רכישת מספר שרתים חזקים מחברת ONE Systems תספק עבורנו פתרון גמיש, חזק ובעל יכולת שרידות גבוהה שתתאים לצרכי המכון כיום ובעתיד".

שלום דיין, מנכ"ל ONE Systems, חטיבת התשתיות והאינטגרציה של ONE: "אנו שמחים שהנהלת המכון הטכנולוגי חולון נתנה בנו אמון ובחרה ב-ONE Systems לביצוע פרויקט אסטרטגי זה. הביצוע המהיר והעלייה החלקה לאוויר נבעו מעבודת צוות ותיאום מיטבי בין גורמים מקצועיים ב-ONE למחלקת המחשוב של המכון הטכנולוגי חולון בראשות יורם לנגשטד. הניסיון שלנו בפרויקטי תשתית אחודה של Nutanix מאפשר לנו לספק לארגונים ערך רב, תוך צמצום משך הפרויקט והקטנת רמת הסיכון לאפס, הודות למתודולוגיה סדורה לניהול פרויקטים שפיתחנו". 

אודות ONE

ONE (וואן טכנולוגיות תוכנה בע"מ) היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסת תל אביב, ונמנית על חברות ה-IT המובילות בישראל בתחומי התוכנה ואינטגרציית המערכות. החברה מעסיקה כ-4,000 עובדים מקצועיים בארץ ובחו"ל ומספקת פתרונות מחשוב מקצה לקצה ושירותי מיקור חוץ ליותר מ- 2,000 לקוחות במגזרי התעשייה, היי-טק, בנקאות, פיננסים, ביטוח, קמעונאות, מסחר ועוד. מניית ONE נכללת במדדי ת"א 90 ות"א 125, והכנסותיה השנתיות הן כ-1.6 מיליארד שקל. מנכ"ל קבוצת ONE הוא עדי אייל.

חברת ONE מציעה שירותי תוכנה ואינטגרציה לארגונים. עם ניסיון עשיר והבנה עמוקה של הצרכים והאתגרים העסקיים בפתח, ONE מלווה את לקוחותיה בהטמעת השינוי ופיתוח המיומנויות הדרושות לעולם העסקי של מחר. ONE מתפתחת יחד עם לקוחותיה, והיא מעדכנת ומחדשת את שירותיה בהתאם לצורכי השוק.