תפריט נגישות

CISO VIP Forum יעניק פרסים למנהלי אבטחת המידע המצטיינים לשנת 2019

חברת אינטגריטי תוכנה מבית מטריקס וחברת הסייבר סיטאדל יערכו מחר (שלישי) את טקס  ה-CISO המצטיין לשנת 2019 בישראל במתחם "דופלקס" בהרצליה.

CISO VIP Forum, הוא הפורום המקצועי המוביל של מנהלי אבטחת מידע בישראל, אשר הוקם על ידי חברת אינטגריטי תוכנה וחברת סיטאדל ומתקיים זו השנה השמינית ברציפות. בפורום חברים כ-200 מנהלי וסמנכ"לי אבטחת מידע וסייבר מארגונים שונים והוא נפגש אחת לרבעון על מנת לייצר העשרת ידע מקצועי, שיתוף ונטוורקינג בין חברי הפורום.

מעבר להכרזת הזוכים וחלוקת הפרסים, יוצגו בכנס פעילויות מעניינות בתחום אבטחת המידע בעשור האחרון ותפיסת העולם של ניהול תחום הסייבר, על ידי נציגים מהארגונים הזוכים. כמו כן, ידברו מנהלי הפורום, מוטי קארו מנכ"ל סיטאדל וארז גולדשטיין מנכ"ל אינטגריטי תוכנה, גדי דוידיאן – סמנכ"ל בכיר מחשוב וטכנולוגיה בבנק יהב ואלון קורן מחברת צ'קפויינט.

במהלך האירוע תועבר גם הרצאה מעוררת השראה על ידי סרן זיו שילון, אשר יתאר את סיפור חייו המרתק לאחר שנפצע בפעילות מבצעית ברצועת עזה בשנת 2012.

הפרס הראשון בתחרות הוא נסיעה לכנס Black Hat בלאס וגאס, הכוללת טיסה, שהיה במלון וכניסה לכנס, מתנת חברת צ'קפוינט, שפרסה חסותה על האירוע.