תפריט נגישות

טופ גרופ מרחיבה את פעילות ERP NetSuite

טופ גרופ, הנסחרת בבורסה לניי"ע תל-אביב (טופ מערכות), הרחיבה לאחרונה את פעילות יישום ה- ERP בענן של מערכת  NetSuite מבית אורקל, כאשר לאחרונה רכשה פעילות של שותף NetSuite נוסף בישראל. פעילות זו התמזגה עם פעילותה הקיימת של טופ גרופ בשיווק והטמעת NetSuite ERP פתרון ה ERP בענן המוביל בעולם.

חברת טופ גרופ הינה שותף מוביל של אורקל עם התמחות בעולמות הSaaS. החיבור של מוצרי NetSuite עם מוצרי ה- PLM (ניהול חיי מוצר) בטופ גרופ יחד עם המומחיות הפיננסית הגלובלית מציבה את טופ כשחקן מוביל בקרב חברות המעוניינות לנהל את הייצור כחלק משרשרת אספקה במערכת אחודה לצד ניהול פיננסי מאוחד לחברות בכל קנה מידה בשוק

פעילות TopSuite תנוהל ע"י הילה כהן, המגיעה עם רקע מקצועי וניהולי בעולמות ה ERP של מעל ל 15 שנים, בעלת רקע רחב בחשבונאות ובמערכות מידע והובלת פרויקטי ERP גלובליים גדולים ומורכבים בחברות כמו: Investing.com, Appsflyer, Walkme ועוד.

לדברי שמוליק מילנר, מנכ"ל משותף בטופ גרופ, "אנו צופים גידול בביקוש ובחדירה של פתרונות ה- ERP בענן כאשר NetSuite הינה מובילת השוק. פעילות TopSuite תספק ללקוחותינו הקיימים והחדשים שלנו יתרונות בולטים, הנובעים משילוב יכולות גבוהות ביישום פיננסי, פיתוח ויישום לוגיסטי תחת קורת גג אחת של TopSuite".

טופ מערכות | Top Group נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א ובעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה בפיתוח, והטמעת תוכנה מתקדמת לארגונים בישראל ובאירופה. עם לקוחותיה של החברה נמנים למעלה מ-1500 ארגונים וחברות בתחומי התעשייה, הנדסה ותשתיות, תקשורת, בנקאות ופיננסים, בטחון, הייטק, רפואה והמגזר הציבורי.