תפריט נגישות

SAP ישראל: היקף הפעילות עם השותפים זינק בכ- 300% ב- 2019

מנכ"לית החברה, סתוית נבון: נמשיך לשמור על שביעות רצון גבוהה בקרב הלקוחות גם ב -2020

ענקית התוכנה SAP רשמה שנה מוצלחת במיוחד בישראל. באירוע ה- PKOM: כנס השותפים השנתי של החברה, חשפה המנכ"לית סתוית נבון בפני שותפיה העסקיים של SAP ישראל, את הגידול בהיקפי הפעילות של החברה בשנה החולפת, במהלכה בחרו בפתרונות השונים של SAP, מאות לקוחות ביניהן כמה מהחברות הגדולות במשק. ״סה"כ גדלנו בכ- 300% לעומת 2018 בפעילות המבוצעת עם השותפים העסקיים אשר מוכרים ומטמיעים את הפתרונות שלנו. נמשיך לשמור על שביעות רצון גבוהה בקרב לקוחותינו גם ב-2020".

אחד הגידולים המרשימים נרשם בתחום טכנולוגיות הענן עם זינוק של 70% בהיקפי הפעילות. "תחום הענן הוא דינמי ותלוי בשביעות הרצון של הלקוחות, נמשיך להשקיע בחוויית לקוח טובה״, הוסיפה נבון. 

SAP ישראל רשמה במהלך 2019 מספר זכיות משמעותיות במכרזים גדולים ליישום S/4HANA SAP, פתרון ה- ERP החדשני של SAP. את הפרויקטים יובילו שותפיה העסקיים, ביניהם, נס טכנולוגיות, אקסנצ'ר, ו-DXC.  

בשנה החולפת גדלה משמעותית גם מצבת השותפים העסקיים של SAP בישראל המונה כיום כ- 40 שותפים. רשימת המצטרפים כוללת את החברות Convista ישראל, גלוביקון, BProQualIT, סינריון ו-Quantum Vision.

שרון בן ארי, Director of Alliances & Partners ב- SAP ישראל מסכמת:אנו שמחים וגאים להוקיר את אקוסיסטם השותפים המתרחב שלנו. כל שותף מהווה מכפיל כוח משמעותי לפעילות העסקית ומסייע ל- SAP להוביל חדשנות בקרב מאות ארגונים בישראל. 


בתמונה: מימין לשמאל: שרון בן ארי, מנהלת שותפים עסקיים ב-  SAP ישראל; נועם קפלן, מנהל מגזר ציבורי בחטיבת ה- חטיבת SAP בנס טכנולוגיות: סתוית נבון, מנכ״לית SAP Israel: רפי הופמן, סמנכ״ל ומנהל חטיבת ה- SAP, בנס טכנולוגיות. קרדיט תמונה: מתן תמרקין