תפריט נגישות

בצפון, בדרום ובמרכז מדברים על מהפכת ה-IoT

ענקית הטכנולוגיות מטריקס, יוצאת למסע RoadShow נרחב חוצה ישראל, עם סבב כנסים בנושא מהפיכת האינטרנט של הדברים (IOT) והשינויים הנרחבים שהיא מביאה איתה לעולם. החברה תקיים שלושה אירועים: בצפון בגן התעשייה נצרת (10.9), בדרום - בגן התעשיה עומר (11.9) ובתל אביב ב- impact labs (12.9). האורחים ייהנו מהרצאות מרחיבות אופקים, תערוכות, סיורים ומסלולי דיון ייעודים.

IoT, ML, AR, AI אינם עוד "באז-וורדס" אלא מציאות. זוהי דרכו של הארגון לבצע את משימותיו בצורה קלה ויעילה יותר וזו דרכה של התעשייה לשפר את המצויינות התפעולית שלה. על רקע הדברים הללו ומתוקף היותה חברה המציעה מגוון פתרונות חדשניים בתחומי ה-IoT, למידת מכונה, מציאות רבודה, בינה מלאכותית, AI וכדומה, בחרה חברת מטריקס להוביל מסע זה מהצפון ועד הדרום. זאת, על מנת לדון בשינויים העסקיים והפרטיים הצפויים בעתיד הקרוב והרחוק, הפתרונות הטכנולוגיים שישפיעו על שגרת היום יום וכיצד ניתן להיערך לכך באופן הטוב ביותר.

הכנסים יעסקו בין היתר במשמעות ובחשיבות של הביג דאטה בארגונים ובאיזה אופן משמשים הנתונים כמנוע לשיפור הפריון, כיצד המציאות הרבודה חושפת בפני הארגונים את כל מה שהוסתר מפניהם עד כה ופותחת צוהר לעולם חדש, מרתק ויעיל, דרכו של האינטרנט של הדברים ממוצר לשירות ומהפכת התלת מימד. בפני האורחים יוצגו שני סיפורי לקוח מלווים בהדגמות - רפ"ט (רשות פיתוח טנק) עם פיתוח הנדסי באמצעות מציאות מדומה בטנקי צה"ל, וכי"ל (כימיקלים לישראל) עם הדגמה חיה של תמיכת שירות מרחוק באמצעות מציאות רבודה.

באירועים ברחבי הארץ ינכחו בכירים ממפעלי תעשייה וחברות הייטק וביניהם מנכ"לים, מנהלי מפעלים, מנהלי רצפת ייצור, מנהלי חדשנות, סמנכ"לי תפעול מנהלי מערכות מידע, מנהלי שיווק, מנהלי שירות ועוד. בין הדוברים ברצף האירועים ניתן למצוא את יהלי אדמתי – מנהלת יחידת החדשנות במטריקס, קובי בן משה – מנכ"ל AVIV AMCG, אריה דהן – מנכ"ל גני התעשייה, יריב ענבר – מנהל חדשנות עסקית במטריקס מוצרי תוכנה, יניב ענבי – רפ"ט , רונית אשל – מנהלת אסטרטגיה ופיתוח עסקי ברשות לחדשנות ועוד.

שירה רז מייזנר, מנהלת השיווק של מטריקס, אמרה: "באמצעות רצף אירועים אלו אנו מעוניינים לעורר דיון IoT אמיתי וכל כך מהותי לתעשיה הישראלית. בתחום הטכנולוגיה וההייטק האמירה 'מתחילים מהר ולאט לאט מגבירים' היא הרבה יותר מפתגם שגור. קצב השינויים רק הולך ומתגבר וכגוף שמוביל את השינויים הללו, מחובתינו להעלות את הנושאים הללו לסדר היום ולתת להם מענה – בצפון, בדרום ובמרכז".

למידע נוסף ורישום לכנס יש ללחוץ כאן. 

אודות מטריקס

מטריקס, חברת פתרונות הטכנולוגיה הגדולה בישראל, עוסקת בביצוע פרויקטי ייעוץ אסטרטגיים ואינטגרציה מן הגדולים במשק, בפיתוח ויישום טכנולוגיות חדשניות ויישומים ארגוניים בסביבת אינטרנט ומובייל כמו גם מערכות לגאסי, ייצוג פתרונות ומוצרי תוכנה, פתרונות תשתית מקומיים ופתרונות ענן, שירותי מיקור חוץ ואוף-שור, בדיקות תוכנה, פתרונות אבטחת סייבר, הדרכה והטמעה. פעילותה של מטריקס מושתתת על 4 צירי פיתוח עסקי: ייעוץ אסטרטגי בתחומה הליבה של ארגונים; ניהול פרוייקטים בדגש על פרוייקטים ארוכי טווח; הקמת מיזמים חדשים במקביל למדיניות רכישות בארץ ובחו"ל וכן סינרגיה ואינטגרציה מושכלת בין היחידות העסקיות המגוונות במטריקס.

מטריקס, המעסיקה כ-10,125 מקצועני טכנולוגיה ו-IT מדורגת על ידי חברות המחקר כמובילה את ענף שירותי התוכנה והטכנולוגיה בישראל למעלה מ- 13 שנים. מטריקס נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א במדד תל אביב 125. מחזור ההכנסות של מטריקס בשנת 2018 הגיע לכ- 3.17 מיליארד ₪ והרווח הנקי הגיע לכ- 144 מיליון ₪.