תפריט נגישות

ה-offshore מחזק את התעשייה הישראלית

מטריקס גלובל, חטיבת שירותי ה- offshore של מטריקס, ערכה לאחרונה אירוע לכ-50 בכירים מעשרות חברות וארגונים בתעשיית ההייטק. המפגש, שעסק בתכנים מקצועיים ועסקיים בעולמות ה-offshore, נערך במשרדי החברה בהרצליה ובמהלכו נהנו האורחים מהרצאות של מומחי עולמות שירותי ה-offshore בארץ ובעולם.

את האירוע פתח זיו מנדל – מנכ"ל מטריקס גלובל וג'ון ברייס, שבירך את הנוכחים והסביר את היתרון התחרותי שמאפשר שילוב שירותי offshore להצלחת כל ארגון ולהתפתחותו בעולם ובעיקר בישראל. לפיו, "חברות וסטארט אפים ישראליים בכל הגדלים, אשר השכילו לנצל את יתרונות ה-offshore הצליחו למנף את הפעילות שלהם בארץ ובעולם, תוך שהם מציגים צמיחה כלכלית ועסקית, יתרון תחרותי על פני המתחרים בשוק, ומייצרים מקומות תעסוקה רבים בפעילות הקיימת בישראל".

עוד נכחו באירוע – שרית כהן – מנהלת מתודולוגיה ראשית במטריקס DevOps, שהסבירה את ההבדלים בין המתודולוגיות החמות היום בניהול תהליך הפיתוח, מה הייחודיות של כל אחת וכיצד ניתן להתאים את המתודולוגיה הנכונה לצרכי הארגון, אוהד ברנוי – סגן נשיא לתחום Customer Success, ב-Kryon הסביר כיצד ניתן למקסם את חווית הלקוח באמצעות אוטומציה רובוטית (RPA) במודל של offshore, ירון שושני – מנהל טכנולוגיות ראשי ב-ezbob, שיתף כיצד הצליחה ezbob לבנות צוות פיתוח אידיאלי במודל Offshore ואורן אסייג – מנהל טכנולוגיות ראשי במטריקס גלובל - תלפיות, שהציג את הדרך הבטוחה והיעילה ביותר לחבר אפליקציות ומוצרים לעולמות למידת המכונה.

 

בתמונה: זיו מנדל, מנכ"ל מטריקס גלובל, מקבל את פני המשתתפים באירוע.
קרדיט: יח"צ

בתמונה: אורן אסייג, מנהל טכנולוגיות ראשי במטריקס גלובל – תלפיות, ושרית כהן, מנהלת מתודולוגיה ראשית במטריקס DevOps .קרדיט: יח"צ

אודות מטריקס גלובל
מטריקס גלובל, זרוע שירותי ה-Offshore של מטריקס, מספקת ללקוחות ישראליים ובינלאומיים שירותי Offshore מקצועיים ואיכותיים בעזרת צוותים במזרח אירופה למגוון פתרונות תוכנה : פיתוח תוכנה, בדיקות תוכנה ידניות ואוטומטיות, תמיכה טכנית ויישומית ועוד ביחס עלות/תועלת גבוה.

לחברה מגוון לקוחות הייטק, סטארטאפים וארגוני IT עם התמחות בפיתוח בצד ה-client (web, mobile, digital), desktop applications ואוטומציה (Selenium).