תפריט נגישות

חברת פרודוור מאמצת את פתרונות קומסיין להפקת מסמכים חתומים דיגיטלית ישירות ממערכת ה-ERP Dynamics 365

החברות פרודוור וקומסיין חתמו על הסכם לפיו תשלב פרודוור את מערכות החיתום הדיגיטלי של קומסיין במערכות ה-ERP שמתקינה פרודוור. בשלב ראשון תשולב יכולת החיתום הדיגיטלי במערכות Dynamics 365 Finance and Operations מתוצרת מיקרוסופט, בפרויקטים שמבצעת פרודוור. בשלב שני יורחב היישום גם למערכות Dynamics 365 Business Central המיועדות לעסקים קטנים ובינוניים.

לצורך השילוב בנתה פרודוור ממשק מיוחד המוציא את הקובץ הדרוש ממערכת ה-ERP בפורמט ספציפי על פי דרישות קומסיין, ומעביר אותו בצורה מאובטחת לשרת החיתום של קומסיין, המוסיף תעודת חיתום של בעל ההרשאה. לאחר מכן המסמך עובר חתימה, אריזה ונעילה ויוצא ללקוח.

הפתרון הינו מודולרי ומתאים לארגונים גדולים, בינוניים וקטנים, המוציאים כמויות שונות של מסמכים דיגיטליים חתומים, כגון חשבוניות. הפתרון ניתן להתקנה בתוך הארגון או בענן, והוא שקוף למשתמש שאינו צריך לנקוט פעולה כלשהי לחתימה הדיגיטלית על המסמך. כל התהליך כולל אבטחת מידע מירבית.

"חברות מייצרות, באמצעות מערכות ה-ERP שלהן, מספר רב של מסמכים מדי יום שחלקם, כגון חשבוניות, חייבים על פי החוק להיות חתומים דיגיטלית על מנת שניתן יהיה לשגרם באמצעים אלקטרוניים" אמר בועז ניסימוב, סמנכ"ל לקוחות בפרודוור ישראל. "ללא החתימה הדיגיטלית נאלצים המשתמשים להדפיס את המסמכים, לחתום פיזית ולשלוח בדואר או באמצעות שליח. כעת יוכלו החברות המיישמות באמצעות פרודוור את מערכות Dynamics 365 לחתום דיגיטלית על החשבוניות והמסמכים האחרים כחלק מה-workflow של מערכות ה-ERP, תוך האצת הטרנספורמציה הדיגיטלית של הארגון".

"השותפות שלנו עם פרודוור הינה ביטוי ליתרונות של חתימות דיגיטליות המשולבות במערכות ERP, דבר המאפשר להפיק מסמכים חתומים ומאומתים באותה פלטפורמה המנהלת את התהליכים העסקיים, תוך חיסכון של זמן רב ועלויות" אמרה נטלי שמיר, מנהלת שותפים עסקיים בקומסיין. "בנוסף לכך, השילוב של החתימה הדיגיטלית במערכות ה-ERP מאפשר אופטימיזציה תהליכית תוך הפחתת התלות בניירת ושיפור אבטחת המידע. היכולת לבצע חיתום דיגיטלי במערכת ניהול המשאבים המרכזית של הארגון חשובה ביותר גם בעידן שבו מתפתחת העבודה מרחוק ויותר ויותר ארגונים עוברים לסביבת ענן, כך שהחתימה הדיגיטלית אינה תלויה במיקומו הפיזי של מורשה החתימה".

מערכת Dynamics 365 Finance and Operations מאפשרת לארגונים לאחד את התהליכים הפיננסיים ותהליכי התפעול, דבר המסייע למנהלים לקבל החלטות מהירות ומושכלות. המערכת מספקת מענה לצרכים של חברות וארגונים בתחומים מגוונים כגון דרישות רגולטוריות, צורך בתהליכים תפעוליים ועסקיים משופרים, אופטימיזציה, כלי דיווח ומעקב, ביצוע החלטות ועוד. המערכת מסייעת לעסקים להסתגל במהירות לדרישות השוק המשתנות ולקדם את הצמיחה העסקית, תוך שיפור הביצועים הפיננסיים. כמו כן מאפשרת המערכת גמישות ויעילות ארגונית ומעודדת חדשנות תוך אפשרות ליצירת אפליקציות באמצעות המערכת.

Dynamics 365 Business Central הינה מערכת ERP העונה על הצרכים של עסקים קטנים ובינוניים. המערכת מאפשרת לחברות קטנות ובינוניות להנות מיתרונות שהיו נחלתם של ארגונים גדולים, ובעלויות נמוכות. זוהי התקדמות חשובה ביותר והיא מאפשרת ליותר ויותר חברות וארגונים להנות מפירות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם.  המערכת מבוססת על ענן ומבטיחה גישה קלה מכל מקום, תוך שיפור תהליכים, הגברת הפרודוקטיביות, תמיכה בצמיחה העסקית ותובנות לגבי ביצועי העסק לצורך קבלת החלטות מיטבית. 

אודות קומסיין (Comsign) 

חברת קומסיין הינה הגורם המאשר ומנפיק חתימות אלקטרוניות (חתימות דיגיטליות) לבעלי זכות חתימה במאות אלפי ארגונים ועסקים בישראל. קומסיין אושרה על ידי החברות Adobe, מיקרוסופט וגוגל כ-  International Trusted Root CA (גורם מאשר בינלאומי מהימן) ולפיכך, כל מסמך החתום בחתימה אלקטרונית שהונפק על ידי קומסיין מוכר ברחבי העולם. פרטים נוספים על קומסיין ניתן למצוא באתר החברה https://www.comsign.co.il/

אודות Prodware-ישראל 

Prodware-ישראל היא זרוע הפעילות הישראלית של קבוצת Prodware העולמית, שהוקמה ב-1989 ע"י איש העסקים היהודי-צרפתי פיליפ בואזיז ומפתחת, מיישמת ומאחסנת פתרונות IT לעסקים כשותפת זהב של מיקרוסופט ושחקנית מרכזית בענף ה-IT העולמי. Prodware הינה מומחית לפתרונות ה-CRM וה-ERP של מיקרוסופט. Prodware-ישראל, שהוקמה ב-2008, היא שותף Microsoft Dynamics  הגדול ביותר בשוק הישראלי, ומעסיקה מעל ל-150 מומחי IT בתחומי ה-ERP, ה-CRM, פיתוח אפליקציות מובייל, .Net, הדרכה, תשתיות ואבטחת מידע. פרטים נוספים ניתן למצוא באתר Prodware-ישראל www.prodware.co.il