תפריט נגישות

אורקל מרחיבה את פתרוןOracle Cloud VMware לכל האזורים הגלובליים ולאזורי ענן ייעודיים אצל הלקוחות (Oracle Dedicated Region Cloud@Customer)

מספק תמיכה בעומסי עבודה שלVMware  בהיקף גדול ומבוקר בסביבת הלקוח  

בהמשך להשקת Oracle Cloud@Customer בחודש שעבר, אורקל ממשיכה בתנופה חזקה במרוץ לאספקת גמישות ויכולת גידול, כדי לתת מענה ללקוחות בכל אחד משלבי המעבר שלהם לענן. 

במסגרת זו, אורקל מכריזה על פתרון Oracle Cloud VMware Solution, סביבת cloud native ייעודית מבוססת VMware , אשר מאפשרת לארגונים להעביר בקלות את עומסי העבודה של סביבות הפרודקשן ב- VMware אל תשתית הענן של אורקל. באופן זה, הלקוחות מקבלים חוויה זהה לזו שמאפיינת את גרסת VMware בחצר הלקוח (on premises), לצד אינטגרציה חלקה עם תשתית הענן דור 2 של אורקל. פתרון Oracle Cloud VMware  זמין כעת בכל Region ציבורי, וכן ב- Region ענן ייעודי. 

רק בשרות Oracle Cloud VMware, הלקוחות מקבלים שליטה וגישה מלאה לסביבת VMware שלהם, ללא מגבלות, כדי להריץ יישומי פרודקשן ארגוניים. בנוסף לאינטגרציה עם בסיס הנתונים האוטונומי של אורקל ושירותי ענן נוספים, הפתרון מספק ללקוחות שליטה על גרסאות vSphere, כלי אבטחה ושרותי אוטומציה. כעת, לקוחות יכולים להעביר מסדי נתונים ואפליקציות  שלאורקל שרצים על vSphere בחצר הלקוח  לפתרון VMware ב-OCI (תשתית ענן אורקל) כדי לנצל את החיסכון וההיקפים הגדולים שמאפשר הענן. לקוחות יכולים כעת לספק ולפרוס את מערך התכונות הבסיסיות של VMware Cloud Foundation על OCI תוך שימוש באותם כלי VMware  סטנדרטיים לצורך שדרוג, פאצ'ינג והתאמה של סביבת העבודה שלהם, ולאפשר שימוש בפרודקשן לעומסי עבודה קריטיים.

"חברת Entel, ספקית הטלקום הגדולה ביותר בצ'ילה, העבירה יותר מ-60 יישומי פרודקשן ל-OCI, לרבות המערכות הקריטיות של מעורבות לקוחות (customer engagement), בינה עסקית וניהול סיכונים", אומר הלדר ברנקו, מנהל טכנולוגי ראשי, Entel. "יש לנו צוות טכני חזק, כולל מומחי VMware רבים, כך ששירות VMware מנוהל אינו באמת שימושי. אנחנו זקוקים לגישת ניהול לתוכנת VMware, כדי שנוכל לשמר שליטה בכל אחד מהיבטי הסביבה. Oracle Cloud VMware Solution מספק לצוות שלי חוויה זהה כמו בדאטה סנטר, אבל בתוספת הגמישות של הענן וגישה לשירותי OCI, שמספקות נתיב מהיר, נוח וחסכוני להעברת היישומים מבוססי VMware אל הענן. כתוצאה מכך חל שיפור דרמטי בביצועים, זמן ההשבתה קרוב לאפס ואנו עדים לירידה של 50 אחוזים במספר הפניות לתמיכה מצד לקוחות".

Oracle Cloud VMware Solution הוא בעל הסמכת VMware Cloud, ונותן ללקוחות את הביטחון שהם משתמשים במערך שלם של יכולות VMware עם עקביות, יביצועים, ויכולת עבודה הדדית (Interoperability)  עבור עומסי עבודת ה-VMware שלהם. השירות מבוסס על VMware Cloud Foundation על מנת לספק VMware vSphere, NSX ו-vSAN, ניהול משולב, וכן אשכול (cluster) עם שלושה צמתים, אשר יכול להתרחב ל-64 צמתים בכל אשכול ולאשכולות מרובים באותה סביבה. בזכות הגישה המלאה לסביבת הבסיס של המארח ו-VMware, הלקוחות יכולים להשתמש בשירותיםשאינם זמינים בעננים ציבוריים אחרים, כגון VMware Host Client עבור ניהול ESXi.  בנוסף לשליטה מלאה בשירות VMware שלהם, הלקוחות נהנים מגישה ליותר מ-50 שירותי ענן של אורקל (OCI), לרבות מחשוב (compute), רשת אחסון בקונטיינרים, קוברנטיס, ו Digital Assistants שתומכים במודרניזציה ופיתוח של יישומים. 

"אנחנו נרגשים להציע ללקוחות המשותפים שלנו גישה לפתרון ענן מוסמך VMware של אורקל, שמשכפל את חווית ה-on premise שאנשים מכירים ואוהבים, וכעת זמין בקנה מידה עצום וגלובלי בענן הציבורי, אומר קליי מגוארק (Clay Magouyrk), סגן נשיא בכיר להנדסה, OCI. "כעת לקוחות יכולים להעביר בקלות עומסי עבודה סטנדרטיים של VMware vSphere לענן אורקל ולהנות מרמת הביצועים והאבטחה, עם התמיכה המלאה והשירותים של אורקל. 

"בניית שירותים דיגיטליים חדשים, הרחבת יישומים עסקיים קריטיים, אפשרות לעבודה מרחוק - בלב כל האתגרים האלה נמצאות האפליקציות, כאשר ענן היברידי הוא למעשה המפתח להרחבה, גמישות ומודרניזציה של אפליקציות ארגוניות ביחס עלות תועלת חסכוני", אומר מארק לומאייר, סמנכ"ל בכיר ומנכ"ל החטיבה העסקית של שירותי הענן, VMware. "באמצעות תשתית ופעולות עקביות של VMware , פתרון Oracle Cloud VMware מאפשר ללקוחות המשותפים שלנו לעבור לענן ולהפוך את היישומים הארגוניים למודרניים, ולהעביר באופן חלק את עומסי העבודה בין סביבות on premises לענן אורקל, כל זאת עם גישה לפורטפוליו המלא של שירותי הענן של אורקל".

Oracle Cloud VMware Solution - נקודות מרכזיות:

  • קלות העברה - העברת עומסי העבודה של VMware ל-OCI מבלי לשנות יישומים מבוססי VMware. אין צורך לשכתב קוד או ליישב הבדלי קונפיגורציה
  • הכול מתבצע בשליטה שלכם - הלקוחות שולטים בגישה ובשירותי הניהול בצורה מלאה.
  • תנאים מסחריים מאוחדים - חוזה אחד עבור כלל השירותים, אשר יכול בנוסף לאפשר מתן מענה להתחייבויות המסחריות האוניברסליות הקיימות.
  • תמיכה מאוחדת - אורקל מספקת תמיכה תחת עבור כול הפתרון, לרבות תמיכה בשירותי VMware.
  • לא נדרשות יכולות חדשות - הפיקו תועלת מן המיומנויות הקיימות, באמצעות כלים שבהם הארגונים משתמשים ממילא באופן מקומי, לרבות vSphere, vCenter, ESXi ו-NSX.
  • הרחבת VMware לענן - הגדירו תצורה של סביבת ענן שתהיה תואמת לתצורה המקומית והשאירו אותן מסונכרנות. אורקל תומכת בגרסאות vSphere 5 ו-6.7.
  • מאושר עבור VMware - תמיכה מידית באלפי יישומים וכלים המאושרים עבור VMware, כולל כלי ניהול פופולאריים של צד שלישי.
  • שחזור מאסונות במקרה הצורך - שכפלו או גבו לתוך כל Regionענן מסחרי או ממשלתי של אורקל, בכל רחבי העולם.
  • שליטה מלאה - שליטה ניהולית מלאה בסביבת VMware בבעלות הלקוח, כגון בקרת גרסאות ב-ESXi, גישה למערכות ההפעלה של המארח וכל זכויות הניהול המקומיות הנוספות.
  • חומרה עוצמתית -החל ממופעי מחשוב של 156 ליבות ב-3 צמתים, עם אפשרות הרחבה ל-64 צמתים בכל אשכול  על פני מספר אשכולות,, וכך מבטיחים את הגמישות הארגונית הדרושה עבור פתרונות VMware בענן.

Oracle Cloud VMware Solution נמכר על ידי אורקל ושותפיה. לקוחות אורקל צורכים את הפתרון החדש באמצעות ה-Universal credits הקיימים שלהם, מה שמביא לחשבון מאוחד יחיד. הלקוחות יכולים להשתמש ב- VMware vCenter לניהול האשכולות המקומיים וה-SDDCs מבוססי הענן של אורקל,. הלקוחות פורסים את הפתרון החדש באותם אזורי ענן גלובליים ובאותן רשתות ענן וירטואליות שמשמשים לפריסה של כל שירות ענן אחר של אורקל. Oracle Cloud VMware Solution תואם לגרסאות מרובות של VMware באותה בעלות של Oracle Cloud, ותומך בניהול ממשי של מחזור חיי היישום.

מה אומרים לקוחות ושותפים על Oracle Cloud VMware Solution

"מאגר הפתרונות של OCI, אשר עומדים בתקן התעשייה, הולך וגדל, כאשר ההוספה של VMware אליו מהווה צעד מרגש נוסף קדימה", אומר כריס פסטרנק, ראש Global Oracle Cloud Infrastructure ב-Accenture.  "כעת עומדת לרשות הלקוחות שלנו אפשרות נוספת להעברה מהירה של עומסי העבודה של אורקל ל-OCI, וזאת באמצעות הפשטות המאפיינת כלים כמו vMotion. בנוסף, כיוון שזהו שירות מנוהל לקוח, אנחנו יכולים להתקדם בכל מה שנוגע לתיקון, שדרוג ותחזוקה של נכסי Vmware לפי תנאי הלקוחות שלנו. זה אדיר".

"Deloitte עובדת עם מספר לקוחות ארגוניים גלובליים, אשר משתמשים ב-VMware כדי להשיג גמישות IT מוגברת, ורובם אף משתמשים באורקל כדי להעצים את היישומים הקריטיים למשימה שלהם", אומר

ג'פרי דיוויס, מנהל מסחר ראשי, עסקי אורקל, Deloitte Consulting LLP. "Oracle VMware Solution יכול לספק ללקוחות שלנו נתיב לענן, אשר מבטיח את הגמישות הדרושה לבנייה ולניהול של פתרון VMware מלא, שפועל על תשתית הענן מהדור השני של אורקל. כשותפה המובילה של OCI, Deloitte תשמח לסייע ללקוחות להאיץ את הקצב של השינוי הדיגיטלי שלהם באמצעות הפתרון החדש".

"כחברה מובילה בתחום הגיבוי והשחזור של VMware ובתחום הניהול של נתוני הענן, אנו מחויבים לתמוך בלקוחותינו במסעם לסביבה היברידית או מרובת עננים", אומר דן קוגן, סמנכ"ל שיווק מוצרים ופתרונות ב-Veeam.  "אנחנו שמחים לאפשר ללקוחותינו המשותפים להרחיב או להעביר את עומסי העבודה של VMware לענן של אורקל, וזאת באמצעות שיתוף פעולה עם אורקל והוספת התמיכה ב-Oracle Cloud VMware Solution. כעת, הלקוחות יכולים לנצל פתרון יחיד ולהשתמש בו להגנה על נתונים, שחזור, ניטור והגנה מפני תוכנות כופר עבור כל יישום ועבור כלל הנתונים בכל ענן".

"בחודש מרץ השקנו את Zerto 8.0, במטרה לספק גמישות IT בכל מקום. חלק מן האסטרטגיה הזו נוגע להעמקת שיתוף הפעולה עם ספקים מובילים של עננים ציבוריים, ואנחנו שמחים להוסיף את Oracle Cloud VMware Solution לרשימה זו", אומר גיל לבונאי, CMO וסמנכ"ל מוצר, Zerto.  "Oracle Cloud VMware Solution מספק בקרה משופרת, גמישות ושילוב בענן שנחוצים לתעשייה, ו-Zerto שמחה להיות חלק מן הפתרון הזה. הוא מאפשר ללקוחותינו ליהנות מגישה לכלל התועלות של פלטפורמת IT Resilience של Zerto, שנחשבות כמובילות בתעשייה - הגנה רציפה על נתונים, RPOs ו-RTOs איכותיים ליכולת שחזור, העברת נתונים ועוד - גם ב-Oracle Cloud".