תפריט נגישות

אינטגריטי תוכנה מונתה לנציגה של Securely בישראל ותשווק את מערכת C-View

שתי החברות מעריכות כי סך המכירות בישראל בשנתיים הקרובות יעמוד על מיליוני שקלים

אינטגריטי תוכנה מבית מטריקס חתמה על הסכם שותפות עסקית עם Securely הישראלית. במסגרת ההסכם אינטגריטי תמכור ותפיץ בישראל את מערכת C-View - פיתרון לניהול מחזור חיים של תעודות דיגיטאליות. במסגרת השותפות החדשה תעסוק אינטגריטי בשיווק, מכירה, הטמעה ותמיכה בפתרונות Securely  בשוק הישראלי. צוות מומחים ייחודי הוכשר על ידי החברה על מנת לספק מענה בתחומים אלה. שתי החברות מעריכות כי ההסכם יניב עבורן מכירות בסך מיליוני שקלים בישראל במהלך השנתיים הקרובות.

בתמונה מימין: ארז גולדשטיין – מנכ"ל אינטגריטי תוכנה, אנה יפרח -מנהלת תחום לקוחות באינטגירטי תוכנה , דרור בללי - מנכ"ל Securely, אורי סוחיניצקי – מנהל מוצר C- View, אינטגריטי תוכנה. קרדיט: יח"צ אינטגריטי תוכנה

Securely, מתמחה במתן שירותים בתחום ה-PKI לרבות תכנון ויישום ארכיטקטורה של תשתיות PKI וביצוע Audit לתשתיות PKI קיימות בארגון. במהלך השנים זיהתה Securely קושי מצד אנשי ה IT בארגון בהתמודדות עם הבעיות השוטפות בניהול תשתיות ה-PKI ולכן השקיעה בפיתוח מערכת ה-C-View לניהול מחזור חיים של תעודות דיגיטאליות באופן יעיל ואפקטיבי. C-View היא מערכת ייחודית, עם ממשק אינטואיטיבי וקל לשימוש, אשר כבר כיום מספקת מענה לארגונים גדולים בישראל ובעולם במגוון מגזרי פעילות, כמו פיננסי, תעשייה, בריאות, ביטחון, הייטק ועוד.

לדברי דרור בללי, מנכ"ל Securely : "בשנים האחרונות החברה התפתחה לשווקים נוספים כמו אירופה, הודו, דרום אמריקה, וארה"ב. אנו מזהים שהביקוש בתחום ה-PKI הולך וגדל, הן בשוק המקומי והן בעולם, ולכן בחרנו בחברת אינטגריטי תוכנה בה אנו רואים שותפה אסטרטגית במתן מענה לדרישות הגוברות בשוק הישראלי".

ארז גולדשטיין, מנכ"ל אינטגריטי תוכנה, הוסיף ואמר כי "אנו גאים להוסיף את Securely לתיק המוצרים שלנו. המוצר C-View הינו המוביל בישראל בתחומו ואנחנו מאמינים כי ביכולתנו להצמיח משמעותית את עסקי Securely בישראל. בימים אלו אנו מכשירים צוות מומחים אשר יבצע את האינטגרציה ויספק תמיכה מלאה בלקוחות".

אודות אינטגריטי תוכנה

חברת אינטגריטי תוכנה מתמחה במתן פתרונות תוכנה למגזר הארגוני בישראל תוך שימת דגש על יושרה, שרות ומקצוענות. פתרונות התוכנה כוללים מוצרים ייחודיים, הטובים ביותר מסוגם, מישראל ומחו"ל בשילוב עם שירותים מקצועיים על ידי מומחים טכנולוגיים מהדרגה הראשונה. המוצרים והשירותים מסופקים על ידי החברה למעל מ- 100 ארגונים בישראל והינם במספר תחומים עיקריים: Desktop Virtualization,תקשורת ואבטחת מידע, תשתיות תוכנה ו- System.