תפריט נגישות

מידעטק הטמיעה מערכת ERP בצמח המרמן בפרויקט שהיקפו מעל ל-1.5 מיליון ש"ח

מידעטק מבית מטריקס הטמיעה מערכת ERP Priority בחברת הנדל"ן צמח המרמן. הפרויקט ארך כשנה ושווי נאמד בלמעלה מ-1.5 מיליון ש"ח. המערכת משרתת למעלה מ-70 משתמשים.

חברת הנדל"ן ביקשה להשיג פתרון הוליסטי מאוחד לכל תחומי הניהול שבה היא פועלת, על מנת לספק לכלל העובדים שפה אחידה ולייצר שגרת פעילות נטולת ניירת. בשל כך בחרה החברה במידעטק על מנת להעביר את כל מערכות הניהול של צמח המרמן למערכת ה-Priority  בשילוב פתרון ייחודי של מידעטק לענף הבניה, התשתיות והנדל"ן המניב.

הטמעת המערכת אפשרה לצמח המרמן להשיג התייעלות ארגונית וקיצור תהליכי עבודה. אם בעבר נאלצו העובדים להזין את אותם נתונים למערכות שונות, או להזין נתונים מסוימים במערכת אחת ולקבל את התוצאות במערכת נפרדת, הרי שכיום המערכת מאפשרת למשתמשים להזין את הנתונים פעם אחת בלבד במערכת אחת, כאשר המידע מסונכרן באופן אוטומטי עם שאר מערכות הארגון. מערכת ה-Priority שהוטמעה כללה פתרונות של מודולים יחודיים שפיתחה מידעטק, המאפשרים עבודה בסינרגיה מלאה עם מערכות צמח המרמן. המערכת משרתת מגוון של תחומי עבודה בחברה ובינהם כספים, רכש, מלאי, ניהול פרויקטים, בקרה תקציבית פרויקטאלית, ניהול קבלנים, שינויי דיירים, משכנת, נכסים מניבים, שירות, בדק ועוד.

באמצעות הפרויקט עברה צמח המרמן לניהול ספרים דיגיטלי Paperless ולעבודה נגישה מכל מקום על ידי טאבלטים ואמצעים ניידים בשטח. בין התועלות שהביאה המערכת אפשר למצוא בקרה על תשלומים כפולים ואמצעי בקרה נוספים, שאף הביאו לחסכון כספי בפועל לחברה ולמניעת טעויות בעבודה ידנית שבוצעה עד כה.

הפרויקט הינו פרויקט מתגלגל ומאז שהסתיים ממשיכות החברות להוסיף עוד חידושים על מנת לשפר את הפעילות הארגונית. כך למשל בזכות הפרויקט לאחרונה התווסף לשירות הלקוחות של צמח המרמן השימוש בטאבלטים, המאפשר לקבל קריאות שירות בשלב הבדק ולטפל בהן ישירות בבית הדיירים, כולל ביצוע צילומים והחתמה של הדיירים. פיצ'ר נוסף שהטמיעה מידעטק לאחרונה במערכת הוא מודול  שפותח על ידה לניהול בקרות תקציביות יזמיות הכולל בחינה של עמידה ביעדים וסטטוס הפרויקט, עדכונים לגבי המשימות שנותרו וקבלת מידע המאפשר לנהל נכון יותר את ההתנהלות הפיננסית בכל פרויקט. בנוסף, בימים אילו מיושם אתר אינטרנט הכולל מידע רלוונטי עבור הדיירים בפרויקטים של צמח המרמן. 

דוד אמור, סמנכ"ל כספים בצמח המרמן, אמר: "זיהינו במערכת Priority פוטנציאל רב לאחר שהוכיחה מהירות, יכולת 'וובית' וביסוס על טכנולוגיה מתקדמת ביחד עם פתרונות שפיתחה מידעטק לענף שלנו, המשולבים במערכת Priority באינטגרטיביות מלאה. זאת, לצד המלצות שקיבלנו לגבי מידעטק מרבים בתעשייה, שהובילו אותנו לבחור בהטמעת המערכת באמצעות אנשי המקצוע המיומנים של מידעטק. הפרויקט כלל אתגר של מעבר ממספר מערכות למערכת אחת אחידה, אך היתרונות שאנו חווים היום מוכיחים כי המאמץ היה חיוני ובהחלט השתלם".

חנה שראל, מנכ"לית מידעטק, אמרה:" מידעטק הביאה עימה לצמח המרמן נסיון רב שצברה ביישום מערכת Priority בענף הקבלנות, התשתיות והנדל"ן המניב. הנסיון של מידעטק כולל מודולים יחודיים שפותחו על ידה לתחום ואשר הולכים ומתרחבים ביחד עם הפרויקטים הרבים והנסיון שמידעטק ממשיכה לצבור בתחום. הפרויקט המורכב בצמח המרמן כלל חשיבה מעמיקה, תכנון יסודי של ייעול ושיפור תהליכי העבודה בחברה, אופן יישומם במערכת וביצוע קפדני שהותאם במיוחד למערכות הפעילות של צמח המרמן. אנו שמחים שהצלחנו לסייע לחברה להשיג התייעלות ארגונית ותפעולית בדרך לביסוס מעמדה כחברה מובילה בתחום הנדל"ן. בימים אילו אנו ממשיכים ביחד עם הלקוח ליישם פתרונות נוספים שיאפשרו לצמח המרמן לשמור על יתרונה התחרותי בתחומה". 
(קרדיט תמונה: עמרי מירון)

אודות מידעטק

מידעטק, שנרכשה על ידי מטריקס בשנת 2019, הוקמה ב-1993 ומאז מתמחה ביישום מערכת ה-ERP Priority ובפיתוח פתרונות נוספים בסביבת היישום של Priority.

השירותים הניתנים על ידי מידעטק הינם אפיון תהליכים עסקיים וגיבוש פתרון מתאים, תוך עמידה בלו"ז ובתקציב הלקוח, פיתוח התאמות ייחודיות ללקוח, הסבת נתונים ממערכות קודמות, יצירת ממשקים למערכות משיקות כולל מערכות בקרה וזמן אמת, הכשרת משתמשים והעברת ידע ללקוח וכן מתן תמיכה באמצעות
Help Desk.

מידעטק מאפשרת ללקוחותיה לקבל פתרון הוליסטי ביישום מערכת ה-
Priority תוך לקיחת אחריות כוללת ומתן שירותים נילווים כגון DBA ,System ואירוח של מערכת ה-Priority בענן. מידעטק הינה החברה הגדולה ביותר המיישמת מערכת Priority והינה שותף זהב היחיד של חברת Priority Software. כחלק מהניסיון שצברה ביישום ה-Priority בקרב כ-1,000 לקוחות, פיתחה מידעטק מודולים נוספים המשולבים במערכת ה-Priority באינטגרטיביות מלאה אשר נשמרים בשדרוג המערכת, וכן פתרונות משלימים דוגמת אפליקציות ואתריWEB  על גבי מערכת ה-Priority.