תפריט נגישות

מטריקס הוכתרה זו השנה ה-15 ברציפות כמובילת תחום שירותי ערך מוסף בישראל

החברה דורגה כ-Tier 1 ב-46 קטגוריות שונות

חברת המחקר STKI הציגה את סקירת שוק ה- IT הישראלי בשנת 2019 ממנה עולה כי מטריקס ניצבת זו השנה ה-15 ברציפות במקום הראשון בתחום שירותי המיחשוב והטכנולוגיה (שירותי ערך מוסף) – הקטגוריה החשובה ביותר בשוק שירותי ה- IT.

הדוח של STKI מדרג את חברות הטכנולוגיה המובילות בישראל בעשרות קטגוריות בעולם התוכנה, החומרה ושירותי הערך מוסף.

מטריקס מדורגת ראשונה בעוד מספר רב של קטגוריות צומחות ואסטרטגיות, רובן בתחום שירותי התוכנה והפרויקטים, ביניהן: ביג דאטה, הטמעת פתרונות אבטחת מידע, בינה מלאכותית (BI) ואנליטיקה, שירותי אבטחת מידע מנוהלים, פרויקטי תשתיות (אינטגרציית דאטה בענן, Middleware, SOA, BPM, ALM, בדיקות), Near Shore, ייעוץ דאטה, שירותי הטמעה ותחזוקת ענן, שירותי ענן לארגוני אנטרפרייז, הטמעה, הדרכה, פיתוח מובייל ו-Web, פרויקטי תשתיות לגסי, מדע נתונים ועוד.


שירה רז מייזנר, מנהלת השיווק של מטריקס, אמרה: "מטריקס ממשיכה לשמור על יציבות בהובלת שוק שירותי המיחשוב והטכנולוגיה בישראל, ומובילה במספר רב של קטגוריות שונות שמוכיחות את הערך הגדול שמביאה החברה למשק הישראלי, בעיקר בתחומים הנמצאים כיום במרכז תשומת הלב של מנהלים. לאורך כל השנים אנו מקפידים להישאר עם היד על הדופק ולעמוד בחזית הטכנולוגיה בזכות זיהוי מוקדם וכניסה ראשונה לתהליכים חדשניים עם הקמת פעילויות חדשות, רכישות ומיזוגים, כאשר צוות המקצוענים של החברה דואג לבצע את הבחירות הנכונות שמובילות אותנו בכל שנה לשמר את מקומנו. פעילות החברה ורסטילית מאוד ומותאמת לכל סוגי הארגונים בכל הגדלים.

אנו ניצבים כיום בתקופה, אשר כל מה שהכרנו השתנה וארגונים צריכים להפגין גמישות על מנת לצלוח את המשבר. אני גאה לספר שמטריקס מספקת פתרונות בחזית הטכנולוגיה המסייעים ללקוחותינו להתאים עצמם לעבודה מרחוק ולחיזוק ערוצי הדיגיטל בתחומים רבים, החל מאוטומציה, אבטחת מידע, ייעוץ עסקי והתאמת הארגון להנחיות משרד הבריאות ותקנות התו הסגול, ועד בניית אסטרטגיות יציאה מהמשבר ועוד. את הפתרונות העסקיים והטכנולוגיים הייעודיים הללו אנחנו מספקים לכל המגזר העסקי והציבורי בישראל,  על מנת לסייע בהתמודדות עם המשבר".

אודות מטריקס

מטריקס, חברת פתרונות הטכנולוגיה הגדולה בישראל, היא שותפה טכנולוגית ואסטרטגית באינספור פרויקטים גדולים וקטנים, המייצרת השפעה משמעותית על ליבת העשייה של לקוחותיה. החברה עוסקת בביצוע פרויקטי ייעוץ אסטרטגיים ואינטגרציה מן הגדולים במשק, בפיתוח ויישום טכנולוגיות חדשניות ויישומים ארגוניים בסביבת אינטרנט ומובייל כמו גם מערכות לגאסי, ייצוג פתרונות ומוצרי תוכנה, פתרונות תשתית מקומיים ופתרונות ענן, שירותי מיקור חוץ ואוף-שור, שירותי ביג דאטה, בדיקות תוכנה, פתרונות אבטחת סייבר, פתרונות בינה מלאכותית, פתרונות מציאות רבודה, הדרכה והטמעה. פעילותה של מטריקס מושתתת על 4 צירי פיתוח עסקי: ייעוץ אסטרטגי בתחומה הליבה של ארגונים; ניהול פרוייקטים בדגש על פרוייקטים ארוכי טווח; הקמת מיזמים חדשים במקביל למדיניות רכישות בארץ ובחו"ל וכן סינרגיה ואינטגרציה מושכלת בין היחידות העסקיות המגוונות במטריקס.

סיפורה של מטריקס, שמתפרש על פני כמעט 20 שנה ועובר דרך מיזוגים, רכישות, פרוייקטים וטכנולוגיות בכל רחבי העולם, הוא למעשה סיפורם של עובדי ועובדות מטריקס, אשר חלקם נמצאים בחברה מיום הקמתה. מטריקס מעסיקה כ-10,125 מקצועני טכנולוגיה ו-IT ובעידן שבו עובדים נודדים בין חברות, רבים מעובדי מטריקס נשארים, מפתחים קריירה ומטביעים את חותמם על החברה ופעילותה. בישראל, מטריקס מדורגת כחברה שהכי טוב לעבוד בה במגזר שירותי התוכנה זו השנה ה-9 ברציפות. כמו כן, החברה מדורגת על ידי חברות המחקר כמובילה את ענף שירותי התוכנה והטכנולוגיה בישראל למעלה מ- 13 שנים. מטריקס נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א במדד תל אביב 125. מחזור ההכנסות של מטריקס בשנת 2018 הגיע לכ- 3.17 מיליארד ₪ והרווח הנקי הגיע לכ- 144 מיליון ₪.