תפריט נגישות

נס מחזקת את השותפות האסטרטגית עם ברודקום: תשווק בישראל גם את מוצרי אבטחת המידע הארגוניים של חטיבת סימנטק בברודקום

NessPRO, קבוצת מוצרי התוכנה של נס, הודיעה על הרחבת ההסכם האסטרטגי עם חברת ברודקום ((Broadcom לפיו תשווק NessPRO בישראל את מוצרי אבטחת המידע הארגוניים של חטיבת סימנטק ((Symantec בברודקום.  בחמש השנים האחרונות משווקת NessPRO בישראל באופן בלעדי ובהצלחה רבה את תוכנות מחשבי המיינפריים והתוכנות הארגוניות של ברודקום (לשעבר התוכנות של חברת CA שנרכשה ע"י ברודקום). המוצרים הארגוניים של סימנטק ישווקו ע"י חטיבת ברודקום-תוכנה ב-NessPRO, בניהולו של זוהר פרל.


"ההסכם עם חטיבת סימנטק בברודקום מהווה עבורנו שלב נוסף בשיתוף הפעולה  שהחל ב-2018 בעת שברודקום רכשה את CA שאת מוצריה שיווקנו בישראל באופן בלעדי" אמר זוהר פרל, מנהל חטיבת ברודקום-תוכנה ב-NessPRO. "בשנתיים שחלפו הידקנו את הקשר עם ברודקום ופעלנו רבות להמשך חיזוק מעמדם של מוצרי CA בשוק הישראלי. עתה אנו מצרפים לסל המוצרים את הפתרונות הארגוניים של סימנטק, מעמיקים את השותפות האסטרטגית עם ברודקום ומרחיבים משמעותית את הערך הטכנולוגי והעסקי ללקוחות הארגוניים בשוק הישראלי".

חטיבת סימנטק (Symantec Enterprise Division - SED) - חטיבת אבטחת המידע של ברודקום - מספקת פתרונות משולבים  לאבטחת המידע הארגונית. פלטפורמת הגנת הסייבר המשולבת של סימנטק מיזגה לתוכה את מוצרי אבטחת המידע של חברת CA וכיום מספקת את ההגנה המלאה והיעילה ביותר בין יצרני אבטחת המידע. הפתרונות כוללים הגנה על תחנות קצה, הגנה בגלישה באינטרנט, הגנה על הדוא"ל, פתרונות הגנה מדלף מידע, פתרונות הגנה על תשתיות ואפליקציות ענן, אבטחת זהויות ועוד מוצרים רבים.

סימנטק תחת ברודקום משקיעה משאבים רבים להמשיך להוביל את פתרונות אבטחת המידע בעולם ע"י פיתוח וכן ע"י רכישות. בתחילת השנה רכשה סימנטק פתרון UEBA ((User and Entity Behavior Analytics מחברת Bay Dynamics המאפשר זיהוי אנומליה בהתנהגות העובדים ואיתור עובדים המהווים איום מבפנים ((Insider Threat.

באמצעות מיזוג מוצרי אבטחת המידע של CA, סימנטק הרחיבה את היכולות שלה בעולמות ההזדהות וניהול משתמשים פריווילגים ע"י פתרונות Privileged Access Management, SiteMinder MFA (Multi Factor Authentication) ועוד.

מרכז הפיתוח של סימנטק בישראל המורכב מ-4 חברות שנרכשו בישראל בשנים האחרונות (Fireglass, Skycure, Javelin, Luminate) ממשיך להוות מרכז חדשנות של סימנטק תחת ברודקום בעולם ומוביל פיתוח של טכנולוגיות פורצות דרך כגון Next Generation CASB המאפשרת גישה לכל אפליקציה בענן או בתוך הארגון למשתמשים מנוהלים ולא מנוהלים. המוצר פותר את הסיכון בהשבתת שירות ע"י שימוש ב Reverse Proxy, מספק יכולות למניעת דלף מידע, איתור קוד עוין וזיהוי התנהגות אנומלית חשודה על פני אפליקציות פנים ארגוניות וחוץ ארגוניות למשתמשים מחוץ לרשת הארגון ללא סוכן ומקסימום הגנה בצורת .Zero Trust

NessPRO משווקת בישראל בחמש השנים האחרונות בבלעדיות את המוצרים של חברת CA לשעבר. המוצרים כוללים פתרונות  תוכנה לסביבת המיינפריים ובהם, בין השאר, כלים  לפיתוח יישומים ו-  DevOps למיינפריים, ניהול ותפעול תשתיות ופתרונות להגנה על נתוני מיינפריים וציות לתקנות. מוצרי CA נותנים גם מענה כולל ומקיף  לסביבות היברידיות כגון מוצרים לניהול וניטור סביבות מעורבות, פתרונות לניהול זריז וגמיש (Agile Management), טרנספורמציה דיגיטלית, ניהול API, כלי אוטומציה, ניהול מוצרים דיגיטליים, DevOps, בדיקות ועוד.

אודות Broadcom

Broadcom Inc. (נאסדאק: AVGO) היא חברה טכנולוגית גלובלית מובילה הרשומה בדלאוור שהנהלתה שוכנת בסאן חוזה, קליפורניה. החברה מתכננת, מפתחת ומספקת מגוון רחב של מוליכים למחצה ופתרונות תוכנה תשתיתיים. סל המוצרים של Broadcom משרת שווקים קריטיים הכוללים מרכזי נתונים, רשתות, תוכנה ארגונית, פס רחב, אלחוט, אחסון ותעשייה. פתרונותיה של Broadcom כוללים רישות ואחסון מרכזי נתונים, תוכנות ארגוניות, תוכנות מיינפריים ותוכנות לאבטחת סייבר המתמקדות באוטומציה, ניטור ואבטחה, רכיבי סמארטפון, טלקום, ואוטומציה של מפעלים. מידע נוסף ניתן לראות באתר www.broadcom.com.

אודות NessPRO 

NessPRO הינה קבוצת מוצרי התוכנה של נס והנציגה בישראל של למעלה מ-30 חברות בינלאומיות וישראליות המפתחות מוצרי תוכנה המיועדים לשוק הארגוני. הקבוצה פעילה 40 שנה בשוק הישראלי ומשרתת מאות לקוחות. בנוסף למכירת מוצרי התוכנה במודלים עסקיים שונים, מתמחה NessPRO גם באינטגרציה, שיווק, שירות, הדרכה ותחזוקה של מוצרים אלו. פרטים נוספים ניתן למצוא ב: www.nesspro.co.il.