תפריט נגישות

פרודוור יוצאת בסידרה של וובינרים לתמיכה בהמשכיות עסקית בתקופת מגיפת הקורונה

חברת פרודוור (Prodware)  יוצאת בסידרה של וובינרים לחברות וארגונים, במטרה לתמוך בהמשכיות העסקית של פעילותם בתקופת מגיפת הקורונה, וכדי להתכונן לצמיחה מהירה לאחר תום המגיפה.

המפגש הראשון יתקיים ביום שלישי, 24.3.20 בשעה 11:00 בנושא עבודה אפקטיבית מרחוק באמצעות שימוש ב-Microsoft Teams. הוובינר יועבר ע"י ניב הס, מוביל תחום Microsoft Teams בפרודוור ישראל.

הוובינר יעסוק בין השאר בנושאים הבאים:

  • הקמת והגדרת סביבת Microsoft Teams
  • טיפים לניהול פגישות והדרכות באופן אפקטיבי
  • תכונות למשתמשים מתקדמים

"בחרנו בנושא זה משום שחברת מיקרוסופט הודיעה כי Microsoft Teams יוצע למשתמשים חינם לתקופה של חצי שנה ומצאנו כי זוהי הזדמנות לסייע להמשכיות העסקית ולחבר צוותי עבודה הנאלצים, עקב המצב, לעבוד בביתם" אמר גולן בר אור, שותף וסמנכ"ל השיווק של פרודוור ישראל. בר אור ציין כי הוובינרים הבאים יעסקו בנושאי Microsoft Power Platform, Microsoft Power BI ונושאים נוספים.

"נגיף הקורונה משפיע על החיים בישראל הן במישור האישי והן בפעילות העסקית" אמר יוסי חיימוב, מנכ"ל פרודוור ישראל. "המגבלות שאנו מטילים על עצמנו מחייבות אותנו להתאים מחדש את סדרי העדיפויות ואת דרכי העבודה. אנו בפרודוור מאמינים שגם במצבים מורכבים ניתן להפיק ערך ולכן התמקדנו בהקניית ידע נוסף לחברות וארגונים בישראל ובתמיכה בהמשכיות עסקית".

ניתן להירשם לוובינר בקישור שלהלן:
https://www.eventbrite.com/e/microsoft-teams-tickets-100416412192?aff=Facebook

אודות פרודוור ישראל

פרודוור ישראל היא זרוע הפעילות הישראלית של קבוצת Prodware העולמית, שהוקמה ב-1989 ע"י איש העסקים היהודי-צרפתי פיליפ בואזיז ומפתחת, מיישמת ומאחסנת פתרונות IT לעסקים כשותפת זהב של מיקרוסופט ושחקנית מרכזית בענף ה-IT העולמי. פרודוור הינה מומחית לפתרונות ה-CRM וה-ERP של מיקרוסופט. פרודוור ישראל, שהוקמה ב-2008, היא שותף Microsoft Dynamics  הגדול ביותר בשוק הישראלי, ומעסיקה מעל ל-150 מומחי IT בתחומי ה-ERP, ה-CRM, פיתוח אפליקציות מובייל, .Net, הדרכה, תשתיות ואבטחת מידע. פרטים נוספים ניתן למצוא באתר פרודוור ישראל www.prodware.co.il