תפריט נגישות

חיזוק משמעותי לענן המקומי של מיקרוסופט בישראל: HPE מצטרפת ל – MedOne להקמתStack Azure, פלטפורמת מחשוב הענן המתקדמת בעולם, מבית מיקרוסופט

HPE ו - MedOne הישראלית חתמו השבוע על הסכם לשיתוף פעולה בעלות של מיליוני שקלים, לצורך הקמת התשתית המקומית של Azure Stack, שתאפשר לגופים וחברות ישראליות ליהנות מהיכולות והאיכויות של Azure, בהתבסס על טכנולוגיה, שירותים ומימוש מודלים תפעוליים חדשניים של HPE

 

חודש בלבד לאחר ההכרזה המשותפת של מיקרוסופט ו – MedOne על שיתוף הפעולה ביניהן, להקמת תשתית מקומית בישראל של פלטפורמת AZURE, מצטרפת אליהן שחקנית חיזוק משמעותית: חברת HPE. 

במסגרת שיתוף הפעולה חתמה MedOne עם חברת HPE על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי לתכנון, אספקה ויישום של תשתיות החומרה הייעודית עבור הקמת Azure Stack. עלות ההסכם מוערכת במיליוני שקלים. מומחים של HPE יתכננו, יקימו ויתמכו בפלטפורמת הענן המקומית של מיקרוסופט על בסיס תשתיות החומרה של HPE. תשתיות יעודיות אלה עברו בדיקות והסמכות של מיקרוסופט העולמית, המבטיחות ללקוח ביצועי מערכת אופטימליים, יחד עם שירות, ניהול ותמיכה באיכות הגבוהה ביותר, ובמודל תשלום לפי צריכה, שנחשב לכלכלי ומשתלם הרבה יותר. 

רוני שדה, מנכ"ל  MedOne"חברת HPE נבחרה לספק את תשתיות החומרה, מבין מספר מצומצם של ספקים מורשים ומוסמכים מטעם מיקרוסופט, וזאת לאחר בדיקה קפדנית שבחנה את כלל היכולות, הכלים והערכים לצד בשלות המערכת, ביצועיה ואיכות השירות והתמיכה אותם היא מביאה לפרויקט זה". (קרדיט צלם: פיני סילוק, פיין ארט)

אורי ברגמן, מנכ"ל HPE בישראל מסר כי, "אנו שמחים להיות שותפים להקמת הענן המוביל בישראל. הענן מתוכנן ומיושם על ידי יועצנו הטכנולוגיים, ומשולב בו מודל ה- GreenLake של HPE  - מודל תפעולי/פיננסי חדשני, ייחודי ל- HPE, המאפשר תשלום על פי צריכה. בכך מצטרפת MedOne לכאלף לקוחות מובילים בתחומם בעולם, העושים שימוש במודל GreenLake ונהנים מגמישות בגידול, לצד יכולת השליטה על השימוש, תמיכה ושירות מקומי, וכמובן מענה לנושא אבטחת המידע הקיים בענן פרטי". 

הקמת תשתית פיזית של Azure Stack בישראל, תאפשר לחברות וארגונים שונים ליהנות מאיכויות הענן המתקדם של מיקרוסופט מבלי להידרש להוציא את המידע שלהן אל מחוץ לישראל. לקוחות שיהיו מעוניינים בכך, יוכלו להתממשק בקלות ל – Azure, ולצרוך ממנו שירותים מתקדמים, ולא יידרשו לבחור בין ענן ציבורי לענן פרטי מכמה ספקים ומטכנולוגיות שונות.