תפריט נגישות

ייצור מתקדם: מהמכונה ועד הסמארטפון של המנכ"ל

"אני לא רואה את רצפת הייצור שלי" זהו אחד המשפטים הנפוצים ביותר בקרב גורמים רבים בתעשיית המפעלים והייצור המתקדם. על מנת לספק מענה לסוגיה זו חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, ביחד עם חברות Rockwell Automation, PTC, קבוצת מפטגון והמכון לייצור מתקדם, יערכו וובינר מקצועי, אשר יציג תכנית אופרטיבית למימוש ושילוב טכנולוגיות מתקדמות כחבילה אחת במפעל, שכוללות מימון ממשלתי. האירוע, שיתקיים ב-27.7, יכלול סדרת הרצאות קצרות וממוקדות בסגנון TED, שבסיומן יתקיים שיח פתוח עם פאנל מומחים מן התעשייה.

הוובינר מתקיים על רקע אחת הבעיות השכיחות ביותר במפעלים – צמצום הנפל והוזלת עלויות הייצור שנועדו על מנת לשמר את התחרותיות. אחד הנתיבים החשובים לשיפור התחרותיות הנו חיבור למכונות הייצור, איסוף הנתונים והצגתם על גבי מסכי המנהלים. נתונים מהימנים אלו יכולים להוות בסיס להבנה טובה יותר של הארגון בזמן אמת ויכולים לספק מידע אודות כושר הייצור, רמת הנפל ומהיכן היא מגיעה, שיפור הפריון ועוד. שאלה חשובה שיש לקחת בחשבון מכל אלו, היא שאלת הקישור בין מכונות, מפעלים, ניהול משמרות ועוד, ואת הפתרון עבורה ניתן יהיה לקבל במסגרת החבילה ההוליסטית שתוצג באירוע. כמו כן, הוובינר יעסוק בין היתר בטרנד הבא של טרנספורמציה מ-OT ל-IT, מדוע פלטפורמת האינטרנט של הדברים (IOT) טובה לארגון? האם הכרחי לשלב MES בתהליכי הייצור ועוד.

האירוע, שאליו נרשמו כבר מאות משתתפים, מיועד למנהלי מפעלים, מנהלי ייצור, מנהלי הנדסה, מנהלי שרשרת אספקה, מנהלי תפעול, מנהלי חדשנות, מנהלי מצוינות תפעולית וכל בעל תפקיד הקשור לתהליכי ייצור במפעלים.

יריב ענבר, מנהל החדשנות העסקית בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, אמר: "למרות המציאות המיוחדת שנקלענו אליה, אני ממשיך להיפגש עם מנהלי מפעלים, מנהלי ייצור ומנהלי תפעול וכמעט מכולם אני שומע את המשפט 'הבעיה אצלי – אני לא רואה את רצפת הייצור שלי'. לשם כך החלטנו לערוך את הוובינר הייעודי הזה שאמנם בראש ובראשונה מיועד לאנשי תעשיית המפעלים, אך הנושאים שיוצגו בו יעניינו את כל מי שעוסק בטכנולוגיה מתקדמת".

להרשמה לחצו כאן.

אודות חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס

חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס מייצגת בישראל חברות תוכנה בינלאומיות מובילות מזה 20 שנה, כמו גם פתרונות ישראלים מבטיחים, ומספקת שירותי שיווק, ניהול מוצר, יישום ותמיכה מלאה לפתרונות אלו.
החטיבה מספקת פתרונות תוכנה בכל עולמות התוכן של עולם ה-
IT, ביניהם: CRM, BI, APM ניטור חווית משתמש, ניהול מערכות, קוד פתוח, שליטה ובקרה, ניהול ידע, ניהול תוכן, אינטגרציה, אבטחת מידע, בדיקות, ניהול הדפסות ועוד. חטיבת מוצרי התוכנה פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם חטיבותיה השונות של מטריקס בתחומי ייעוץ, ביצוע פרוייקטים, הדרכה והטמעה. לחטיבה רשת שותפי יישום ואינטגרציה מתמחים המיישמים ומשלבים את מוצרי החטיבה בפרוייקטים מגוונים.
החטיבה הינה מרכז הידע הגדול ביותר בארץ לפתרונות בינ"ל בתחומי ה-
IT השונים ומביאה את הידע והניסיון ללקוחות בארץ בכל מגזרי השוק עם עשרות אנשי מקצוע ומומחים טכנולוגיים המספקים תמיכה, ייעוץ וליווי. לחטיבה מומחיות ייחודית בתחום ה-OEM עבור מגזר הייטק וה-ISV. החטיבה מפעילה מרכז שירות ותמיכה הפועל תחת תקן SO – 9000 הפועל 24/7 וכן שירותי תמיכה ולוקליזציה בבית הלקוח.