תפריט נגישות

הכשרת עובדים באמצעות מציאות רבודה

חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס ערכה לאחרונה סדנה תעשייתית ראשונה מסוגה בישראל למציאות רבודה באמצעות פתרון Vuforia Expert Capture של חברת PTC, אותה מייצגת החטיבה בישראל. בסדנה, שהתקיימה במשרדי החברה בהרצליה, השתתפו כ-30 לקוחות אנטרפרייז מארגונים מובילים וביניהם: אדמה, אינטל, HP, נטפים, צה"ל, רפאל, תע"א ועוד.

את הסדנה הנחה אלכס קיסר- מהנדס מציאות רבודה בכיר מ-PTC בשיקגו, ארה"ב, שהגיע במיוחד לארץ על מנת להשיק את המוצר לראשונה בישראל. במהלך הסדנה קיבלו המשתתפים הצגה חיה לאופן שבו ניתן להקליט ולתעד תרחיש ווירטואלי לטיפול בתקלות שלב אחר שלב, שבאמצעותו ניתן להכשיר עובדים ולתפעל מכונות מורכבות. הדבר מתאפשר כאשר העובדים עושים שימוש בתרחיש המתועד באמצעות משקפי מציאות רבודה, טאבלט או סמארטפון, ללא הצורך בליווי נוסף של איש המקצוע לידם. פתרון ה-Vuforia Expert Capture הנו פיתוח ראשון מסוגו בעולם המאפשר לארגונים לבנות פרוצדורות ונהלים באמצעות מציאות רבודה, לשמר ולתעד ידע של עובדים פורשים ולתמוך בתהליכי הייצור, התפעול וההדרכה של הארגון, כאשר כל זאת מתבצע בתהליך קצר ויעיל במשך מספר שעות בלבד.

יריב ענבר, מנהל חדשנות עסקית במטריקס: " Vuforia Expert Capture הנו מוצר שעומד לשנות את פני שוק התעשייה בישראל. אם עד עתה היו נדרשים שבועות ואף חודשים לבניית חוויית מציאות מדומה, הרי שמעתה הזמן קוצר למספר שעות עד מספר ימים במקסימום. בעקבות הסדנה המוצלחת כבר התקבלו בקשות לביצוע בדיקת התכנות במספר רב של חברות מובילות".

לסרטון ההדגמה שבוצעה בסדנה ניתן ללחוץ כאן.

בתמונה: אלכס קיסר- מהנדס מציאות רבודה בכיר ב-PTC.

קרדיט: הדר צדקה חזן.

אודות חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס

חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס מייצגת בישראל חברות תוכנה בינלאומיות מובילות מזה 20 שנה, כמו גם פתרונות ישראלים מבטיחים, ומספקת שירותי שיווק, ניהול מוצר, יישום ותמיכה מלאה לפתרונות אלו.
החטיבה מספקת פתרונות תוכנה בכל עולמות התוכן של עולם ה-
IT, ביניהם: CRM, BI, APM ניטור חווית משתמש, ניהול מערכות, קוד פתוח, שליטה ובקרה, ניהול ידע, ניהול תוכן, אינטגרציה, אבטחת מידע, בדיקות, ניהול הדפסות ועוד. חטיבת מוצרי התוכנה פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם חטיבותיה השונות של מטריקס בתחומי ייעוץ, ביצוע פרוייקטים, הדרכה והטמעה. לחטיבה רשת שותפי יישום ואינטגרציה מתמחים המיישמים ומשלבים את מוצרי החטיבה בפרוייקטים מגוונים.
החטיבה הינה מרכז הידע הגדול ביותר בארץ לפתרונות בינ"ל בתחומי ה-
IT השונים ומביאה את הידע והניסיון ללקוחות בארץ בכל מגזרי השוק עם עשרות אנשי מקצוע ומומחים טכנולוגיים המספקים תמיכה, ייעוץ וליווי. לחטיבה מומחיות ייחודית בתחום ה-OEM עבור מגזר הייטק וה-ISV. החטיבה מפעילה מרכז שירות ותמיכה הפועל תחת תקן SO – 9000 הפועל 24/7 וכן שירותי תמיכה ולוקליזציה בבית הלקוח.