תפריט נגישות

פרודוור נבחרה לבצע שלושה פרויקטים במועצה האזורית מטה בנימין לשיפור השירות לאזרח ולתמיכה בקבלת החלטות בנושא הקורונה

המועצה האזורית מטה בנימין בחרה בפרודוור (Prodware) לביצוע שלושה פרויקטים לשיפור השירות האזרח ולתמיכה בקבלת ההחלטות בנושא מגיפת הקורונה. שלושת הפרויקטים מתבססים על Power BI – פלטפורמת הבינה העסקית של מיקרוסופט הכוללת מערך של כלי ניתוח עסקיים המנתחים נתונים ומפיקים תובנות. 

המועצה האזורית מטה בנימין משתרעת על שטח של כמיליון דונם, בין אזור בקעת הירדן ממזרח ועד שפלת לוד ממערב, ובין השומרון מצפון ועד פרוזדור ירושלים מדרום. המועצה נחשבת לאחת המועצות הגדולות בארץ, מונה 45 ישובים, ואוכלוסייתה מעל 60,000 נפש. 

במסגרת הפרויקט הראשון נבנה ע"י פרודוור לוח מחוונים המציג למקבלי ההחלטות במטה בנימין תמונת מצב על נדבקי קורונה בשטח השיפוט של המועצה. המערכת  מאפשרת לעובדי המועצה ומנהליה לעקוב אחר ההשפעה של נגיף הקורונה על היישובים השונים בשטח המועצה. לוח המחוונים מעודכן מדי יום ומציג את נתוני החולים, אלו הנמצאים בבידוד, מאושפזים וכדומה. לוח המחוונים קל לניווט והצגת הנתונים מספקת למקבלי ההחלטות מידע חשוב על התפשטות הנגיף ביישובים השונים. המידע משמש את המועצה בסיוע לחולים ולמשפחות שבבידוד ומקדם מענה בקהילה לצרכים השונים יחד עם הצוותים היישוביים. 

הפרויקט השני נועד לשפר את המענה הטלפוני לשאלות ובעיות של תושבי מטה בנימין המתקשרים למחלקות השונות של המועצה והוא כולל מעקב וניתוח של השיחות. הניתוח מאפשר לאסוף נתונים לגבי שיחות שנענו ולא נענו, הזמן הנדרש לענות לשיחה, לאן הופנו השיחות לצורך מענה לבעיה וכדומה. באמצעות המעקב והניתוח של שיחות הטלפון מבצעת המועצה שיפורים שוטפים בתהליכי העבודה והמענה לאזרחים.

הפרויקט השלישי, הנמצא עתה בעבודה, הוא מיפוי של מוקד 106 האמון על מתן מידע ומענה ישיר לפניות התושבים. המוקד מהווה כתובת מרכזית לפניות של תושבי המועצה, בעלי העסקים והבאים בשעריה. במוקד מוסרים מידע ומקבלים פניות בנושאים שונים ומגוונים. פניות התושבים מועברות כקריאות שירות לגורמי המקצוע הרלוונטיים במועצה, ומטופלות על פי לוחות הזמנים שנקבעו במסגרת אמנת השירות ועל פי דחיפותם. הפרויקט כולל מיפוי של השיחות הנכנסות לפי שלוחות, סוג השירות, באיזה אגפים או מחלקות התגלו בעיות במתן מענה, איזה נושאים נמצאים בעבודה וכדומה.

"המערכות הממוחשבות החדשות מאפשרות למועצה לספק מענה מהיר ואפקטיבי לצרכי האזרחים ופניותיהם, תוך נגישות גבוהה של התושבים לעיריה ושיפור וייעול השירות לאזרח, כולל עמידה באתגרים שמציבה מגיפת הקורונה" אמר נועם עצר, מנהל מחלקת מיחשוב ומערכות מידע במועצה האזורית מטה בנימין. "המערכת המנתחת את המענה הטלפוני מסייעת לאתר צווארי בקבוק ובעיות ספציפיות, ומערכת המיפוי של מוקד 106 חוסכת זמן רב למוקדנים ולאזרחים ומאפשרת לטפל בפניות האזרחים בצורה אופטימלית".

"אנו שמחים שהמועצה האזורית מטה בנימין בחרה בנו לביצוע הפרויקטים החדשניים המסייעים למועצה בשיפור השירות לאזרח" אמר נדב רימון, מנהל תחום בינה עסקית בפרודוור. "זהו נדבך נוסף בשיתוף הפעולה של פרודוור עם הרשויות המקומיות בישראל לחיזוק הקשר עם התושבים  ולביצוע טרנספורמציה דיגיטלית של תהליכי עבודה ושירותים לתושבים".

אודות Prodware-ישראל

פרודוור ישראל היא זרוע הפעילות הישראלית של קבוצת Prodware העולמית, שהוקמה ב-1989 ע"י איש העסקים היהודי-צרפתי פיליפ בואזיז ומפתחת, מיישמת ומאחסנת פתרונות IT לעסקים כשותפת זהב של מיקרוסופט ושחקנית מרכזית בענף ה-IT העולמי. פרודוור הינה מומחית לפתרונות ה-CRM וה-ERP של מיקרוסופט. פרודוור ישראל, שהוקמה ב-2008, היא שותף Microsoft Dynamics  הגדול ביותר בשוק הישראלי, ומעסיקה מעל ל-150 מומחי IT בתחומי ה-ERP, ה-CRM, פיתוח אפליקציות מובייל, .Net, הדרכה, תשתיות ואבטחת מידע. פרטים נוספים ניתן למצוא באתר פרודוור ישראל www.prodware.co.il