תפריט נגישות

SAP מקדמת חווית משתמש בשיתוף Quantum Vision

ענקית התוכנה, SAP ישראל, הודיעה לאחרונה על חתימת הסכם שותפות עם חברת Quantum Vision (Q.V), חברת ייעוץ המתמחה בפתרונות חוויית משתמש ( UI / UX ) למוצרי SAP.  Q.V עוסקת בפישוט וייעול תהליכים במוצרי הדגל של SAP ללקוחות Enterprise באמצעות SAP Fiori, פתרון חווית המשתמש של SAP, וכן מפתחת ומטמיעה אפליקציות ייעודיות ללקוחות החברה.

שיתוף הפעולה עתיד לשפר את חווית המשתמש של לקוחות SAP לאורך כל הפורטפוליו של החברה ובכל הפלטפורמות והכלים החדשים ש- SAP מספקת ללקוחותיה, לפשט וליעל תהליכים, ולספק כלים ידידותיים ונגישים למשתמשים שונים תוך כדי שמירה על רמת אבטחה מיטבית.

בין השירותים ש-Q.V  מספקת ללקוחות SAP ניתן למצוא פיתוח והטמעת אפליקציות מובייל, בניית פורטלים מותאמים לארגונים שונים ולבעלי תפקידים מגוונים בתוך הארגון, כלים לאישורי רכש ועוד. לאחרונה החברה השלימה בהצלחה מספר פרויקטים משמעותיים בתחום העסקי, בתחום הספנות, בתחום ההובלה, בתחום הבניה וכן פרויקטים בגופים גדולים כגון אמדוקס, צים, חברת החשמל, IBM, YES, רשות האוכלוסין ועוד.

רונן ארגוב, מנכ"ל Quantum Vision מסר: "אני שמח מאוד לבשר שאנו מרחיבים את שיתוף הפעולה עם SAP וזאת לאחר מגוון פרויקטים שעשינו ללקוחות SAP שהסתיימו בהצלחה גדולה. אנחנו מצפים לעבוד יחדיו בפרויקטים חדשים רבים, לתת ערך מוסף ללקוחות החברה ולסייע להם למצות את הפוטנציאל של פתרונות SAP בארגון".

שרון בן-ארי, מנהלת השותפים של SAP ישראל מסרה: SAP" העולמית משקיעה רבות בתחום חווית המשתמש ורואה בה יתרון תחרותי מרכזי. אנו מברכים על הצטרפותה של חברתQ.V  לקהילת השותפים המתרחבת של SAP ישראל. שיתוף פעולה זה מחזק את יכולותינו להמשיך ולספק חווית לקוח מתקדמת ולשמור על רמת שביעות רצון גבוהה בקרב כלל הלקוחות והמשתמשים של פתרונות SAP".

_____________________________

אודות Quantum Vision

קוואנטום ויז'ן הוקמה ב-2009 על ידי רונן ארגוב. החברה מתמחה ב- SAP UX ובשיפור חווית המשתמש של לקוחות SAP באמצעות כלים של SAP, מתוך גישה ששמה את החוויה במרכז ומוצאת פתרונות ייעודיים שעונים על צרכים שונים לרוחב הארגון. החברה עובדת בצמוד ללקוחות SAP ומסייעת להם בבניית גישה מבוססת עיצוב ואסטרטגיית UX ארגונית מותאמת אישית. בנוסף לכך, החברה תרה באופן עקבי ואקטיבי אחר הזדמנויות ואפשרויות לשיפור חווית המשתמש של הלקוח ומספקת הדרכה לכל הצוות בהתאם לפתרונות שנרכשו, זאת על מנת למצות את הפוטנציאל של פתרונות SAP בארגון. למידע נוסף: www.qnvision.com 

אודות SAP

SAP היא מובילה עולמית בפיתוח ויישום יישומים ארגוניים. החברה מסייעת לארגונים בכל סדר גודל ובכל ענף ועיסוק להתנהל טוב יותר. SAP מעצימה ארגונים ואנשים על מנת לעבוד יחד טוב יותר ויעיל יותר ולקבל החלטות טובות יותר באמצעות כלי Back Office, כלים לניהול החלטות בחדר ישיבות, ניהול מפעלים, ניהול מרכזים לוגיסטיים ועד חנויות. היישומים והשירותים של SAP משמשים כ- 320,000 עסקים ולקוחות על מנת לעבוד ברווחיות, להתחדש ללא הרף ולצמוח בהתמדה. SAP היא ספקית היישומים העסקיים הגדולה בישראל. ל- SAP 3,400 לקוחות גדולים ועד קטנים בישראל ולמעלה מ- 220,000 משתמשים. בין לקוחות SAP בישראל נמנים: ממשלת ישראל, צה"ל, רוב החברות הגדולות במשק, ומאות רבות של ארגונים אחרים.
למידע נוסף בקר באתר החברה: www.sap.com/israel