תפריט נגישות

מטריקס DevOps תייצג את Jira Align בישראל

מטריקס DevOps, המתמחה בתחום ה-DevOps וה-ALM, נבחרה לאחרונה לייצג את פעילות Jira Align בישראל ותשווק לראשונה את פתרון החברה בארץ. בימים אלו כבר מתקיימים מספר תהליכי מכירה ראשוניים של פתרון Jira Align בישראל.

חברת Jira Align (לשעבר Agile Craft) נרכשה לאחרונה על ידי חברת אטלסיין (Atlassian) האוסטרלית, עבורה מהווה מטריקס DevOps השותפה הגדולה ביותר בישראל. הפתרון הינו כלי לניהול של תהליכי עבודה אג'יליים, כמו ניהול פרויקטים, שיטות עבודה, ניהול תקציב, שיטות פיתוח ועוד. הכלי מאפשר שקיפות ומספק תמונות מצב אחידה וברורה עבור כל צוותי הפיתוח בזמן אמת. באמצעותו ניתן לייעל השקעות אסטרטגיות, לספק ערך רב ללקוח ולהשיג תוצאות עסקיות מהימנות במהירות. מדובר בפתרון המיועד לארגוני אנטרפרייז המונים למעלה מ-200 מפתחים ומנהלים.

ישנן מגוון שיטות אג'יליות לעבוד עם פתרון Jira Align, אך בכדי להפיק ממנו את המיטב, ארגונים שבוחרים בפתרון צריכים לפעול במסגרתו על פי מתודולוגיית SAFe - שיטת עבודה לניהול התקדמות צוותים. כחלק מהטמעת הפתרון בארגונים השונים בישראל, מטריקס DevOps תהיה אמונה גם על הטמעת מתודולוגיה זו כדי להבטיח את הביצועים הטובים ביותר שמסוגל לספק הפתרון.

במסגרת חדירת הפתרון לשווקים שונים באירופה נבחרו מספר מדינות בהם משווק המוצר, וביניהן ישראל. מטריקס DevOps נבחרה לייצג את Jira Align בארץ לאחר שהוכיחה ניסיון רב במכירה, רישוי וניהול של פתרונות אג'יליים, ובכללם פתרונות Atlassian. הבחירה במטריקס DevOps תאפשר בעתיד לחברה לשווק את הפתרון גם במדינות נוספות באירופה, ולמעשה למנף את ייצוג Jira Align גם אל מחוץ לגבולות ישראל.

אורן קרוג, מנהל פעילות מטריקס DevOps, אמר: "אנחנו שמחים על האמון שממשיכה לתת בנו חברת Atlassian ועל שיתוף הפעולה הפורה בינינו, שכתוצאה ישירה מכך הביא לבחירה בנו כנציגים הבלעדיים של Jira Align בישראל. מדובר בכלי עשיר וחכם במיוחד שכל ארגון גדול שמחפש להיות אג'ילי חייב להטמיע בתהליכי העבודה שלו. מיצוי הפוטנציאל המיטבי של כלי זה יכול להתבצע אך ורק בארגוני אנטפרייז ולשם אנחנו מייעדים אותו. אנו בטוחים כי שיתוף הפעולה עם Jira Align יביא את המומחים שלנו ליישם את הפתרונות הללו בהצלחה בישראל וגם מחוצה לה". 

אודות מטריקס DevOps

מטריקס DevOps מבית מטריקס, מתמחה בתחום ה- DevOps וה-ALM ומספקת כלים, יעוץ ואינטגרציה לתהליכי פיתוח מקצה לקצה, עבור ארגונים המפתחים מוצרי תוכנה ומערכות. בין לקוחותיה נמנות חברות כמו אקס-ליבריס, StartApp, Playtika, ורינט, תע״א, חיל האוויר, אלביט,  נייס ועוד.