תפריט נגישות

27.4.20 ERP.ORG וובינר: פיתוח אפליקציה באמצעות Microsoft Power APP

 

 POWER HOUR  - פיתוח אפליקציה באמצעות Microsoft Power Apps
מרצה: רועי גלבוע, מנהל צוות פיתוח ופתרונות, חברת מתן

מועד: יום שני, ה-27.4.20 בין השעות: 11:00-12:00

בוובינר נכיר את תהליך בניית האפליקציה במסגרת של שעת לימוד מעשית שתתן לכם היכרות עם הפתרון ותאפשר לכם לעשות את הצעדים הראשונים בתחום. במהלך הוובינר נדגים מענה לצורך עסקי אמיתי, נפתח אפליקציה למן השלב הראשון, נחלוק טיפים, רעיונות ותפיסות שונות במגוון נושאים הקשורים לפלטפורמה.

וכן, כל זאת בתוך שעה, זה בהחלט אפשרי.

המרצה:

רועי גלבוע - מנהל פיתוח. צוות הפיתוח במתן מפתח פתרונות ייעודים בסביבות Office365 (Project, SharePoint וPower Platform) התומכים באופן הנכון ביותר בתהליכים העסקיים בארגון, ונותנים מענה ללקוחות בשלל ארגונים.

חברת מתן מתמחה בייעוץ בעולם ניהול הפרויקטים, שותפת PPM GOLD של מייקרוסופט כבר 17 שנים וחברה ב PAC (Project Advisory Council) – קבוצה מומחים מכל העולם העובדת יחד עם צוותי השיווק וההנדסה של מייקרוסופט בתחום ה PPM. 

מהלך ה-Webinar

  • רקע קצר – הכרת סביבת ה- Power Platform
  • בניית אפליקציה – שלב אחרי שלב מלווה בהסברים
  • המלצות ומענה לשאלות 

הסדנה הינה סדנה מעשית. מומלץ כי למשתתף תהיה גישה למחשב עם ההנחיות הבאות, לפי ההנחיות הבאות:

  • הרשאת עריכה לרשימת SharePoint
  • רישוי PowerApps (Microsoft Power Apps Plan 2 Trial או Power Apps and Logic Flows) 

אודות Microsoft Power Apps

ה- PowerApps של מייקרוסופט, הינו פתרון ייחודי המאפשר לבנות אפליקציות ללא כתיבת קוד. האפליקציה, מותאמת למכשירים הניידים, ויכולה לתת מענה לצרכים עסקיים שונים; דיווחי עובדים, איסוף מידע, ניהול תהליך ועוד. האפשרויות רבות ומגוונות.

שימוש ב PowerApps מאפשר לתת מענה ייחודי הן לצוותים המבצעים את העבודה בעזרת עיצוב טפסים, ומסכים לקליטה והצגה של מידע והן לצוות הניהולי, בעזרת ניתוח הנתונים הנאספים באפליקציה. וכל זאת תוך יצירת חווית משתמש קלילה ונוחה. 

  • לאחר הוובינר נשאר עם המשתתפים לשאלות ותשובות.
  • ההשתתפות מזכה בשעת יעוץ פרטנית נוספת ללא תשלום; נעזור לכם לחשוב על אופן המימוש של התהליך העסקי שמעניין אתכם, נוכל להמליץ על כיווני פעולה ולשתף מניסיוננו הרב בתחום.

למסמך מפורט והרשמה >>