תפריט נגישות

יצרנית עדשות המגע קופרויז'ן ישראל החלה בפרויקט שדרוג מערכת ממיקרוסופט AX2009 למערכת החדשה D365FO

לאחר 10 שנים של שימוש מקיף ומלא במערכת מיקרוסופט AX2009 אשר הגיע ל End of Support החליטה קופרויז'ן ישראל לעבור לגרסת המערכת החדשה: D365FO - Microsoft Dynamics 365 Finance and Operation.  הפרויקט מבוצע ע"י חברת פרודוור ומתוכנן לעליה לאוויר בתחילת 2021.

הפרוייקט המדובר יכלול את המודולים: ספר ראשי, בנקים, רכוש קבוע, קונפיגורטור, מכירות, רכש, ניהול מחסן (WMS), ניהול יצור, תכנון אב ותקציב. "היכרותנו העמוקה ורבת השנים עם מאפייני החברה המיוחדים מאפשרת לנו לשדרג את המערכת במינימום סיכון ועלות: ניהול קונפיגורטור לעדשות מגע, ניהול מחירונים מיוחדים ל-B2B ול- B2C וניהול איסוף והפצה של פריטים סריאליים להזמנה תוך 24 שעות"  אמר אורי רייביץ מנהל היחידה העסקית Finance & Operations בפרודוור. 

מערכת Dynamics 365 Finance and Operations מאפשרת לארגונים לאחד את התהליכים הפיננסיים ותהליכי התפעול, דבר המסייע למנהלים לקבל החלטות מהירות ומושכלות. המערכת מספקת מענה לצרכים של חברות וארגונים בתחומים מגוונים כגון דרישות רגולטוריות, צורך בתהליכים תפעוליים ועסקיים משופרים, אופטימיזציה, כלי דיווח ומעקב, ביצוע החלטות ועוד. המערכת מסייעת לעסקים להסתגל במהירות לדרישות השוק המשתנות ולקדם את הצמיחה העסקית, תוך שיפור הביצועים הפיננסיים. כמו כן מאפשרת Dynamics 365 Finance and Operations גמישות ויעילות ארגונית ומעודדת חדשנות תוך אפשרות ליצירת אפליקציות באמצעות המערכת. 

"בחרנו בפרודוור המטמיעה מערכות מבית Microsoft בעקבות הפרויקטים המוצלחים שבוצעו בחברות אחרות של חטיבת העדשות המיוחדות בקונצרן קופרויז'ן, וכן בעקבות פרויקט ה- ERP המוצלח מבוסס Microsoft שבוצע על ידם בעבר בסופלקס" אמר איתי צוק, מנמ"ר קופרויז'ן ישראל.  "המעבר למערכת Dynamics 365 Finance and Operations הוא חלק מהאסטרטגיה שלנו ליישם את הטכנולוגיות החדשניות ביותר ולהפעיל את מערכות המידע על פי הסטנדרטים המתקדמים ביותר".

"אנו שמחים ליטול חלק בפרויקטים טכנולוגיים חדשניים באחד הקונצרנים הבינלאומיים המובילים לייצור עדשות מגע, והבחירה בנו היא עדות ליכולות הגבוהות שלנו ואות כבוד עבורנו" אמר בועז ניסימוב, סמנכ"ל לקוחות בפרודוור ישראל. "צוות המומחים שלנו יאפשר לקופרויז'ן ישראל להפיק את המיטב מהמערכת החדשה תוך שיפור התהליכים השונים ועמידה ברגולציות המורכבות המאפיינות את עולם ייצור עדשות המגע". 

אודות קופרויז'ן ישראל  

קופרויז'ן ישראל, השוכנת בפארק התעשיות בר-לב במשגב,  מייצרת עדשות מגע בתקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר והפכה לאחת המובילות בעולם בתחומה, כשהיא משווקת את מוצריה לעשרות מדינות. העדשות מספקות מענה רחב ובהתאמה אישית למגוון בעיות ראיה ובכך משפרות את איכות חייהם של אלפי מטופלים חדשים מידי יום. בשנת 2016 נרכשה סופלקס הישראלית על ידי קונצרן עדשות המגע הגלובלי קופרויז’ן (CooperVision) ובשנת 2018 נרכשה גם חברת בלואייז הישראלית והתמזגו לקופרויז'ן ישראל, והיא מהווה את בסיס חטיבת העדשות המיוחדות של החברה הגלובלית, והמובילה בארץ בעדשות קופרויז'ן . לחטיבה זו משתייכות היום החברות Paragon, Procornea ו- Blanchad. החברות מתפקדות עצמאית תוך שיתוף פעולה רחב בידע טכני, קליני ומסחרי ונהנות מעצמתה האדירה ומנסיונה רב השנים של חברת האם – קופרויז’ן. לפרטים נוספים:

https://coopervision.co.il/

https://soflex-specialty.com/

אודות Prodware-ישראל

פרודוור ישראל היא זרוע הפעילות הישראלית של קבוצת Prodware העולמית, שהוקמה ב-1989 ע"י איש העסקים היהודי-צרפתי פיליפ בואזיז ומפתחת, מיישמת ומאחסנת פתרונות IT לעסקים כשותפת זהב של מיקרוסופט ושחקנית מרכזית בענף ה-IT העולמי. פרודוור הינה מומחית לפתרונות ה-CRM וה-ERP של מיקרוסופט. פרודוור ישראל, שהוקמה ב-2008, היא שותף Microsoft Dynamics  הגדול ביותר בשוק הישראלי, ומעסיקה כ-150 מומחי IT בתחומי ה-ERP, ה-CRM, פיתוח אפליקציות מובייל, .Net, הדרכה, תשתיות ואבטחת מידע. פרטים נוספים ניתן למצוא באתר פרודוור ישראל www.prodware.co.il