תפריט נגישות

מגה פרויקט לאומי שאיחד יותר מ-200 אנשי מקצוע לחגיגות השנה החדשה

עובדי בנק ישראל, עובדי מטריקס ושותפי החברות הרימו כוסית לרגל השנה החדשה, באירוע הוקרה עבור כ-200 אנשי מקצוע אשר לקחו חלק בפרויקט הקמת המערך הלאומי לשיתוף נתוני האשראי של בנק ישראל. האירוע שנערך בנוכחותם של חזי כאלו, מנכ"ל בנק ישראל, ומוטי גוטמן, מנכ"ל מטריקס, התקיים בשבוע שעבר על גג בניין מטריקס בהרצליה פיתוח.

הקמת המערך הלאומי לשיתוף נתוני האשראי של ישראל הוקם לאחרונה על ידי מטריקס במועד, כאשר קיימת אופציה בהסכם עם הבנק גם לתפעל ולתחזק את המאגר ב-15 השנים הבאות. מדובר באחד מפרויקטי המחשוב הגדולים בישראל שהיקפו הכספי נאמד בלמעלה מ-130 מיליון ₪. הוא בוצע בהתאם לדרישות קפדניות של רגולציה ואבטחת מידע ותוך עמידה מדויקת בלוחות הזמנים – 18 חודשים בדיוק מיום תחילת הפרויקט.

חזי כאלו, מנכ"ל בנק ישראל, אמר במעמד האירוע: "הוצאנו לפועל פרויקט לאומי יוצא דופן וראשון מסוגו במדינה. מערכת נתוני האשראי היא בעלת חשיבות אסטרטגית לכלכלה, ביכולתה להגביר את התחרות, להוזיל עלויות, להעצים את הלקוח ולייצר שינויים מהותיים רבים שכל כך חיוניים להתפתחות המשק. זכינו לעבוד עם שותפים מקצועיים וספק איכותי כמו חברת מטריקס, שעמדה ביעדים וההתחייבויות וסיפקה לפרויקט זה את מיטב אנשיה. הפרויקט נוהל כמו 'מבצע צבאי', תוך עמידה בלוחות זמנים קפדניים ושילוב מוטיבים של הגנת לקוח, הגנת פרטיות והגנת סייבר, שהיו מרכיבים מאוד מרכזיים במהלך הפרויקט. כל זאת קרה בזכות כל אחת ואחד מכם ועל כך מגיע לכם את כל ההערכה והתודה. נכונו לנו עוד אתגרים גדולים ואני רוצה לאחל לכולם הרבה בהצלחה ושנה טובה".

מוטי גוטמן, מנכ"ל מטריקס אמר, כי "פרויקטים מטבעם מייצרים מערכת התקשרות ארוכה בין מי שמזמין את הפרויקט לאלו שמבצעים אותו, הכרוכה באתגרים רבים. הפרויקט הזה הוא דוגמא פנטסטית למערכת יחסים מופלאה בין לקוח וספק. האירוע היום מאפשר לנו לראות כמה גדול היה הצוות שעסק בפרויקט הזה ואני רוצה להגיד תודה רבה לכל אלו שעסקו במלאכה. כולנו יכולים לתכנן מערכות שונות, טובות ככל שיהיו, אבל מה שגורם לזה לקרות זה אנשים, והאנשים שהיו בפרויקט הזה הם אנשים מופלאים. שאפו לכולם. מדובר בפרויקט שניתן להגדיר אותו כהצלחה גדולה. אין הרבה דוגמאות לפרויקט בסדר גודל כזה, בהיקף כזה ובוודאי חובק חברה כפי שהיה הפרויקט הזה. שתהיה לנו שנה טובה מלאה בפרויקטים מוצלחים בדיוק כמו זה".

בתמונה:  מימין לשמאל : עירון זדה - מנהל הפרוייקט מטעם מטריקס, צורי תמם - הממונה על שיתוף נתוני אשראי בבנק ישראל, מוטי גוטמן – מנכ"ל מטריקס, ליאורה הרץ - VP מכירות במטריקס ודליה רובינסון - סמנכ"ל ומנהלת חטיבת פתרונות פיננסיים וטכנולוגיות במטריקס.קרדיט: אלי מנדלבאום

בתמונה: ( מימין לשמאל ) טימור אחמרוב, לב גנטמן וערן מעוז - מטריקס. קרדיט: אלי מנדלבאום

בתמונה: ( מימין לשמאל )  ירון נתיב, רן יצחקי  ,אריאלה טל, סיוון מוס   וניר אברהמי. קרדיט: אלי מנדלבאום