תפריט נגישות

נשות הסייבר בישראל עומדות באבטחה

 

2BSecure, חברת אבטחת המידע והסייבר של מטריקס, קיימה לאחרונה כנס נשים מקצועי בהשתתפות עשרות נשים מובילות בתחום הסייבר בישראל. המפגש עסק במגמות ותחזיות בולטות בעולם איומי הסייבר כיום, כניסתן לתוקף של תקנות הגנת הפרטיות החדשות בשנה האחרונה וכן בחשיבות היערכות הארגונים להתגונן כבר היום מאיומי הסייבר של מחר. 

את הכנס פתחה רחל נתיב, מנהלת לקוחות ב-2BSecure, שאמרה: "להיות אישה זה לא אומר שיש מקום להשוואות של יותר או פחות, של דומה או שונה אלא מדובר בייחודיות שאנחנו מביאות איתנו. עם הייחודיות הזו יש לנו את הכוח להשפיע על עולם אבטחת המידע, שברובו נחשב עולם גברי, ולהוביל אותו."

בין הדוברות הנוספות באירוע ניתן היה למצוא את אורלי גן- ראש תחום מוצרי סייבר ב-Check Point, עו"ד ליטל חדד- יועצת אבטחת מידע ופרטיות ב-2BSecure, כאשר את האירוע חתמה יהודית בן לוי- מומחית בתחום העצמה כלכלית לנשים, עם הרצאת אורח בנושא נשים וכסף.

כנס הנשים "עומדות באבטחה", שהתקיים ב"האוס" רמת השרון- חלל עבודה משותף לנשים, נערך על ידי 2BSecure בשיתוף חברת Check Point זאת הפעם הראשונה, וזכה לפידבקים חיוביים בקרב הנשים שהשתתפו. שלי בראונשטיין, מנהלת אבטחת מידע, הראל ביטוח אמרה: "כדי לשנות את מערך הכוחות בין נשים לגברים בתחום אבטחת המידע יש להטמיע תפיסה המעודדת שיוויון במסגרות החינוך עוד בגילאים המוקדמים, בשלב בו החשיבה שלנו מתעצבת ומתגבשת. התפיסה שבנות ונשים אינן יכולות להצליח בתחומים תובעניים שגויה מהיסוד, הרי אין קשר בין מגדר לקריירה".

בתמונה מימין לשמאל: סיגל רוסין-מנהלת אבטחת מידע החברה למשק וכלכלה, ויקי קיסין- מנהלת רגולציות אבטחת מידע GRC Manage בי"ח אסותא, טליה זמיר- מנהלת אבטחת מידע מטריקס, רחל נתיב- מנהלת לקוחות 2Bsecure, שלי בראונשטיין- מנהלת אבטחת מידע ביטוח הראל, רונית גינדס- מנהלת אבטחת מידע ביטוח מגדל, אורלי גן- ראש תחום מוצרי סייבר ב-CheckPoint. (קרדיט תמונה: יח"צ)

אודות 2Bsecure

2Bsecure, חברת אבטחת המידע והסייבר של מטריקס, הינה מהחברות המובילות בארץ בתחום אבטחת המידע. החברה מספקת לחברות וארגונים בארץ ובעולם פתרונות אבטחת מידע מתקדמים בתחום הייעוץ והאינטגרציה. סל השירותים של החברה כולל בין היתר: ביצוע סקרים וביקורות, ביצוע מבחני חדירה, הדרכות והעלאת מודעות, ייעוץ, תכנון, יישום והטמעה של פתרונות אבטחת מידע ותקשורת. לחברה מומחים בעלי נסיון מקצועי רב והסמכות בתחומי אבטחת מידע, תקשורת, אפליקציות ובסיסי נתונים המספקים פתרונות אבטחת מידע כוללים לארגונים.

החברה מספקת ללקוחות בישראל ובעולם שירותי אבטחה מנוהלים (MSSP) ומפעילה חמ"לי סייבר (Security Operations Center - SOC) בהן היא עוקבת אחר תנועות חשודות ברשת, מאתרת ומנתחת אותן.